- 393 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.15 л.
- Не вказано
Проста комплектація Гума зима на 15 стоїть Додам комплект дисків з гумою на 14 зима. Газа не було і немає. Я господар. Проблему видно на фото, двері на їзду не впливає. Можу не отвечать то пишіть на вайбер
Dacia Logan 1.4 MPI (2007) — Двигун та КПП ідеал, топове ГБО Barracuda/Zenit. Авто заводиться! ?Ціна: $1200 (Торг біля авто) ?Опис: Продаю Dacia Logan 2007 року випуску після ДТП. Автомобіль — ідеальний донор агрегатів або варіант під відновлення для майстрів. ?Головна перевага — «жива» технічна частина: ?Двигун та КПП: Повністю робочі, мотор 1.4 MPI працює рівно, заводиться з півоберта. Коробка без нарікань. ?Преміальне ГБО (вписане в техпаспорт): Система зібрана з якісних компонентів та ідеально налаштована. ?Електроніка: Zenit PRO. ?Редуктор: Tomasetto AT09. ?Форсунки: Barracuda (швидкісні, пройшли менше 10 тис. км). Тільки цей комплект ГБО зараз коштує значну частину вартості авто. ?Документи: Повний порядок, газ офіційно зареєстрований, переоформлення. ?Стан після ДТП (видно на фото): ?Удар прийшовся на праву сторону та дах. Пошкоджена передня права ходова (вирвано колесо/важіль). ?Моторний відсік не постраждав. ?Салон у доброму стані (сидіння Logan, ціла торпедо). ?Встановлені гарні легкосплавні диски. ?Локація: м. Київ. Самовивіз евакуатором. Телефонуйте, відповім на всі запитання. Реальному покупцю — гарний торг на місці
Автомобіль на повному ходу. Тип палива - газ, бензин. Продаж з переоформленням . Ціна : 2700$, договірна. ***************14
Продам авто повність находу,більше детплей по тел.Ціна на віддачу.
В робочому стані.Масло від заміни до заміни.Переоформлення.Є рижики але не трухла.
Продаю робочу конячку. Машина не з салону, приховувати нічого все видно на фото як є • Надійний та економний мотор 1.4 МР| • Рідний пробіг 132 тис. км • З документами повний порядок, переоформлюється без проблем • По косметиці є нюанси, салон бажано освіжити, але технічно машина готова до роботи • Подивитися можна за домовленістю. Невеликий торг доречний, але тільки біля авто.
Всі деталі по телефону! Машина в дуже хорошому та догляненому стані кожен день на ходу! Не давно робилась ходова! Краще телефонуйте за номером Не гнила!! Іржі немає взагалі!
Авто технічно справно,вкладень не потребує.
В гарному стані. Газ 4 покоління вписаний. Передні склопідіймачі. Зимова гума. Пороги зроблені.
Продам власний автомобіль. У володінні більше року. За цей час було зроблено: — замінено датчики: рхх, дпкв, дав. — встановлено нове зчеплення в зборі (оригінал) — новий радіатор охолодження, термостат, антифриз Hepu — передні пружини та тяги стабілізатора — передні важелі в зборі — всі подушки двигуна —сигналізація — дзеркало з камерою заднього виду та реєстратором - в фарах хороші леди - перебрано редуктор ГБО 3000 км тому замінено масло, фільтри, встановлено нові свічки та бронєпровода, почищено дросель. Автомобіль заводиться з пів оберту, двигун працює рівно, їде впевнено — повністю на ходу. Є нюанси по кузову. Тільки повне переоформлення (бажано через Дію). Територіально — Поскот.
На ходу, без вкладень! Надійний та економний автомобіль, який повністю готовий до експлуатації — сів і поїхав Двигун у відмінному стані — працює рівно Коробка передач ідеальна — перемикає чітко Технічно без зауважень — нічого робити не потрібно ⚠️ По кузову є зовнішні пошкодження (на фото)— косметика Ідеальний варіант як: • перше авто • робоча машина • для доставки або щоденних поїздок торг доречний
Гідропідсилювач Електросклопідйомники Кондиціонер ГБО 4 покоління Мотор капіталився 30 тис. тому Нове сцеплення Ходова не гримить Можливий ТОРГ. За додатковими питаннями дзвоніть на вайбер або пишіть в повідомлення
Авто додаткових витрат не потребує в доброму стані є магнитола
Один власник. Авто не було в ДТП. Своєчасне технічне обслуговування на СТО, масло мінялось кожні 7-8 тис. Салон без дірок і протертостей, в машині не палили. Двигун К7М 1,6л (86 к.с.) Кузов має місцями корозії, потребує ремонту. Стан машини робочий, сіли і поїхали.
2005 рік.,1,6. Газ/бензин. Ціна 3.000$. Торг.
Продам хороший економічний автомобіль на кожен день, витрата газу до 10л по місту. Мотор працює відмінно, обслужений. Газ 4 покоління. Коробка у відмінному стані, нове зчеплення. Кузов не гнилий взагалі весь цілий. Ходова обслужена, їде м'яко приємно. Салон доглянутий, електрика працює. Гума у хорошому стані. Переоформлення. Інші питання по телефону.
Продам класну економічну машину з оформленням, і газом 4 покоління! Мотор у відмінному стані, дуже економічний, в обслуговуванні простий і надійний автомобіль, а що найголовніше недорогий. Коробка у відмінному стані. Кузов не гнилий у хорошому стані. Салон доглянутий. Електрика працює. Ходова в нормі. Газ вписаний. Інші питання по телефону.
