- 263 тис. км
- Новгород-Сіверський
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль в гарному стані, 1.4 газ/бензин, 2010 року, газ вписаний в техпаспорт, будь-який вид переоформлення!!!
Продам автомобіль в гарному стані, 1.4 газ/бензин, 2010 року, газ вписаний в техпаспорт, будь-який вид переоформлення!!!
Авто в рідній фарбі всі питання за телефоном! ********** Анатолій
МАКСИМАЛЬНО ЗБЕРЕЖЕНИЙ АВТОМОБІЛЬ. БЕЗ Д.Т.П, В ЗАВОДСЬКОМУ ОКРАСІ. ГАРНО ВИГЛЯДАЄ, КОСМЕТИЧНИЙ СТАН ВІДМІННИЙ. ТЕХНІЧНО ВСЕ ПРАЦЮЄ ДОБРЕ. МАЛИЙ РОЗХІД ПАЛИВА, 5 л. САЛОН В СТАНІ НОВОГО. ДВА КЛЮЧІ. ОДИН ВЛАСНИК, ОДНА РЕЄСТРАЦІЯ.
Автомобіль свій від господаря,гарний збережений стан.1.6 с газом на максимальній комплектації з надійним двигуном,все по авто працює.Чекає свого власника.
Продам своє авто в дуже гарному стані, по машині все добре, робити нічого не потрібно, всі подробиці по телефону.
дуже економічні **********
Авто в хорошому стані авто не було в таксі купував для роботи! все по авто впорядку! телефонуйте
Продається авто Dacia Sandero 2011 рік в хорошому стані. Авто пригнане з Німеччини у 2024 р. Перший власник. Машина добре збережена, гаражне зберігання. Вкладень не потребує, всі питання за телефоном.
Авто у хорошому стані,два роки на Україні. Двигун,ходова в ідеальному стані. ГБО заводське. Масла ГРМ поміняні. Зимова резина
Іздили пенсіонери є незначні пошкодження по кузову Не працює кондиціонер Кузов без іржі Простояла рік Двигун як годиник Переоформлення через ДіЮ
Продам авто в 4/5 стані. Один власник 4 роки. Є незначні пошкодження правої сторони. Мотор працює добре, ходова не гримить і не стукає. Кондиціонер робочий, електроніка також. Реальному покупцю віддам за 4000$ (без головного болі, авто ні разу не підводило!!) Новому власнику в подарок + 4 зимових колеса з дисками. Всі деталі по телефону
Дачія сандеро 2011 року, 1,2 газ/бензин, газ 4 покоління, машина в робочому стані, двигун працює добре, їде також добре, електрика працює, авто економне.
Луцьк **********
Ідеальний стан, авто обслуговувалося вчасно, власник 3 роки, вкладень не потребує. Всі запитання по телефону.
Автомобіль в гарному стані. За додотковою інформацією звертай теся по телефону.
Сергій
