- 235 тис. км
- Львів
- 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продам машину в хорошому стані,всі питання по телефону ********** Іван
Продам машину в хорошому стані,всі питання по телефону ********** Іван
Продам Dacia Logan рестайлінг 2008 року. Автомобіль на ходу, щоденно експлуатується. По мотору проводився ремонт, але є присутній звук (цокання) в роботі двигуна. Є підсилювач керма, передні склопідйомники, центральний замок з брелка, led світло. Кондиціонер є, але не працює. Авто не нове, має сліди експлуатації відповідно до віку. Багато чого було зроблено(є список)
Всі питання по телефоні!!!
Продам свій автомобіль. Логан повністю обслужений та кожен день в ходу. Завжди мінялося усе вчасно. Технічно без зауважень, стоїть новий газ, робить на газу чітко. Автомобіль не новий, тому є нюанси по кузову, проте не гнилий Деталі за тел. можливий обмін на Логан седан чи шкоду з моєю доплатою.
продається авто в доглянутому стані, повна комплектація в даному сегменті. двигун простий в обслуговуванні 8 клапаний усе працює без зауважень:двигун, КПП, підвіска. з недоліків: є царапини на кузові. в комплекті шини: зимові та літні за більш детальною інф. звертайтесь за тел.
Автомобіль 2008 року випуску, придбаний у офіційному салоні, перша реєстрація травень 2009 року. Один власник, гаражне зберігання. Технічно справний. Лакофарбове покриттю рідне, є сліди експлуатації, потертості та незначні царапини (на бамперах є підфарбовування від царапин). Є вм'ятини на лівому передньому крилі та кришці багажника (велосипедом вїжджали), Задня ліва арка має шпаклювання (горе водій в'їхав в практично нову машину). Регулювання дзеркал не працює. Замінено оливу, масляний та повітряний фільтри, ремінь приводу генератора, праву кермову тягу. Залито нову охолоджуючу рідину. На 55 тис. км. змінено ремінь ГРМ Комплектується домкратом, запаскою. Також додатково додається комплект дисків із зимовими покришками. З моменту придбання салон використовувався з чохлами для сидінь та резиновими ковриками
Авто в справнову стані вкладень не потребуе. 20 тисяч назад зроблено капітальний ремонт двигуна. Кожного дня в ходу . Сигналізація . центральний замок. Передні склопідіймачі. Проста та надійна машина.
Продам дачу логан з мотором 1.5 дизель.В гарному стані.Всі питання по телефону ********** Валентина
всі питання по телефону **********
Продам авто в хорошому стані двигун 1.4 mpi кпп 5 все працює. з документами порядок.для особо обдарованих торг на каву.
Відмінний стан. Повністю обслужена. Мотор і коробка без нарікань. Кузов без корозії. Салон чистий і не прокурений. Газова установка 4-го покоління і вписана в ТП. Документи в повному порядку.
Срочно Продам дачу Логан в хорошем состоянии.Ходовая недавно вся поменяла.Двигатель в отличном состоянии.Масло от замены до замены.Комплектация самая простая.Холодный воздух дует как кондиционер.Титановые диски,на зимних резинах.Остальные по телефону .Обмен на внедорожник от3.000 до 4.500
Машинка в достойному стані бензин-газ В місті Кривий ріг дзвоніть
Авто в робочому, ходовому стані. Для сім'ї та роботи. Машина в самій вдалій і затребуваній комплектації, надійний, простий і витривалий двигун 1.6л. Що потрібно, все перевести - без проблем. Красива ...ВСЕ на фото. Економна, тому що на газу, 4 п. Все на пульті...(газ).Торг.
Авто на ходу,мотор працює рівно зроблений 60тис.назад.коробка переключає добре не гуде,ходова в нормі.є незначні моменти по кузову.стоять непогані дискі ,хороша літня резина.салон охайний.електрика вся працює.документи повний порядок.оформлення.дзвоніть пишіть в любий для Вас зручний час.кого цікавить дзвоніть розповім все по телефону.не великий торг.може зацікавити обмін з Вашою доплатою.
ТЕРМІНОВО !!! Продам Dacia Logan у гарному стані | Надійний та економний автомобіль. Продається доглянутий Dacia Logan у гарному графітовому кольорі. Авто має охайний зовнішній вигляд, затемнені вікна та стильні диски — виглядає значно цікавіше за більшість Logan на ринку. ? Автомобіль у хорошому стані ? Економна витрата пального ? Надійний двигун та недороге обслуговування ? Просторий салон і місткий багажник ? Комфортний для міста та поїздок за нього ? Сів і поїхав Авто доглядалось та використовувалось бережно. Гарний варіант як для першого автомобіля, так і для щоденного користування чи роботи. Підійде для: ? міста ? роботи ? сімейних поїздок ? тих, хто шукає просте й надійне авто без зайвих витрат Машина має приємний зовнішній вигляд і привертає увагу. Не «втомлений» варіант, а живий автомобіль, який приємно експлуатувати. Присутній варіант торгу. Частково гаражне зберігання. Встановлено: Сигналізація, нова магнітола(акустика),видеорегістратор. Авто на новій літній резині. В подарунок зимова резина на дисках. ? Огляд за домовленістю ? Телефонуйте або пишіть — відповім на всі питання
Продам власний автомобіль в доброму стані газ бензин , не фарбований.
Продам автомобіль на розборку . Мотор 1.6 бензин в ідеальному стані коротка 5 Ступка працює добре
