- 200 тис. км
- Сокаль
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Доброго дня, на ходу .Можливий обмін на мото з доплатою. Разом до перемоги!!!
Доброго дня, на ходу .Можливий обмін на мото з доплатою. Разом до перемоги!!!
Торг. Продам Dacia Solenza, 2003 року. 1,4 бензин Машини на ходу. Ходова, двигун, коробка у відмінному стані, рідні Renault. Рідний пробіг 160 000. Олія не бере. Акумулятор стоїть новий. Витрата палива по місту 6-7л, по траса 5 л. Сигналізація, центральний замок. Салон в ідеальному стані, не прокурений чистий і акуратний. З документами повний порядок, машина купувалась у Києві у 2013 році, я другий власник Машина вимагає уваги по кузову (склянки) та по капоту (іржа) Пороги цілі. Колеса – літні. Торг є, ціна не є остаточною. Готова вислухати і Ваші пропозиції!
Мотор після кап. ремонту, ходова зроблена, новий акумулятор, хороша музика, 1.4 газ/бенз. Є нюанси по кузову поліз лак, є рижики. Ціна 1600
Авто не на ходу, проблеми з двигуном та самим авто, без АКБ, сальник кермової рейки під заміну, проблеми з панелею приборів, не працює центральний замок та сигналізація, кузов так собі, водійські двері в аварійному стані, капот вигнутий, продаж для майстра на відновлення чи кому при потребі на запчастини. Продаж тільки з переоформленням
Машина стоїть 2 роки, до цього була на ходу, працювала без нарікань. Заміна мастила відбувалася регулярно. В комплекті літня та зимня гума, докатка. Є підгнилості по кузову на арках, дивіться фото. зі зручностей: кондиціонер, парктронік, мультимедіа. Авто в сім'ї з 2020року, в 2024 з чоловіка переоформили на мене Можливий торг біля авто.
Продам дачія соленза, була прижата з переду ( кузов ) , по кузову не великі проблемки, двигун в порядку минулого року був кап ремонт, колеса на титанах r13. К оротко то хороша робоча машина, економна 6,5л на 100 і це не по трасі, по трасі до 6л.Хороша акустика. . Реальному покупцю не великий торг.
я власник авто,є гідро підсилювач керма,передні скло підйомники,авто економне 5літрів по городу,матор простий 8клапаний,об'єм 1,4бензин,авто тепле,компактне зручне приємно їхати,передній привід,варити,красити не потрібно,кого цікавить писати на вайбер,коробка 5 ступка
Продаю власне авто. Дефекти видно на фото, вони стосуються тільки трохи зовнішнього вигляду. А так , як не банально, сів і поїхав. 2 роки тому робився капітальний ремонт двигуна, заміна щеплення, задніх амортизаторів та пружин і ще багато чого. Заміна масла та фільтра проводились регулярно, це не ті авто, які приганяють з Німеччини та проїхавши 300 тис туди ніхто не заглядав.))) Я продаю по зовнішньому вигляді таку ж як і брав, губи їй не малював, з балончика не красив. Але я знаю, що тепер з вкладеними силами та фінансами ця машина доведе вас з Києва до Одеси і ви будете тільки заправляти її. Розхідтоплива радує , 5,5 - 6,6 л. дивлячись як їхати. Газу на машині не було і навіть не планував ставити так як розхід бензину невеликий сенсу його ставити не бачив. Їздили сім'єю з Києва у село,назад та по місту небагато по справах. Таксі вона не бачила та й робота в мене зовсім інша.)))) Продаємо бо для нас вона стала замалою. Хто купить не пожалкує, будете міняти масла та фільтра тільки по плановому ТО. Перекупів прохання не турбувати. Я цю машину готовий віддати тільки нормальному покупцю, повторюсь, що вкладено в неї багато сил та коштів. Торгуватися не буду. Ви бачите на фото всі дефекти які в неї є і вони тільки трохи по кузову, під капотом все живе. Телефонувати з 10:00 до 21:00.
потрібен кузовний ремонт, є проблеми з водійським колесом (потрібна заміна пальця)
Звертатися на цей номер ********** авто по запчастинам не продається з документами в порядку ціна 600 торг є
