- 198 тис. км
- Суми
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто після кап ремонту, сідай і їдь без посередників. За всіма питаннями звертайтеся за телефоном **********
Продам авто після кап ремонту, сідай і їдь без посередників. За всіма питаннями звертайтеся за телефоном **********
опис відсутній
Терміново продам авто, стан - сів і поїхав.
Заміна олії. ГРМ. 4 амортизаторів. Передні пружини. Відбійник. Колодки задні та передні. Гази не знала.
Кондиціонер. Підігрів дзеркал • Регулювання дзеркал • Електропідйомники • Парктроніки задні. Регулювання фар. Хороша Музика 6 динаміків. Бортовий комп'ютер Гідропідсилювач • ГБО • Двигун 1.6 8 кл. найнадійніший • максимальна комплектація • Новий акумулятор. В загальному, авто постійно на ходу і не доставляє ніяких проблем. В 2021р була госпіталь. Є незначні іржі, якими ще не займалися. Машина шумоізольована та оброблена. В серпні замінені всі рідини. Масло двигун, масло ГУР, Антифриз XADO. Новий трос ручника і задні колодки теж нові. Заміна проводилася для себе після покупки, але машину знаю з 21р. Гума зимова. Машина без проблем і нарікань працює все, акуратний салон. Ходова в нормі на СТО нічого не міняли і не виявили. Можемо перевірити на будь-якому вашому СТО за вибором. Працює як на газі так і на бензині навіть не розумію як може бути по другому. Салон дозволяє перевезти все і навіть більше. Переоформлене миле і ДІЯ також. Просто для жінки виявилася дуже довга і не автомат.
опис відсутній
Авто в гарному стані , встановлений газ вписаний в тех паспорт. Стоїть зимова гума. Двигун не димить та не троїть, в гарному стані. Замінений ГРМ, 6 тисячі назад робилось ТО (заміна мастил - фільтрів) регулювання клапанів Встановлений новий акум. Авто комфортне , просторий салон(не прокурений),досить вмісткий багажник.Економна машина. Автобізнесменів прохання не турбувати.Продаж можливо з переоформленням.
Дачія логан 2007р.в. газ-бензин в хорошому стані 193000пробіг. Звертайтесь по тел:06******12
Один власник. регламентне обслуговування. На 150 тис. повна замина радиатора кондиционера, печки, охлажления.
Замінено: Грм, помпа сальник колінвала на 246. Щеплення комплект MOTRIO. Масло в коробці,регулятор холостого,передні гранати, подушка мотора верх і низ. маслоі фільтр в моторі Total. Шпаклі нема,страховка до 12.25 р. Літом міняв прокладку колектора і ризинки дроселя. Комплект катушок є прозапас і багато ще дрібничок. Резина літо 2 шт 80% Зараз на зимовій 60%. масло і фільтр міняні на 254
Авто в хорошому стані,замінений комплект зчеплення, новий акумулятор, лед фари, зроблена ходова, хороша резина,деталі за номером телефону, **********
Один власник. Куплена в березні 2009р. Оригінальний пробіг. Комплект зимніх та літніх шин. Сидіння завжди були у чохлах. Вкладень не потребує, все мінялось вчасно, пройшла ТО в Німеччині, без ДТП. 2 ключі, всі документи. Тільки з переоформленням. Торг.
Продаю власне авто максимальна комплектація для них!!! По техніки все супер, по кузову видно все на відео ГРМ та масло в моторі замінено про пробігу 397 тис Була зроблена КПП при пробіги 390 кис Торг тільки реальним покупцям
в хорошому стані ,ходова мотор коробка як годинка ,продаю у зв'язку з покупкою іншої
