- 323 тис. км
- Львів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продається "робоча конячка", справжній, безвідказний, не вимогливий помічник в побуті чи бізнесі. Придбана в салоні, один власник. Доглянута та в дуже справному стані. Вкладень не потребує. Сів і поїхав. Використовувалася тільки для власних потреб, в таксі ніколи не працювала. Легкосплавні диски. Фаркоп.
Авто на ходу. По трансмісії і двигуну вкладень не потребує.Обслуговувалась в рено сервісі.Сигналізація.Поміняв щеплення.глушник, акумулятор
Продаю власне авто, бо пересів на нове Dacia Logan 2009 року, бензин 1.4 л, механіка Оснащено: Мультимедійна автомагнітола Junsun, Android 10.0, DDR 4Gb, Flash 64Gb, 8 core 2.5GHz, 1024x600 + автомобільний діагностичний сканер OBD2 ELM327 MINI 2.1 Bluetooth Камери 360 з функцією відеореєстратора Проєкційний дисплей швидкості Автоакустика Alpine SXE-1325s Диски TechLine TL538 R15 4x100 6 ET40 DIA60.1 BD + оригінальні диски Dacia Logan Шини зимові Michelin X-Ice Snow 185/65 R15 92T XL + шини всесезонні Michelin Cross Climate 2 185/65 R15 88H Докатка Акумулятор Bosch 6 CT-54-R S5 Silver Plus Накидки передніх сидінь з електропідігрівом USB розетка Покращені килимки з бортами Автомобільний тент-чехол Замінений ремінь ГРМ Замінено зчеплення Замінений глушник Обслуговування на офіційному сервісі Рено у Львові
все перебрано газ також деталі по телефону
Продам авто. В технічно справному стані. Резина нова зимня купувалась в листопаді 2023 року. Наразі авто вкладень не потребує. Є несуттєві потертості по кузову. Ходова справна. ГРМ + помпа мінялись на пробізі 162 тис. км. Мастило мінялось вчасно кожні 10 тис. км. Ходова не дуже вибаглива. Кондиціонер працюючий. На авто ГБО не стояло. Розхід по місту до 8 л. Дзвінки від автоплощадок, інстаграм сторінок тощо - не цікавлять. Торг можливий на місці.
Авто в хорошому стані не гнила кузов оценкований мотор масла не бере нюанси по косметеці цікавить обмін
Продаю власний автомобіль, який жодного разу не підводив. Надійний, простий і максимально дешевий в обслуговуванні роботяга. Машина на впевненому ходу, їздить щодня. Авто в сімейному користуванні близько 15 років, ніколи не підводив. Переоформлене авто від батька в жовтні 2025 року. Двигун пацює рівно, тягне чудово. ГБО не встановлено і ніколи авто його не бачило. Пробіг не кручений!! Салон: Охайний, чистий, не прокурений Документи: Я власник. Продаж тільки з повним переоформленням у сервісному центрі МВС або ДІЯ Що було зроблено нещодавно: Проведено базове ТО, замінено мастило та фільтри. Усунуті всі дрібні скрипи по салону та дверях Рульове управління обслужене, руль крутиться чітко, без сторонніх звуків. Замінений радіатор пічки, перезаправлений фреон По нюансах: Є звичні для Логанів дрібниці по ходовій частині (треба буде з часом глянути до лівої рульової тяги та підшипника) і косметичні моменти по кузову. Бампера з дефектами, видно на фото, готовий скинути символічну ціну на них, так як можна або встановити нові за бажанням, або спаяти. Автомобіль ідеально підійде як для роботи (таксі/доставка), так і як перша машина для сім'ї на кожен день. Реальному покупцю — торг та переоформлення виключно біля капота. Перекупів прохання не турбувати, не витрачайте свій і мій час. Телефонуйте, відповім на всі питання. Телефонуйте з 9 до 23
Авто в нормальному стані. Сів та поїхав. Візуально як на фото, кузов не гнилий. Значних вкладень не потребує. Детальніше за телефоном. Можливий торг.
Logan 2009 1.4 бензин-газ. Газ вписаний.
Доброго дня. Автомобіль на повному ходу все ок, простий надійний вмісткий!!! 2 комплекти коліс. Я другий власник в Україні. Встановлено газове обладнання, фото своєї перевірки додаю. В чаті буваю Дууже рідко, тому краще дзвоніть!!!
Машина в хорошому стані, вкладень не потребує,сів і поїхав
Автомобіль на повному бойовому ходу Поністю обслужений Автомобіль в хорошому стані З надійним 1.4 MPI бензиновим мотором Також автомобіль обладнений газовою установкою що робить автомобіль ще економнішим Автомобіль перереїстровується з документами все чудово За деталями по телефону
Чудовий автомобіль для водія-початківця. Гарно збережений для свого віку. Щобудня в дорозі. Шептицький-Львів-Шептицький (працюю у Львові, живу в Шептицькому). Авто не вибагливе. Не дороге в обслуговуванні, заправці. Авто доступне для огляду як у Львові, так і в Шептицькому. Реальному покупцю реальний торг. З бонусів - комплект сезонної гуми в подарунок.
Машина 2007 року газ бензин газ в писаний в тех паспорті підігрів зеркал підігрів задня лобове мотор в ідеальному стані масла не пере всі деталі вчасно заміняли всі деталі по телефону тел: **********
Продам авто повність находу,більше детплей по тел.Ціна на віддачу.
автомобіль в належному технічному стані, вкладень не потребує.
