- 80 тис. км
- Калинівка
- Бензин, 1.2 л.
- Не вказано
Продам свіжопригнана з Німеччини вся в рідній фарбі,без ржавчини оригінальний пробіг,нова лінія резина, замінене масло , два ключа, кондиціонер робочий.
Продам свіжопригнана з Німеччини вся в рідній фарбі,без ржавчини оригінальний пробіг,нова лінія резина, замінене масло , два ключа, кондиціонер робочий.
Жива економічна тачка. Все ш Що потрібно по авто зроблене. Газ пропан 7,5 по місту витрати пального. Грм замінено. Масло замінене. Сіли і поїхали.
Продаю власний автомобіль, має гарний стан та вигляд, економний як по запчастинах так і по пальному розхід палива на 100 км по трасі 5-5.5 літра, по селі 6-7 літрів. Зручне та просте авто, чудово підійде для початківця, так як не велике за розмірами, можна розвернутися в будь-якому місці. Доволі висока, так як мінікросовер, для села і поганих доріг підійде чудово. Встановлення гарні лінзовані лампи, гарне світло, чудово світло- тіньова лінія, гарні денні ходові вогні, тому не треба їздити з увімкненним ближнім світлом. Будь-яке переоформлення, з документами проблем немає, до авто віддам комплект зимніх шин.
Продам власний автомобіль.Повністю обслужений,у гарному стані.Деталі будь ласка на вайбер.Можливий торг біля автомобіля
Продам авто Dacia Sandero 2010року випуску.Авто у чудовому стані -сів, поїхав. Обʼєм двугуна :1.2 бензин 16клап. Газу немає і небуло,без гнилі та ржавчини,печка гріє хорошо, є гідропідсилювач керма та Партроніки.Авто на ходу кожно дня. +ще комплект зимньої різини.Ціна 4200. Для перегляду -Пишіть або телефонуйте +**********92
продам повністю обслужене авто, газ вписаний. деталі за телефоном.
Продається авто ,в хорошому стані. мінялись шарові опори,тормозні колодки,салінблоки та паливний насос. Ходова та мотор в ідеальному стані. По документах все чудово! В авто включено підігрів дзеркал,кондиціонер,4 подушки безпеки. Салон чистий ,не забруднений. З нюансів: невеликі склоли фарби під лівою фарою( на фото видно) Більш детальніше по тел. ********** Богдан
пригнаний з німеччини поставлений на облік пишіть на вайбер .зимня ризина
Не бита, не фарбована. Гарне економічне авто. всі деталі за телефоном.
Економічне авто, в збереженому стані, пригнане з Нідерландів в 2022 році, 1 власник по Україні. Авто завжди вчасно обслуговувалось, нові колодки, тоновані вікна, обесшумлена, встановлено італійське ГБО 4 покоління Lovato, сигналізація Sheriff, фаркоп. Два ключі, два комплекти резини в хорошому стані. Літня резина на оригінальних легкосплавних дисках, зима на штампах.
