- 95 тис. км
- Узин
- Бензин, 1.15 л.
- Ручна / Механіка
Машина місяць назад пригнана з Швейцарії по кузов по ходка по мотору питань немає машина ідеальному стані машина розмитнена от сів поїхав
Машина місяць назад пригнана з Швейцарії по кузов по ходка по мотору питань немає машина ідеальному стані машина розмитнена от сів поїхав
В наявності повний пакет документів, готовий до постановки на облік на нового власника. Чудовий робочий стан! Оригінальний пробіг 100 %, судячи зі стану авто, сервісна історія тому підтвердження. Встановлено було ГБО 4 покоління і вписано в техпаспорт. Двигун працює як часи. Кондиціонер заправлений та гарно працює. Технічний стан- без зауважень. Багато чого було замінено. Кузов має деякі незначні маленькі подряпини, але на загальний стан машини це ж абсолютно не впливає. Салон автомобіля- у чудовому стані. Сидіння цілі не просиджені. Авто на гарній зимовій резині. Автомобіль в дуже доброму та збереженому стані. Свіжий рік випуску, актуальний дизайн, проста і максимально надійна машина, в якій нема чому ламатися. Вкладень не вимагає ніяких. Робоче авто за яким максимально доглядали. Водій дуже охайна людина, і слідкував за машиною краще багатьох водіїв)))))))) Авто дійсно варте уваги. Мінімальний торг біля капоту.
В гарному технічному стані , двигун працює як часи гбо 4 покоління , ходова вся нова , 2 ключа любий вид оформлення, маленька витрата палива і дешева в обслуговуванні
Авто від власника з рідним пробігом 52 тисячі. Рідна фарба жодний елемент не фарбований Вкладень не потребує, до продажі ніхто не готував, мінімальний торг! Розхід пального 5-6л/100 км, їде добре на свою потужність 75кс. Машину їздила на короткі поїздки в межах міста, інколи траса. Перевірка на будь-якому СТО Обмін не цікавить
Авто в непоганому стані Мотор ходова коробка щеплення без зауважень З документами Порядок Деталі по телефону
Чудове та надійне авто Є невеликі подряпини на кузові По ходовій, мотору, та коробці питань немає Потрібно заміна задніх барабанів
Газ пропан • Кондиціонер • Додаткові питання за телефоном Можливий пригон у Ваше місто за домовленістю
Продам класну економну машину з оформленням і газом 4 покоління! Мотор у відмінному стані, дуже економний, в обслуговуванні простий і надійний автомобіль, а що найголовніше — недорогий. Коробка у відмінному стані. Кузов не гнилий, у хорошому стані, оцинкований. Салон доглянутий. Електрика працює. Ходова в нормі. Газ вписаний. Решта питань по телефону.
Продам авто Dacia Logan 2012 г • Машина доглянута, вкладень не потребує, в гарному робочому стані, сів і поїхав • Бензин - розхід 6 л, економна • Є ABS, стабілізатор, фаркоп • Не гнила, пороги цілі • Перший власник в Україні • Пробіг рідний 242 000 ********** - Сергій
Машина в дуже гарному стані, не бита. Всі питання по телефону
Технічно справне авто,тільки косметичні нюанси. Грм поміняний масло теж. Дзвоніть домовимось,.
Авто в доглянутому стані,весь салон збережений,в рідній фарбі без підкрасів Другий власник по Україні Замінені розхідники(мастило,ремінь Грм,Помпа Гальмівні колодки,фільтри) Авто з економічним двигуном 1.2 Газ(вписаний)Euro 4
Продам хороший економічний автомобіль на кожен день, витрата газу до 10л по місту. Мотор працює відмінно, обслужений. Газ 4 покоління. Коробка у відмінному стані, нове зчеплення. Кузов не гнилий взагалі весь цілий. Ходова обслужена, їде м'яко приємно. Салон доглянутий, електрика працює. Гума у хорошому стані. Переоформлення. Інші питання по телефону.
Продам класну економічну машину з оформленням, і газом 4 покоління! Мотор у відмінному стані, дуже економічний, в обслуговуванні простий і надійний автомобіль, а що найголовніше недорогий. Коробка у відмінному стані. Кузов не гнилий у хорошому стані. Салон доглянутий. Електрика працює. Ходова в нормі. Газ вписаний. Інші питання по телефону.
