- 190 тис. км
- Вінниця
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Микола.
Авто в одних руках довгий час — дбайлива експлуатація, без «вбивання» . Машина обслуговувалася вчасно, робилася як для себе, на запчастинах не економили. Витрата по місту приємно радує — всього 7-7,5 л, відмінний варіант як для щоденної їзди, так і для роботи. На кузові є сліди експлуатації — нічого критичного.
Продам хороше надійне авто. Машина обслужена замінено ГРМ масла фільтра, перебрана ходова, технічно машина повністю справна. По кузову є підкраси професійно виправлено сліди експлуатації.Можливий торг біля капота. Більш детальна інформація по телефону.
Машина в ідеальному стані. поміняні ремні роліки помпа, справжній пробіг, авто повністю в рідній фарбі,на новій літній резині
сіми місний + літня гума
Дача Логан 2014 рік 1.5 дизель 81KW Економне авто 4-5 л на 100 км Мотор працює добре По ходовій нічого не стукає Гарна комплектація
Після дтп, можливий обмін
Хороший стан.Доглядав.Вкладень не потребує.Деталі за телефоном.
авто у робочому стані є недоліки по кузову двигун обслужений повністю в ідеальному стані течи масла взагалі немає розхід до 5 літрів резина добра,дзвоніть відповім на всі запитання.
Авто в хорошому стані 12місяць 2013р , вкладень не потребує. Було пригнане з Німеччини я перший власник на Україні . Все мінялось вчасно ,пробіг та технічний стан автомобіля перевірений на офіційному сервісі , резина в хорошому стані є зимовий і літній варіант на дисках. Хороший і економний автомобіль. Додаткова інформація та фото чи відео по телефону. Продаю в зв'язку з потребою більшого автомобіля.
Інформація по тел
Авто свіжо пригнане. Авто в гарному технічному стані з найкращим двигуном 1.5 D. Має сліди вжитку.Середнє використання палива 4.9 л. Замінені всі елементи ГРМ всі фільтри та олія.
Продам хороше економне авто для сімї перекупи не турбувати
Надійний та економни дизельок, гарний стан, доглянуте, від власника, без корозії
Продам дачу логан з мотором 1.5 дизель.В гарному стані.Всі питання по телефону ********** Валентина
хорошн авто не гниле солярки мало бире
Гарний стан!нова літня гума! Робити взагалі нічого не потрібно!
Авто у відмінному стані в одного власника з салону в рідній фарбі і без дтп!!!! Капіталовкладень не потребує!!!! Перша реєстрація 06/2008р!!!!
