- 230 тис. км
- Костопіль
- Бензин
- Ручна / Механіка
Продам власне авто, з економним двигуном. Розхід палива по місту, вас приємно здивує. ТО зроблене (масла, фільтра) замінено.
Продаю автомобіль у хорошому стані, пригнаний у 2019 році зі Швеції. Усі питання по телефону.
авто в хорошому стані. **********
Авто в рідній фарбі, по двигуну і підвісці питань немає, повністю обслужене, працюючий кондиціонер,
Машина на повному ходу їздить стабільно 40км в день, капіталка мотора 30000 км назад(заміна всього). Мотор сухий, змінено ремінь ГРМ, і нові задні амортизатори, встановлено брелок для ЦЗ, щоб відкривати машину без ключа. Моторчик пічки замінений. Коробка переключає добре, на 187,5 змінено мастило, встановлений фільтр салона. З мінусів - бампер передній під заміну, і також ліве крило(а можливо і ні). Є торг. Хороша машина, не проблемна, але не підходить обьєм!
Продам власне авто Dacia Sandero 2009, 1.4 газ/бензин. Ввезена в Україну в 2019, з 2020 - в одніх руках. В тому ж році встановлено і вписано ГБО-4, яке у березні 2026 пройшло повне ТО з заміною редуктора. Працює добре як на бензині так і на газу, витрата газу 9л по місту, 7л по трасі. Експлуатується щоденно в режимі робота-дім. Авто доглянуте, історія всіх виконаних ТО і замін підтверджена актами виконаних робіт. Є комплект зимової гуми.
Дачія Сандеро1.2 16 V Доглянута машинка, працює бездоганно. Шумоізоляція по всьому кузову, сигналізація, центральний замок, кондиціонер, електро обігрів заднього скла, Колеса R15. Не крашена, рідна фарба, фаркоп. Регулярно обслуговувалась. Вчасна заміна масла. Можливий мінімальний торг біля авто реальному покупцю Майданчикам велике прохання не турбувати
Авто у дуже хорошу стані, доглянуте та повністю обслужене. Додаткових вкладень не потребує, гаражне зберігання, невибагливе та економне, перевірене на великі дистанції на дорозі почувається впевнено. За додатковими питання звертайтесь особисто, радо про все проінформую. Торг умісний та обмін на мінівен з доплатою.
Продається власне авто на повному бойовому ходу.Обслужена ,нічого нестукає і не грюкає масла фільтра поміняні.Максимальна комплектація як для цього авто і все працює повністью всі опції все в робосому стані!!!!
