- 128 тис. км
- Слов'янськ
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто в справному стані. зроблена передня ходова, гбц, нова гума.
Продам власне авто в справному стані. зроблена передня ходова, гбц, нова гума.
У комплекті зимова гума з дисками.
Вашій увазі Дачія Соленза, комплектації"Рапсодія". Чудове і недооцінене авто, просте, комфортне, як на б,юджетний сегмен, надійне, хороша динаміка, як на 1.4 інжктор бендзин і 75 к.с. Отже комлектація: гідро підсилювач керма, електро склопідіймачі, подушка безпеки водія, цетральний замок. Додатково встановленна: задня камера, туманки, андроїд, авто, все працює!!!. Втому році замінив повністю передню підвіску і частково задню, гальма і рідини, також, що потребувало уваги частково проводка і салону теж, дбав про машину грошей не жалів тому продавати дешево не буду, я власник, а не перекуп, за 1600₴ не віддам не морочіть голову собі і мені, машина купленна офіційно в україні і вартує своїх, вхорошому технічному стані тому вкладень по техніці не потребує, пороги цілі не гнила, сів і поїхав. Люди, які пропонують, 1500 і менеше, купляйте жигулі, старі німці,чи японці, мене нецікавлять ваші пропозиції, все, в описі. торг біля капоту, дякую за розуміння🙂
Авто в робочому стані, всі питання за телефоном.Без торгу
Продам автомобіль Dacia Solenza в гарному стані. Рік випуску 2004,пробіг 200 тисяч км,центральний замок ,електросклопідйомники. Встановлено нові гальма,ремень ГРМ,помпа,термостат,натяжний ролик,ремень генератора,датчик ПДЗ,регулятор ХХ,датчик ПКВ,паливний модуль. ГБЦ з ремонту. Масло в моторі і КПП поміняне, антифриз новий. Резина зима в отлічному стані,салон охайний,кузов живий. Документи впорядку ,любий вид оформлення. ціна 2000 доларів торг у капота. територіально авто знаходиться в селі Мрин. телефони для довідок ********** або **********
Продається Dacia Solenza з двигуномвід Рено 1.4 інжектор ,2002 рік ,мех 5 ступ,сігналізація,центр замок . Двигун в нормальному робочому стані мастило не бере ,не димить расход палива 6.5 (трасса),город-8 літрів У цьому році була заміна ГРМ ,натяжних , масла , фільтрів охолоджувальної рідини нормальний робочий стан Продаж через договір купівлі-продажу приїзджайте, дивиться,можлива перевірка на вашому СТО Більше інформації по телефону Вартість 36 000 гр
Власне авто на ходу, зроблене повне ТО, зроблена ходова і т.д.
продам авто Dacia Solenza 2003р. пробіг 400тис., газ-бензин, капремонт двигуна, вчасна замінна розхідників, зроблена ходова. Авто в хорошому робочому стані. Потребує зовнішнього ремонту.
Потребує кузовного ремонту.
все по тел,торг біля авто.
Довго стоїть, фото тогорічні як заганяв в гараж була на ходу, стоїть вже рік +-
2004рік ,страховка є ,мотор 1.4 економний бензин ,кузов поварений, колеса всі зима.
Продам Дачію Солензу 2003 року випуску з надійним 1.4 бензиновим двигуном, авто на ходу, обладнане: камерою заднього виду, світло ксенон, технічно справна всі деталі по телефону, або в повідомлення Продаж/обмін Потребує легкої косметики, торг присутній реальному покупцю за 500$ не буде
Машинка в нормальному технічному стані, моторчик сухий, масло від заміни до заміни. Максимально проста дешева комплектація, із комфорту центральний замок. Гуми два комплекти, літо на легкосплавних, зима на залізках. По кузову є рижики та пижики, днище та задні стакани зварені. Ходова в порядку. Два ключі, з доками проблем немає. Газу не було, але хотів ставити, бонусом віддам 4e покоління. Присутня якась музика. Прекрасна альтернатива всяким Тавріям та жигулям
Машина зроблена для себе на повному ходу, сама багата комлектація для моделі- скала з гур і кондиціонером, має малий розхід палива та досить жвава як для 1.4, у цілому усе по машині зроблено косметика по бажанню, реальному покупцеві торг, питання по телефону
хороше авто,найкраща комплектація,перша реєстрація 8 місяць 2004 року, кондиціонер працює,електросклопідйомники передні,гідропідсилювач.має косметичні недоліки,без дир і іржі,шпакльовки.переоформлення .їде добре,масла не бере,коробка в порядку
Продам рабочую лошадку , неказистая но безотказная ,. Мотор 1,4 инж. ( Рено ), 30 тыс после капремонта, работает идеально . Масло и фильтра поменял . Кузов требует сварочных работ . Ходовая норм . Цена соответствует состоянию . Разумный торг уместен . Кому нужна неприхотливая и недорогая в обслуге машина , это она контакт **********
Зроблено капремонт двигуна та ходової ( після капітального ремонту, ще навіть не їздила, так як купили інше авто).
Продаж не терміновий. Технічний стан авто чудовий, заводиться в любу погоду з пів оберту, робити нічого не потрібно, колеса 13 підходять з ланоса на зимній гумі, комплектація гур,електростікло підйомники, , є аірбег та центральний замок, два комплекта ключів та сервісна книжка, чудова магнітола. Масло коробки і двигуна поміняно. Також замінені всі розхідники. Машина вкладень не потребує. Машина сів і поїхав. Запчастин до неї багато. По всіх питаннях пишіть або телефонуйте.
після дтп на ходу.
