- 247 тис. км
- Сарни
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані,замінений комплект зчеплення, новий акумулятор, лед фари, зроблена ходова, хороша резина,деталі за номером телефону, **********
Авто в хорошому стані,замінений комплект зчеплення, новий акумулятор, лед фари, зроблена ходова, хороша резина,деталі за номером телефону, **********
Гаражного зберігання. Потребує невеликого обслуговування.
Один власник. Куплена в березні 2009р. Оригінальний пробіг. Комплект зимніх та літніх шин. Сидіння завжди були у чохлах. Вкладень не потребує, все мінялось вчасно, пройшла ТО в Німеччині, без ДТП. 2 ключі, всі документи. Тільки з переоформленням. Торг.
Продам дачу логан з мотором 1.5 дизель к9к легендарний тим, що простий і надійний і дуже економний, також вона 7-місць таких їх мало хто знає, той розуміє в авто, є все для комфорту і семи, сімейний автомобіль, по техніці все ок, мотор відмінно не демит не сапунить, запотівань немає, турбіна працює, коробка відмінно, зчеплення теж відмінно, авто після ТО, масла фільтра, ГРМ, помпа і так далі, по ходовій частині все відмінно, комплектація авто. Кондер, який холодить відмінно, гідропідсилювач руля, електро склопідйомники, подушки безпеки, камера з навігацією в подарунок, тонування скла, підігрів дзеркал, хороша музика, чохли на сидіннях, хороша резина літо, фаркоп дуже зручно, що він є на всякий випадок, по документах повний порядок, будь-яке оформлення можливе, обмін на ваш авто з вашою доплатою.
Продається Dacia Logan 2008 року. Авто в гарному стані. Один власник. За деталями прошу телефонувати
Авто в гарному стані , ходова частина перебрана,стоїть ГБО 4 покоління,обс , грм поміняний , кузов кап ремонт повністю перекрашений обезшумлений і задутий.Всі питання по телефону , продажа не териінова.
Терміново.без торгу. Dacia Logan, 2006 года, г. Київ Київська реєстрація. 1 володар. Обслуговувалося на сервісі... Щодня в ходу.Газ,бензин.Комплект зимової резини б/в. На повному ходу. Восьмого травна отримав пошкодження в задню частину. Бампер,задня кришка багажника,номерний знак. В даний час авто на ходу. Присутні пошкодження лакофарбового покриття .Авто площадкам просьба НЕ турбувати.
продажі dacia logan в гарному стані машина обслужена 1.5 хороший мотор, хороша резина ходова частина в гарному стані салон чистий доглянутий по кузов машина ціла детальніше по телефону
в хорошому стані ,ходова мотор коробка як годинка ,продаю у зв'язку з покупкою іншої
Logan на бадьорому ходу 2000 км тому мінялося зчеплення, Два тижні тому гальма по колу, рідний пробіг в 140000 тис., повноцінний, рідний бортовий комп'ютер, з усіма показниками, перевіряється будь-яким оригінальним Renault Clip, по кузову є незначні недоліки, але без наскрізної корозії де-небудь, другий господар з моменту реєстрації, чистий бензин, газ ніколи не стояв, машина господарська, знімається з обліку без проблем, бонусом, свіжа однорічна страховка ну і конструктивний торг у капота машини, усвідомлюючи вікові недоліки автомобіля
Mісяць назад була зроблена вся ходова, нічого міняти не треба все нове, по комлектації: передні склопідйомники, електро регулювання дзеркал, пічка, гідропідсилювач керма встановлював колонки, музика нормально грає салон не прокурений не зачовганий, нормальний, по кузову нема рижиків дирок стан доглянутого автомобіля. Стоїть хороше світло, леди та 2 фсо на дальнє світло Тонований в круг крім лобового скла.
Чудове та надійне авто Є невеликі подряпини на кузові По ходовій, мотору, та коробці питань немає Потрібно заміна задніх барабанів
Гарне авто за свої кошти!. Фаркоп. Я 3 власник ! Двигун 1,6 газ/бензин (газ установки немає) газ вписаний! 247 пробігу! Не крашена! Є невиправлені сліди експлуатації! 2 комплекта коліс зима й літо (зима спереду нова гума) Р тяга та подушка мотора замінені на 246тис Пер. ходова замінені розходки на 246 тис Помпа, антифріз і ремінь грм замінені на 247 тис Гальма замінені на 246 тис передні та задні + нові барабани! Продаж в звязку - отримав 2ге авто! Ціна 3450$ невеликий торг у капота! Тел/Вайбер79350131
Продаю авто в задовільному стані, авто їздить кожного дня за будь якою інформацією звертайтесь за телефоном
ГБО-4го покоління, вписане в ТП. ДВС, КПП, ходова та кузов у відмінному стані!!! ЦЗ, сигналізація, передні ел.склопідйомники. З документами повний порядок!!!
авто в хорошому стані, пригнано було з-за кордону, гаражне зберігання, належний догляд, всі запчастини ще заводські, міняли грм, масла. склопідйомники на передніх дверях, пічка працює добре. КОНДИЦІОНЕР, новий акумулятор, легка в управлінні, гарна витрата, ніколи не підводила, дуже зручна. Відповідаю на всі запитання щодо машини.
