- 250 тис. км
- Золотоноша
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто надійне ходова та двигун відмінно по кузову є два незначні нюанси буде торг звоніть **********
Авто надійне ходова та двигун відмінно по кузову є два незначні нюанси буде торг звоніть **********
Хороший стан.Доглядав.Вкладень не потребує.Деталі за телефоном.
Надійний і просторий вмістимий автомобіль для тих, хто шукає бюджетний варіант! Dacia Logan 2006 року, двигун 1.4 MPI, базова комплектація. Авто дешеве в ремонті, запчастини доступні та якісні. Є ржавщина, подряпини, вмятини, ходова та двигун доброму стані. Зараз машина просто стоїть у гаражі, бо маю службове авто. Ціна доступна, можливий торг.
Продам логан. У машині замінив усе що можна так і не скористався. Наберіть за номером телефону все розповім. Дуже довго писати. Мотор 1.6 бензин газ. Машина повністю пошкоджена. Масло фільтри замінив 3000 км тому. Встановлена музика. Замінені колодки з гальмівними дисками. Замінені приводи в зборі. Замінені котушка запалювання з проводами та свічками запалювання. Машина затонирована мною. Зимова гума нова. Замінені всі датчики на моторі термостат та антифриз. Комплект літньої гуми мишлен на дисках. Салон авто одягнений у чохли. Під чохлами теж усе окей. Довго писати що я замінив на цьому авто. Простіше сказати що я там не замінив. Зі старого на цьому авто тільки напевно пил. Кому дорого не пишіть і не дзвоніть. Я продаю таке авто яке не потребує вкладень зовсім. Сів і поїхав. ГБО обслужено.
Міняв всі ремені роліки 6 тис тому і шарові 130 км тому і накладки передні все решта рідне Пригнана зі Швейцарії 2020
Обмін не пропонувати!!! Машина була пригнана з Німеччини в січні 2022року та придбана навесні (один власник). Живі подушки безпеки. Мега надійна машина, ні разу не підвила. Доглянута, чистий салон, в салоні не палили. Електрообігрів та двірник заднього скла. Не потребує капітовкладень. Використовувалася як сімейна, в таксі не була. Розумний торг біля капоту. Всі деталі за телефоном. Знаходжуся в Києві. (Зверніть увагу, що авто для Німецького ринку відрізняється від авто, що куплені в Україні. Нет так піддається корозії, підвищений рівень надійності та комфорту) За додатковими фото/відео звертайтеся в месенджери за вказаним номером телефону
Машина в хорошому стані Мотор коробка ходова без зауважень Варити чи красити нетреба Є переоформлення Є страховка
Продам авто Dacia Logan, власне авто, простий мотор 1.6, газ/бензин, є кондиціонер,подушки безпеки, склопідйомники передні,підігрів дзеркал,гідропідсилювач керма,противотуманки, фаркоп, !Комплект літньої резини на дисках. Всі решта деталей по телефону!!!!
Авто в гарному стані, газ/бензин, 4 покоління, другий власник, по двигуну, КПП, ходовій все норм, літня та зимова шина. Є деякі дефекти по кузову, як на фото. Детальніше по телефону. Торг біля капоту
продам економне авто. газ бензин. все працює чітко.
Авто в хорошому стані 12місяць 2013р , вкладень не потребує. Було пригнане з Німеччини я перший власник на Україні . Все мінялось вчасно ,пробіг та технічний стан автомобіля перевірений на офіційному сервісі , резина в хорошому стані є зимовий і літній варіант на дисках. Хороший і економний автомобіль. Додаткова інформація та фото чи відео по телефону. Продаю в зв'язку з потребою більшого автомобіля.
Продам Логана 1.4 газ бензин, росхід палива 6-7 літри,працює як на бензині так і на газу, технічно в дуже доброму стані, нещодавно робилося велике ТО, нова гума, стан кузова та солону середній, як машина на кожен день то відмінний варіант. Цікаво обмін з моєю доплатою на авто з повним приводом або типу кенго. Торг.
Дача Логан мсв 7 місць Газ бензин А в отличному робочому стані
Авто від власника з рідним пробігом 52 тисячі. Рідна фарба жодний елемент не фарбований Вкладень не потребує, до продажі ніхто не готував, мінімальний торг! Розхід пального 5-6л/100 км, їде добре на свою потужність 75кс. Машину їздила на короткі поїздки в межах міста, інколи траса. Перевірка на будь-якому СТО Обмін не цікавить
Інформація по тел
Авто в гарному стані.Перший власник в Україні.Володію авто 4 роки.Кожень день в ходу.
Автомобіль технічно справний. Свіжозамінені фільтра, масло, антифріз, сальники коробки передач, пильники напівосей, новый радіатор пічки.
Машина в хорошому технічному стані . Все що потрібно було замінено. Літом була зроблена підвіска і іще багато чого замінено. Встановлено ГБО 4 покоління яке також недавно було обслужене.Новий акумулятор і хороша зимня резина R15 185/65.Гідропідсилювач керма.Дві подушки безпеки (водія і пасажира).Два передніх склопідіймача. Блокування КПП замком Multiloock.Захист картера двигуна. Встановлений задній парктронік.Тонування стікол в колір машини.Двухстороння сигналізація з двома ключами .Машина економна щодо палива і дешева в ремонті . Є питання по лакокрасочному.
Автомобіль в задовільному стані, вкладень не потребує.
