- 150 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.39 л.
- Не вказано
Нюанси по кузову. Дзвоніть в любий час,відповім на всі запитання. Торг.
Нюанси по кузову. Дзвоніть в любий час,відповім на всі запитання. Торг.
Dacia Logan MCV 2007 1.6 16v (102кінських сили) гідропідсилювач керма, подушки безпеки, ABS, центральний замок,електричні передні склопід'йомники, електрорегулювання та підігрів дзеркал. машина в хорошому стані, на повному ходу, нещодавно замінено комплект щеплення з вижимним , комплект грм з помпою,сальники розпредвалів, колінвалу, зробленно кап ремонт коробки, загалом вкладено 700 доларів на ремонт. підвіска теж в хорошому стані, декілька тисяч тому замінено передні ричаги взборі, рульові наконечники та подушку двигуна, також декілька тисяч км тому замінено лямбда зонд, свічки запалювання, почищено паливні форсунки. Звісно машина не нова і має недоліки, а саме корозія по низу дверей, різні дрібні подряпини та декілька вм'ятин, центральний замок відкриває не всі двері. Салон загалом в хорошому стані, два комплекти резини. Можливий продаж через застосунок "Дія". Якщо вас зацікавив даний автомобіль напишіть мені повідомлення (на телефонні дзвінки не завжди є можливість)
Автомобіль у хорошому стані, по фарбі є проблеми нє критично ! Звертайтесь за телефоном :
Гідропідсилювач Електросклопідйомники Кондиціонер ГБО 4 покоління Мотор капіталився 30 тис. тому Нове сцеплення Ходова не гримить Можливий ТОРГ. За додатковими питаннями дзвоніть на вайбер або пишіть в повідомлення
Авто в хорошому технічному стані з простим і надійним двигуном 1.6 mpi,своєчасне обслуговування,на авто присутні невеликі сколи та царапини,торг при огляді
Авто додаткових витрат не потребує в доброму стані є магнитола
Один власник. Авто не було в ДТП. Своєчасне технічне обслуговування на СТО, масло мінялось кожні 7-8 тис. Салон без дірок і протертостей, в машині не палили. Двигун К7М 1,6л (86 к.с.) Кузов має місцями корозії, потребує ремонту. Стан машини робочий, сіли і поїхали.
Добрий та хороший автомобіль. Значних вкладень не потребує. Ідеально працює, ніщо не гримить і не стукає . Хороший як для великої сім'ї так і для роботи. Присутній хороший торг. За детальною інформацією звертайтеся за номером телефону.
Продам Dacia Logan 122 тис. Км. Рідного пробігу 2007 рік випуску. 1,4 бензин. Дуже гарний і доглянутий автомобіль. Встановлен газ та прописан в тех.паспорті. В ДТП не був!!! Є мінімальні косметичні підкраси. Автомобіль знаходиться в місті Віньківці Хмельницької області
Продам авто Нова зимова гума Нові тормозні диски з колодками Нова рульова рейка Тонована Газ 4 покоління вписаний в тех паспорт Страховка Автівка вся в рідній фарбі Є незначні сліди використання Без дірок так видимих слідів іржі Гарна музика Дорога сигналізація По авто нічого робити не треба Торг на каву
Продам своє авто,придбане у 2008 році в салоні, перший власник, є незначні сколи фарби по кузову, авто на повному ходу, використовується кожного дня
Надійний і простий в обслуговуванні автомобіль. Відмінно підходить як для щоденної їзди, так і для роботи. Автомобіль економічний, витрата палива в середньому 7-9 л на 100 км. Двигун працює рівно, коробка перемикається нормально. Машина проста і недорога в обслуговуванні. Нещодавно обслуговувався: замінені витратні матеріали, ГРМ з помпою, свічки, олива в двигуні та фільтра, коробка повністю була перебрана та замінена зчеплення (в зборі), Ходова частина в робочому стані. Машина на впевненому ходу, можна їздити щодня. Салон акуратний. Гарний варіант для тих, хто шукає недорогий і надійний автомобіль. Із нюансов це кузов як на свої роки, на фото видно що з ним якщо треба ще кину.
Капот пом'ятий, лобове тріснуте, двері водійські гнилі, пороги гнилі, днище поварене, затонована, музика є, титани є, стоїть зимова резина, літня теж в комплекті, всі двері відкриваються і закриваються, кожен день заводиться і їздить, грм, помпа, ремні, ролики, масло, фільтра все замінено, з технічної сторони все ок. Торг присутній, але адекватний, прошу не витрачати мій і свій час, авто далеко не ідеальне, але вмістиме, економне, дешеве в обслуговуванні і доволі надійне.
Продам надійне економне авто! Замінено недавно щеплення ГРМ помпа масло фільтра
все по телефону
