- 448 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
все працює, кожен день на ходу, подробиці по телефону только переоформеление есть ко комплект зимней резины
все працює, кожен день на ходу, подробиці по телефону только переоформеление есть ко комплект зимней резины
бойова конячка,готова до виїзду кожен день,є незначні дефекти по кузову (вм'ятини іржа)
Авто в гарному технічному стані, сів і поїхав , не потребує вкладень, без нюансів, газ вписаний. Гаражне зберігання Кондиціонера немає Всі питання по **********
Авто в нормальному стані, диски r15, треба ремонтувати пороги, та трохи двері- полізла містами ржавчина. Переоформлення через ДІЯ
Всі питання краще вирішувати на місці під час перегляду. Технічно в доброму стані Зовні є нюанси
Продам своє авто у зв'язку з покупкою більшого автомобіля для сім'ї. Хто бажає надійне авто звертайтеся, більш детально в повідомлення або по телефону!!!Все працює, сів і поїхав!!!
Продам Dacia Logan з видимими дефектами по кузову (дивитись фото). Я господар. Володію машиною з 2020 року. Двигун 1,4 Гарна гума, але зимня, новий АКБ, гарна магнітола. Технічно в доброму станні. Двигун, кпп, гур, підвіска працюють добре. Не працює кондиціонер (потрібна заміна однієї трубки та заправка) Встановлено та працює гбо євро4 із скоросними форсунками, але в документи НЕ ВПИСАНЕ. Продаж тільки з повним переоформленням. Якщо виникнуть додаткові питання, дзвоніть або пишіть, якщо відразу не беру слухавку, то потім обов'язково передзвоню
Авто універсал в руках 1власника куплене в автосалоні. Пробіг 227 тис. Без ДТП.Є трохи счесане коло правого заднього колеса ( на фото вказане). На лобовому склі є тріщина від камінчика (засвердлена).
Доброго дня, маємо ще другий автомобіль яким потрібно користуватися, тому можемо від продати цей.
Авто в хорошому стані, деталі по телефону
Машина в ідеальному стані! Сів поїхав.Без капіталовкладень взагалі!
2009 рік, 7 мест, ГБО 4, 8 клапанів 1.6 МСV, . авто на самом максимально заряде, БЕЗ ДТП 4 стекла, зеркала кондер, абс, диски, рейлинги потолочний бокс ! 2 ключа , страховка. невелички нюанси по дверям. документи на фіз особе.
Логан на документах з вписаним газом 4 покоління! Авто в задовільному стані, заводиться в любу пору року!
Номер телефона не актуальный ! Пишите в ЛС .Машина в хорошому технічному стані. Перефарбована в круг raptor'ом. Салон, двері, торпеда, зашумлені повністю. Вся передня підвіска нова крім пружин. Зчеплення, вижимний свіжі. Хороша оптика, колеса 205/60 р16.
Продам Dacia Logan в дуже хорошому стані Автомобіль куплений з салону, доглянутий і повністю обслужений — сів і поїхав без вкладень. 🔧 Технічний стан: Замінений ремінь ГРМ Свіже масло та всі фільтра Новий акумулятор Двигун працює рівно, без нарікань Ходова частина без сторонніх звуків ⛽ Економія: Встановлене нове ГБО 4 покоління (43 л) Ставилось цього літа Є сертифікат Дуже економна в їзді 🚗 Комплектація: 2 комплекти дисків 2 комплекти резини (літо/зима) Хороший зовнішній стан, авто виглядає свіжо 🌙 Атмосферна підсвітка салону — виглядає стильно вночі 🛋️ Є нові чохли (ще не встановлені) — можу встановити перед продажем або залишити новому власнику 📦 💸 Економний, надійний та простий в обслуговуванні автомобіль 💬 Додатково: Автомобіль реально вартий уваги — робився для себе, не на продаж. Надійний, простий і дешевий в обслуговуванні варіант як для міста, так і для роботи (ідеально під таксі). 📞 Торг біля авто, дзвоніть — домовимось.
Продаю власне авто, в таксі та оренді не перебувало. Має дефекти по лфк. Своєчасно обслуговувалось. Більше деталей по телефону. Рекламні агенції та авто площадки прошу не турбувати.
