- 215 тис. км
- Чернігів
- Бензин
- Ручна / Механіка
авто в чудовому технічному стані, мотор,ходова супер, без дтп, є підкрас на крилі, масла не бере не гримить, може бути без титанів на металевих дешевше, польська збірка, все Опель
Авто по мотору у задовільному стані.Є моменти по кузову.
Машина на ходу. Встановлено газ у техпаспорт не вписано, нова гума.
Ланос, поляк, сів поїхав, вкладень не потребує 1,5,газ вписаний, дно поварене, пороги ланжерони цілі, фаркоп, зимова резина, лінзи, салон охайний, не прокурений, в комплекті віддам комплект літньої резини та килими салону Eva • Прохання телефонувати після 19.00 • Авто в Чернігові **********
Доброго дня! Авто в гарному стані, я друга власниця.84 тисячі км рідного пробігу!! В авто вся ходова зроблена повністю, масла фільтра всі поміняні, новий АКБ. Також віддаю комплект зимової гуми і два диска. Є невеликі недоліки по фарбуванню, але це на якість і комфорт який відчуваєш в данному авто не впливає! Запрошую до перегляду, торг біля авта!
Автомобіль в ідеальному стані. Пробіг становить 73 тис.км, другий власник. Заміна масла та фільтрів 100 км тому. Більше інформації по телефону, дзвоніть**********
продаю своє авто. стан - сів, поїхав. газ вписаний в документах. кондиціонер, скло підйомники передніх вікон, гідропідсилювач керма, оцинкований кузов
В Хорошому стані , не бита, не фарбований.
Автомобіль 2009 року. В чудовому станні, гальма АБС. Разом з машиною йде і комплект зимової резини, в гарному стані, а також запаска.
Гарне авто тільки з технічного погляду. Зовні не дуже— дуже на смак. Сів—поїхав
На машині їздила дружина, для навчання. По двигуну все чудово, є Газ (вписаний в ТП) По кузову є деякі моменти, але не критичні Ходова частина в нормальному стані Є питання по АКПП Пишіть, все розповім по авто, на дзвінки не завжди є можливість відповісти
Авто на ходу,в гарному стані ,стоїть літня резина,мост не стукає,пороги та днище не гниле,багажник відкривається ключем,світло-фари та стопи працюють,коробка передач не клинить ,пічка гріє добре ,масло залите нове,атифріз новий.
Двигун 1.5. ГБО 2 покоління - не вписане. По ходовій та двигуну - все обслужене. Новий АКБ, генератор, стартер. ГРМ з помпою замінено 6 тис.км Частково обезшумлена. Потребує заміни кришка багажника та підкрасити бампери. Торг біля капоту.
Продам автомобіль деу ланос 2008 року випуску.Автомобіль потребує сварочних робіт по днищу та порогах.В аваріях (серйозних) участі не брав.Авто на повному ходу.Пробіг 345 тисяч км.Авто не стояло їздило майже кожен день.Двигун масло не бере, тільки пропускає клапанна кришка.Глянуть можна в м.Чернігів.Купляв в 2017 році, їздив сам, тому по їзді все можу розповісти.Авто до продажі не готувалося, вже новий хазяїн буде займатися.В авто новий акамулятор, декілька місяців.Масло міняв тисячу назад ельф 5v40.Газ на авто 2 покоління, на бензині працює погано, треба займатися(їздив тільки на газу)На бензині заводив тільки в морози.Авто фарбоване до мене повність, колір вже вигорівший.На всі питання відповім по телефону.
