- 356 тис. км
- Добропілля
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Вашій увазі Дачія Соленза, комплектації"Рапсодія". Чудове і недооцінене авто, просте, комфортне, як на б,юджетний сегмен, надійне, хороша динаміка, як на 1.4 інжктор бендзин і 75 к.с. Отже комлектація: гідро підсилювач керма, електро склопідіймачі, подушка безпеки водія, цетральний замок. Додатково встановленна: задня камера, туманки, андроїд, авто, все працює!!!. Втому році замінив повністю передню підвіску і частково задню, гальма і рідини, також, що потребувало уваги частково проводка і салону теж, дбав про машину грошей не жалів тому продавати дешево не буду, я власник, а не перекуп, за 1600₴ не віддам не морочіть голову собі і мені, машина купленна офіційно в україні і вартує своїх, вхорошому технічному стані тому вкладень по техніці не потребує, пороги цілі не гнила, сів і поїхав. Люди, які пропонують, 1500 і менеше, купляйте жигулі, старі німці,чи японці, мене нецікавлять ваші пропозиції, все, в описі. торг біля капоту, дякую за розуміння🙂
Продається Dacia Solenza з двигуномвід Рено 1.4 інжектор ,2002 рік ,мех 5 ступ,сігналізація,центр замок . Двигун в нормальному робочому стані мастило не бере ,не димить расход палива 6.5 (трасса),город-8 літрів У цьому році була заміна ГРМ ,натяжних , масла , фільтрів охолоджувальної рідини нормальний робочий стан Продаж через договір купівлі-продажу приїзджайте, дивиться,можлива перевірка на вашому СТО Більше інформації по телефону Вартість 36 000 гр
Продам дачію на впевненому ходу.Варити красили не потрібно. ГБО 4(вписаний в тех паспорт), нова гума, КПП та двигун у відмінному стані, ходова вся перебрана, багато чого замінено на нове. Салон чистий та збережений, сидіння не просажені нова мвгнітола під флешку. Автомобіль коштує своїх грошей.дане авто купувалось як перший автомобіль після отримання прав керування з пропозиціями (за 1500 заберу) не телефонувати. торг на каву.
Власне авто на ходу, зроблене повне ТО, зроблена ходова і т.д.
продам авто Dacia Solenza 2003р. пробіг 400тис., газ-бензин, капремонт двигуна, вчасна замінна розхідників, зроблена ходова. Авто в хорошому робочому стані. Потребує зовнішнього ремонту.
Технічно справна
Потребує кузовного ремонту.
Довго стоїть, фото тогорічні як заганяв в гараж була на ходу, стоїть вже рік +-
Автомобіль в одних руках з салону. 2 ключі, не битий, повністю нефарбований. Нове щеплення, вся ходова частина замінена. Нові тормозні диски, нові колодки. Масло в двигуні, коробці, охолоджуюча, тормозні рідини все замінено. Повністю нова зимова гума. З недоліків: тріщина на лобовому склі, та декілька малих рижиків. Авто не гниле, все ціле. Телефонуйте, домовимося.
Продам Дачію Солензу 2003 року випуску з надійним 1.4 бензиновим двигуном, авто на ходу, обладнане: камерою заднього виду, світло ксенон, технічно справна всі деталі по телефону, або в повідомлення Продаж/обмін Потребує легкої косметики, торг присутній реальному покупцю за 500$ не буде
Машина зроблена для себе на повному ходу, сама багата комлектація для моделі- скала з гур і кондиціонером, має малий розхід палива та досить жвава як для 1.4, у цілому усе по машині зроблено косметика по бажанню, реальному покупцеві торг, питання по телефону
хороше авто,найкраща комплектація,перша реєстрація 8 місяць 2004 року, кондиціонер працює,електросклопідйомники передні,гідропідсилювач.має косметичні недоліки,без дир і іржі,шпакльовки.переоформлення .їде добре,масла не бере,коробка в порядку
Продам рабочую лошадку , неказистая но безотказная ,. Мотор 1,4 инж. ( Рено ), 30 тыс после капремонта, работает идеально . Масло и фильтра поменял . Кузов требует сварочных работ . Ходовая норм . Цена соответствует состоянию . Разумный торг уместен . Кому нужна неприхотливая и недорогая в обслуге машина , это она контакт **********
Простий та економічний в обслуговуванні витривалий автомобіль Dacia Solenza 1.4, 2003 року випуску, придбання з салону, перший та єдиний власник. Пробіг 118 тис. км. Не бита та нефарбована. Обслуговувалась вчасно. Є технічна книжка. Кажучи маминою мовою - Румунська – Феррарі - якість перевірена роками. По механічній частині авто в доброму стані, нічого не гримить та не торохтить, замінено масло, рульова рейка та наконечники, фільтра, ступичні підшипники. Поворити блимають, світло світить, пічка гріє. Розхід пального – 7,5 - 8 по трасі, 8-9 місто. Із недоліків: рижики, підкраси, сколи, подряпинки. Дно ціле, вологи в салоні немає. Великий багажник (ліфтбек). Потребує косметичного ремонту, за останні 2 роки трохи пішла іржа, недоліки видно на фото. На передодні продажу пробило прокладку головки двигуна, бо промивали систему охолодження, але поршні не погнуло. Щеплення працює, але бажано замінити. Не працює підйомник скла передньої пасажирської двері. На ряду із радянським автопромом має ряд переваг: По перше: як не крути, але це іномарка 2003 року і, в будь-якому випадку, комфортніша за представників совка. По друге: це машина для того, щоб їздити, а не ремонтувати. По третє: це те, що даний транспортний засіб можна переоформити на себе, з документами повний порядок. Авто ОБРОБЛЕНО мовилью! У 2023 році замінено тормозні циліндри та гальмівні трубки. Масло в двигуні, фільтри мастила та повітря замінювались до 10 000 км пробігу. Ідеальний варіант для першого автомобіля. Не погано для поїздок кожен день на роботу. Супер варіант для сільської місцевості. Якщо здорово не поспішати то довезе в любу точку країни). Продаю бо друзі запропонували придбати собі інше авто. Присутній гарний торг біля машини….
Dacia Solenza 2004 року. В одних руках з 2008 року, гаражне зберігання. Їздили рідко, пробіг всього лише 89 тис. км. Кузов живий, не прогнивший. Двигун в ідеалі. З проблемних моментів це те що капот вигнуло на петлях, відкрився на ходу.
Економне,надійне авто,кожний день в роботі,двигун масла не бере,коробка працює справно,є моменти по кузову(рижики)продаю,бо хочу більше авто для сім'ї,всі питання по тел,або пишіть у вайбер!
Авто на ходу.
