- 180 тис. км
- Балта
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані.Перший власник в Україні.Володію авто 4 роки.Кожень день в ходу.
Авто в гарному стані.Перший власник в Україні.Володію авто 4 роки.Кожень день в ходу.
Машина в хорошому технічному стані . Все що потрібно було замінено. Літом була зроблена підвіска і іще багато чого замінено. Встановлено ГБО 4 покоління яке також недавно було обслужене.Новий акумулятор і хороша зимня резина R15 185/65.Гідропідсилювач керма.Дві подушки безпеки (водія і пасажира).Два передніх склопідіймача. Блокування КПП замком Multiloock.Захист картера двигуна. Встановлений задній парктронік.Тонування стікол в колір машини.Двухстороння сигналізація з двома ключами .Машина економна щодо палива і дешева в ремонті . Є питання по лакокрасочному.
Автомобіль в задовільному стані, вкладень не потребує.
машина в полном боевом состоянии,в одних руках более четырех лет,без пробега в такси!!! все расходники заменены,новая рейка,Акум,ходовка сбитая,без потёков и соплей! Кондиционер!! звоните отдам в хорошие руки
це надійне та добре авто за свої кошти, економічне з розхідом 6-7літрів. По кузову уся у рідній фарбі,окрім лівого переднього крила,є не критичні моменти по кузову,вм'ятини,царапини ,їй 20 років,Вона не нова але на свої роки вона в доброму стані.По техніці без питань,ходовка чудова (нічого не гримить, нові стойки, зчеплення,рульова рейка та інше)Мотор без питань,робить тихенько.Салон в доброму стані.Сигналізація,Ц Замок, Сигналізації,Передні ел.склопідйомники, музика .По документам переоформлення на нового власника+Є страховка,Ціна на віддачу,без торгу,можливий обмін з моєю доплатою
Дача Логан в хорошому стані на повному ходу є страховка цікавить дзвоніть домовимся присутній торг біля капота ..
Робоче авто. Газ. Двигун 1.6 восьми клапанний. Масла не бере. В доглянутому стані. Має царапини,сколи фарби, має незначні підкраси. Авто не бите,не фарбоване. Комплект зимової резини, + два літні колеса. Акумулятор добрий. Все світить,все моргає,пічка працює.Авто сів і поїха Юрій Вадимович
Машина в нормальному стані, як зовні так і всередині. На минулому тижні було проведено велике ТО (фото запчастин додаю) + масло. Кондиціонер – працює, газ - працює. Стоїть не штатна музика, грає дуже добре. Авто у володінні з 2015 року, обслуговувалося завжди вчасно. Із недоліків – це тріщина на лобовому склі та тріщина на задньому правому ліхтарю.
Повністю на ходу, авто на кожень день. Авто просте як 5 копійок. Як казав знайомий майстер - це авто в любому селі в любому сараї зремонтують якщо що. Запчастини найдешевші мабуть з усіх авто. Газ бензин форкоп 2 комплекти гуми НА ДИСКАХ обидва, звичайні диски на зиму та титани на літню гуму, також оригинальна запаска не використовувалася, фаркоп, магнітола соні з блютуз і мікрофоном. ГБО 4 покоління фосунки барракуда. Машина жива, є моменти по кузову, потрібно дивитися, моменти виражені на водійскій двері знизу і по кромці, також задні крила. Все працює, бак для бензина має ємність 63 літтра, для газу 42 літра (39+ по факту). Нічого не скручено, машина купувалася в Україні моїи братом після нього я другий власник. Звісно машина обїздила пів Польщі та пів України, ніколи сильно не підводила, тільки пробиття колес іноді. Зчеплення замінене на 250 тис ком на нове LUX , також робилось головка заміна випускних клапанів, все перевіренно. Літом робилась повністю ходова з заміною всіх пружин та стойок та тормозних циліндрів накладок і тд. Машина гляжена масло кожні 10тис мотюл 6100+ сінержи і т.п. ГБО (газ) вписане в техталон, є всі документи. Всі інші питання по телефону.
авто в хорошому технічному стані вкладень не потребує на повному ходу сів і поїхав незначні пошкодження лакофарбового покриття в комплекті додаткові запчастини стоїть парктронік камера заднього виду реєстратор на три камери
Продам автомобіль Дача Логан 2006 року в доброму технічному стані.Двигун,коробка працюють добре,ходова в нормі.Установлена газова установка працює без нарікань.Є ізяни по кузову дніще нормальне а двері мають корозію.З обліку знімається.
Продам Дачу Логан 1.4 Торг біля капота.
Продам Логан, сімейна машина, один господар, є питання по кузову, комплект зимової гуми, причина продажу купівля нового авто, всі питання по телефону ********** з (8-20)
Авто в гарному стані. Стоїть газ. Оформлено. Позначка у техпаспорті. Витрата газу 8л. Нова АКБ та ін. Повне переоформлення.Є записи заміни мастил та інше.В комплекті літня резина .
Свіжо поміняно: масло в двигуні, фільтр повітряний та масляний, подушка двигуна нижня, стійки стабілізаторів передні, та відрегульовані клапана, газ 4 покоління,тільки повне переоформлення.
Авто в гарному технічному стані авто військового їздило по Києву, по ходовій, мотору питань нема тільки косметичний вигляд. На ходу сів поїхав щоб замінити гранату бо трішки почала тріщати, а все супер! Торг біля капоту по всім питанням дзвоніть
Продам автомобіль 2006 року Дача Логан на ходу в хорошому технічному стані!Двигун,коробка ,ходова в нормі. є гідравлика руля.Дніще ціле ,а кузов потребує лакокрасочних робіт але це на швидкість не впливає!З документами порядок з обліку знімається..Авто знаходиться в Чернівцях,Торг присутній.
Dacia Logan 2006 Автомобіль у рідній фарбі, без ДТП. Повністю технічно справний, вкладень не потребує. Проведено обслуговування: замінено масла та всі фільтри. Двигун працює рівно, рідний пробіг ходова частина без зауважень. Встановлене ГБО — працює справно, без нарікань.Кондиціонер заправлений та повністю робочий. Салон доглянутий, авто збережене як зовні, так і всередині. Комплектація: передні склопідйомники, гідропідсилювач керма. У комплекті додається зимова резина в хорошому стані. Надійний та економний автомобіль на кожен день.
