- 196 тис. км
- Славутич
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Один власник. регламентне обслуговування. На 150 тис. повна замина радиатора кондиционера, печки, охлажления.
Один власник. регламентне обслуговування. На 150 тис. повна замина радиатора кондиционера, печки, охлажления.
Продам надійне авто Logan 1,4 бензин. Авто в гарному стані на свої роки.По авто було замінено: Паливні форсунки Гальмівні колодки. Гальмівна рідина. Стояночний трос. Підшипник ступічний зад/ перед Передні шатрові опори Датчик тиску масла Бензонасос в зборі Мастило в коробці. Авто знаходиться в М. Хмельницький , переоформлення.
Замінено: Грм, помпа сальник колінвала на 246. Щеплення комплект MOTRIO. Масло в коробці,регулятор холостого,передні гранати, подушка мотора верх і низ. маслоі фільтр в моторі Total. Шпаклі нема,страховка до 12.25 р. Літом міняв прокладку колектора і ризинки дроселя. Комплект катушок є прозапас і багато ще дрібничок. Резина літо 2 шт 80% Зараз на зимовій 60%. масло і фільтр міняні на 254
Надійний автомобіль, трудяга для поїздок на кожен день. Технічно - машина в гарному стані, потребує трошки ласки в косметичному плані. Заводиться з пів обороту. Недоліки всі на фото. Телефонуйте, надам будь-яку інформацію.
Продам свій автомобіль Dacia Logan, газ/бенз. Перший власник, автомобіль їздить кожен день. Технічно доглянутий. Перефарбовувався, оскільки поліз лак (в цих роках це їхня болячка). Можливий обмін на електроавтомобіль із моєю доплатою. Ціна на обмін 4000
Гаражного зберігання. Потребує невеликого обслуговування.
Один власник. Куплена в березні 2009р. Оригінальний пробіг. Комплект зимніх та літніх шин. Сидіння завжди були у чохлах. Вкладень не потребує, все мінялось вчасно, пройшла ТО в Німеччині, без ДТП. 2 ключі, всі документи. Тільки з переоформленням. Торг.
в хорошому стані ,ходова мотор коробка як годинка ,продаю у зв'язку з покупкою іншої
Logan на бадьорому ходу 2000 км тому мінялося зчеплення, Два тижні тому гальма по колу, рідний пробіг в 140000 тис., повноцінний, рідний бортовий комп'ютер, з усіма показниками, перевіряється будь-яким оригінальним Renault Clip, по кузову є незначні недоліки, але без наскрізної корозії де-небудь, другий господар з моменту реєстрації, чистий бензин, газ ніколи не стояв, машина господарська, знімається з обліку без проблем, бонусом, свіжа однорічна страховка ну і конструктивний торг у капота машини, усвідомлюючи вікові недоліки автомобіля
Mісяць назад була зроблена вся ходова, нічого міняти не треба все нове, по комлектації: передні склопідйомники, електро регулювання дзеркал, пічка, гідропідсилювач керма встановлював колонки, музика нормально грає салон не прокурений не зачовганий, нормальний, по кузову нема рижиків дирок стан доглянутого автомобіля. Стоїть хороше світло, леди та 2 фсо на дальнє світло Тонований в круг крім лобового скла.
Чудове та надійне авто Є невеликі подряпини на кузові По ходовій, мотору, та коробці питань немає Потрібно заміна задніх барабанів
Гарне авто за свої кошти!. Фаркоп. Я 3 власник ! Двигун 1,6 газ/бензин (газ установки немає) газ вписаний! 247 пробігу! Не крашена! Є невиправлені сліди експлуатації! 2 комплекта коліс зима й літо (зима спереду нова гума) Р тяга та подушка мотора замінені на 246тис Пер. ходова замінені розходки на 246 тис Помпа, антифріз і ремінь грм замінені на 247 тис Гальма замінені на 246 тис передні та задні + нові барабани! Продаж в звязку - отримав 2ге авто! Ціна 3450$ невеликий торг у капота! Тел/Вайбер79350131
Продаю авто в задовільному стані, авто їздить кожного дня за будь якою інформацією звертайтесь за телефоном
авто в хорошому стані, пригнано було з-за кордону, гаражне зберігання, належний догляд, всі запчастини ще заводські, міняли грм, масла. склопідйомники на передніх дверях, пічка працює добре. КОНДИЦІОНЕР, новий акумулятор, легка в управлінні, гарна витрата, ніколи не підводила, дуже зручна. Відповідаю на всі запитання щодо машини.
Постраждав від прильоту ...авто в робочому стані ..ходова тільки оригінал..масло LIQUI MOLY..короче авто було в ідеалі без прибільшень але сталось як сталось кого цікавить дзвоніть будемо домовлятись.
