- 120 тис. км
- Калуш
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль у гарному технічному стані
Автомобіль у гарному технічному стані
Продам власне авто в хорошому стані. Гаражне зберігання. Економне, безвідказне, робоче авто. Авто в рідній фарбі, частково є незначні сліди експлуатації, в ДТП не було. Обслуговувалось вчасно. Базова комплектація. Мастила та фільтри замінені. Зацікавленим покупцям на всі запитання відповім по телефону, або при огляді.
Продам авто после ДТП. Мотор и коробка в идеальном состоянии. Водительское сиденье есть в наличии. Автомобиль пригнан из Германии. Новая ГБО установка вписана в тех паспорт. В прокате была не более двух месяцев. Один владелец на авто. Возможен торг.
Авто в гарному стані. Розходнікі всі поміняні вчасно. Ходова в кучи. Лобове нове
Продається автомобіль після ДТП З документами порядок На фото видно пошкодження, під капотом нічого не постраждало, нічого не потекло, машина заводиться , все добре Детальніше по телефону
Всі питання за номером телефону
Авто у гарному стані. Замінені передні амортизатори і пружини, пасок ГРМ, сальники валів, замінені сальники на КПП, важелі передньої підвіски. Новий комплект щеплення. На передній осі нова резина.Ремонтувалось рульве керування. Поліс автоцивілки дійсний до липня 2026 р.. Новий акумулятор. Замінений підшипник передньої правої маточини.
Авто свіжопривезене з Німеччини, розмитнене та готове до постановки на облік. Оригінальний пробіг! На Ваше прохання можемо зробити додаткові фото, відео та відправити на зручний месенджер. Більше деталей по телефону.
Автомобіль вкладень не потребує! Двигун, КПП без нарікань. Кузов цілий. Салон чистий та доглянутий. Документи в порядку. Можлива доставка авто до вашого міста.
Всі деталі за телефоном
гарний стан, все працює надійне авто не дороге в обслуговуванні. не ржаве.
Продаю Dacia Sandero в хорошому технічному стані. Реальному покупцю торг. Вся додаткова інформація за телефоном.
Сажовий фільтр вирізаний, ЕГР заглушений
Продам своє авто в гарному стані Продаж зі зв?язком потреби коштів
Авто в хорошому стані. Масло і фільтра мінялися вчасно. Тех. обслуговування проводилось по потребі. Новий акумулятор.Кондиціонера немає. Все працює , ремонту не потрібно, сів і поїхав.
автомобіль з Чехії я другий власник не битий у прекрасному стані робити нічого не треба заміна масла через 20000
Деталі по телефону) машина в хорошому стані їздили кожен день і непідводила для міста чудовий варіант також якщо перша машина теж чудовий варіант пишіть звоніть домовимось
Авто повністю обслужене. Поміняно ГРМ, масла. Кондиціонер працює. Пробіг по Україні 6 тис.
Технічно справна, без ДТП, газ 4 покоління.. Комплект летней резины в подарок
