- 172 тис. км
- Нетішин
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто на повному ходу, має комплект хороших літніх шин. Дуже економне на газу. Продаж з обов'язковим переоформленням.
Авто на повному ходу, має комплект хороших літніх шин. Дуже економне на газу. Продаж з обов'язковим переоформленням.
Всі питання по телефоні!!!
продається авто в доглянутому стані, повна комплектація в даному сегменті. двигун простий в обслуговуванні 8 клапаний усе працює без зауважень:двигун, КПП, підвіска. з недоліків: є царапини на кузові. в комплекті шини: зимові та літні за більш детальною інф. звертайтесь за тел.
Дача Логан в хорошому стані на повному ходу є страховка цікавить дзвоніть домовимся присутній торг біля капота ..
Робоче авто. Газ. Двигун 1.6 восьми клапанний. Масла не бере. В доглянутому стані. Має царапини,сколи фарби, має незначні підкраси. Авто не бите,не фарбоване. Комплект зимової резини, + два літні колеса. Акумулятор добрий. Все світить,все моргає,пічка працює.Авто сів і поїха Юрій Вадимович
Машина в нормальному стані, як зовні так і всередині. На минулому тижні було проведено велике ТО (фото запчастин додаю) + масло. Кондиціонер – працює, газ - працює. Стоїть не штатна музика, грає дуже добре. Авто у володінні з 2015 року, обслуговувалося завжди вчасно. Із недоліків – це тріщина на лобовому склі та тріщина на задньому правому ліхтарю.
Повністю на ходу, авто на кожень день. Авто просте як 5 копійок. Як казав знайомий майстер - це авто в любому селі в любому сараї зремонтують якщо що. Запчастини найдешевші мабуть з усіх авто. Газ бензин форкоп 2 комплекти гуми НА ДИСКАХ обидва, звичайні диски на зиму та титани на літню гуму, також оригинальна запаска не використовувалася, фаркоп, магнітола соні з блютуз і мікрофоном. ГБО 4 покоління фосунки барракуда. Машина жива, є моменти по кузову, потрібно дивитися, моменти виражені на водійскій двері знизу і по кромці, також задні крила. Все працює, бак для бензина має ємність 63 літтра, для газу 42 літра (39+ по факту). Нічого не скручено, машина купувалася в Україні моїи братом після нього я другий власник. Звісно машина обїздила пів Польщі та пів України, ніколи сильно не підводила, тільки пробиття колес іноді. Зчеплення замінене на 250 тис ком на нове LUX , також робилось головка заміна випускних клапанів, все перевіренно. Літом робилась повністю ходова з заміною всіх пружин та стойок та тормозних циліндрів накладок і тд. Машина гляжена масло кожні 10тис мотюл 6100+ сінержи і т.п. ГБО (газ) вписане в техталон, є всі документи. Всі інші питання по телефону.
Dasia Logan.Повна комплектація, кондцмціонер, є ГБО. В подарунок комплект запчастин
Тільки пригнаний з Німечини Розмитнений 100% Сертифікований 100% Кондікціонер Електропакет Бортовийкомпютер Електрика Небитий Некрашений Пробіг Оригінал Газ + Бензин Пропан Гарний стан
Відмінний стан. Повністю обслужена. Мотор і коробка без нарікань. Кузов без корозії. Салон чистий і не прокурений. Газова установка 4-го покоління і вписана в ТП. Документи в повному порядку.
Продам Дачию Логан 1,6 газ/бензин , в гарному стані, я другий хазяїн з 2017 року, авто повністю обслужене і не потребує вкладень.Шумоізоляція, газ вписаний в техпаспорт, зимова гума в подарунок. Чохли на задні сидіння нові є, але не поставлені.
Продам Дачу Логан 1.4 Торг біля капота.
Срочно Продам дачу Логан в хорошем состоянии.Ходовая недавно вся поменяла.Двигатель в отличном состоянии.Масло от замены до замены.Комплектация самая простая.Холодный воздух дует как кондиционер.Титановые диски,на зимних резинах.Остальные по телефону .Обмен на внедорожник от3.000 до 4.500
Машинка в достойному стані бензин-газ В місті Кривий ріг дзвоніть
Авто в гарному стані. Стоїть газ. Оформлено. Позначка у техпаспорті. Витрата газу 8л. Нова АКБ та ін. Повне переоформлення.Є записи заміни мастил та інше.В комплекті літня резина .
Усі деталі за телефоном **********-Юрій
Свіжо поміняно: масло в двигуні, фільтр повітряний та масляний, подушка двигуна нижня, стійки стабілізаторів передні, та відрегульовані клапана, газ 4 покоління,тільки повне переоформлення.
Авто в гарному технічному стані авто військового їздило по Києву, по ходовій, мотору питань нема тільки косметичний вигляд. На ходу сів поїхав щоб замінити гранату бо трішки почала тріщати, а все супер! Торг біля капоту по всім питанням дзвоніть
