- 128 тис. км
- Слов'янськ
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто в справному стані. зроблена передня ходова, гбц, нова гума.
Продам власне авто в справному стані. зроблена передня ходова, гбц, нова гума.
У комплекті зимова гума з дисками.
Вашій увазі Дачія Соленза, комплектації"Рапсодія". Чудове і недооцінене авто, просте, комфортне, як на б,юджетний сегмен, надійне, хороша динаміка, як на 1.4 інжктор бендзин і 75 к.с. Отже комлектація: гідро підсилювач керма, електро склопідіймачі, подушка безпеки водія, цетральний замок. Додатково встановленна: задня камера, туманки, андроїд, авто, все працює!!!. Втому році замінив повністю передню підвіску і частково задню, гальма і рідини, також, що потребувало уваги частково проводка і салону теж, дбав про машину грошей не жалів тому продавати дешево не буду, я власник, а не перекуп, за 1600₴ не віддам не морочіть голову собі і мені, машина купленна офіційно в україні і вартує своїх, вхорошому технічному стані тому вкладень по техніці не потребує, пороги цілі не гнила, сів і поїхав. Люди, які пропонують, 1500 і менеше, купляйте жигулі, старі німці,чи японці, мене нецікавлять ваші пропозиції, все, в описі. торг біля капоту, дякую за розуміння🙂
Авто на ходу, в робочому стані, кондиціонер працює справно, зимова резина майже нова. Пороги цілі, на підйомнику піднімається без проблем. Нюанси по авто видно на фото. Зняття з обліку.
Авто в робочому стані, всі питання за телефоном.Без торгу
Продам автомобіль Dacia Solenza в гарному стані. Рік випуску 2004,пробіг 200 тисяч км,центральний замок ,електросклопідйомники. Встановлено нові гальма,ремень ГРМ,помпа,термостат,натяжний ролик,ремень генератора,датчик ПДЗ,регулятор ХХ,датчик ПКВ,паливний модуль. ГБЦ з ремонту. Масло в моторі і КПП поміняне, антифриз новий. Резина зима в отлічному стані,салон охайний,кузов живий. Документи впорядку ,любий вид оформлення. ціна 2000 доларів торг у капота. територіально авто знаходиться в селі Мрин. телефони для довідок ********** або **********
Продається Dacia Solenza з двигуномвід Рено 1.4 інжектор ,2002 рік ,мех 5 ступ,сігналізація,центр замок . Двигун в нормальному робочому стані мастило не бере ,не димить расход палива 6.5 (трасса),город-8 літрів У цьому році була заміна ГРМ ,натяжних , масла , фільтрів охолоджувальної рідини нормальний робочий стан Продаж через договір купівлі-продажу приїзджайте, дивиться,можлива перевірка на вашому СТО Більше інформації по телефону Вартість 36 000 гр
Пропоную вашій увазі чудову альтернативу Лада та Ланос - Solenza, старша сестра Логана. 120 йде добре, на 140 трохи похитує Машина в родині 6 років, ніколи не підводила, затонована 20 плівкою. ТО проходила вчасно. До заміни масла залишилось 4 тисячі, масло 10w-40 xado. ГРМ з помпою мінялось 20 тисяч тому. Замінений глушник від фірми Polmostrow, гальмівні колодки спереду та ззаду 50%. 4 тисячі тому замінений привідний ремінь. 2 комплекта коліс зима, літо в гарному стані, 2 комплекта ключів. Заправлялась на ОККО, в машині не курили, ставились як до члена родини, кондиціонер заправлений на початку сезону, холодить добре, фільтр салону замінений на весні, на рік вистачає, масляний та повітряний мінялись разом з маслом. Замінені всі пружини та амортизатори, збільшено кліренс на 3 см поставками. По ходовій все ок. Двигун та коробка 1.4 MPI Renault, по місту їжджу на п'ятій. Продаю бо утримувати дві машини - не дешево. Мінімум 4 тисячі км машині, окрім бензину, нічного не буде потрібно Є торг Запрошую на тест-драйв з пропозиціями "за 1500 заберу" не писати Телефонуйте
Власне авто на ходу, зроблене повне ТО, зроблена ходова і т.д.
Автомобіль технічно справний. Нові полуосі,рульова рейка, подушки двигуна, заміна усіх мастил . Автомобіль в ДТП не був. Зимова резина+ літня ********** - Ігор Можливий торг.
Документи чисті з переоформленням. Повний капремонт двигуна (замінено все що можливо), ходова в нормі (передні стійки, опори нові), нова рульова рейка, гальмівні колодки в круг, новий радіатор головний і радіатор пічки, нова вихлопна система. Терміново. Без торгу.
все по тел,торг біля авто.
Довго стоїть, фото тогорічні як заганяв в гараж була на ходу, стоїть вже рік +-
Автомобіль в одних руках з салону. 2 ключі, не битий, повністю нефарбований. Нове щеплення, вся ходова частина замінена. Нові тормозні диски, нові колодки. Масло в двигуні, коробці, охолоджуюча, тормозні рідини все замінено. Повністю нова зимова гума. З недоліків: тріщина на лобовому склі, та декілька малих рижиків. Авто не гниле, все ціле. Телефонуйте, домовимося.
2004рік ,страховка є ,мотор 1.4 економний бензин ,кузов поварений, колеса всі зима.
