- 165 тис. км
- Старий Самбір
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Всі деталі по телефону
Всі деталі по телефону
Авто універсал в руках 1власника куплене в автосалоні. Пробіг 227 тис. Без ДТП.Є трохи счесане коло правого заднього колеса ( на фото вказане). На лобовому склі є тріщина від камінчика (засвердлена).
Авто в хорошому стані, деталі по телефону
Логан на документах з вписаним газом 4 покоління! Авто в задовільному стані, заводиться в любу пору року!
Продаю власне авто, в таксі та оренді не перебувало. Має дефекти по лфк. Своєчасно обслуговувалось. Більше деталей по телефону. Рекламні агенції та авто площадки прошу не турбувати.
Будь ласка, Перекупам не турбувати. Аргументований торг. Другий власник за документами (за фактом один) Додано: 1.Гідропідсилювач керма, 2.стабілізатор передній( по штату був відсутній) 2.авто склопідйомники передні. 3.доводчики передніх стекол. 4. світло діоди. 5. Ева килимки. 6. Кузов Оцинкован( перефарбовував собі, т.к йшла ні з фарбованими бамперами із заводу. 7. СИГНАЛІЗАЦІЯ Шериф 2 ключі. 8. Дзеркала з логану mcv з можливістю встановити пульт керування через джойстик із салону (з обігрівом) Продається на штатних (рідних) колесах із зимовою гумою. Диски BBS продаю окремо або з доплатою. Без Багажника Thule на даху. пробіг чесний 200 000 (нещодавно перевалив) не таксі, запчастини купував ориг, обслуговувався в офіціалів. На 199000 - заміна / регулювання клапанів, ремінь грм , масло / фільтра А також зроблено розвал сходження.
Продам власне авто, максимальна комплектація, обслуговувалося за регламентом, є незначні пошкодження по кузову (на фото), віддаю зимовий комплект гуми (hankook), торг присутній, деталі за телефоном.
Авто на ходу сів поїхав.Без торгу.На смс невідповідаю.
Авто в гарному стані , вкладень не потребує .
Dacia Logan MCV 2008. 1.6і МТ Газ/бензин. Продам авто у дуже доброму стані. Від господаря. Технічне обслуговування проводилось завжди вчасно. Дуже економна, і по запчастинам, і по паливу. Двигун 8- клапанний, самий простий та надійний. Кузов цілий, стекла рідні. Технічний стан - відмінний. На 164 тис. було замінено щепленя в зборі (Valeo.), паливні форсунки (Bosch.), котушка запалювання, сайлентблок задньої балки (Lemforder) , раніше було замінено передні стійки та задні амортизатори ( Моnroe.) Ходова, у відмінному стані, не димить, масло не їсть. Заміна ГРМ, ременя генератора та мастил, видно на фото двигуна. Два роки тому, авто було обезшумлене та оброблено антикорозійною мастикою (є фото робіт). Також, чохли на сидіннях, два комплекти килимків салону та два комплекти ГУМИ (з пробігом 8 - 12 тис. км.) Торг присутній.
гарне авто,хто знає чого шукає,той найде...
Заміна олії. ГРМ. 4 амортизаторів. Передні пружини. Відбійник. Колодки задні та передні. Гази не знала.
Кондиціонер. Підігрів дзеркал • Регулювання дзеркал • Електропідйомники • Парктроніки задні. Регулювання фар. Хороша Музика 6 динаміків. Бортовий комп'ютер Гідропідсилювач • ГБО • Двигун 1.6 8 кл. найнадійніший • максимальна комплектація • Новий акумулятор. В загальному, авто постійно на ходу і не доставляє ніяких проблем. В 2021р була госпіталь. Є незначні іржі, якими ще не займалися. Машина шумоізольована та оброблена. В серпні замінені всі рідини. Масло двигун, масло ГУР, Антифриз XADO. Новий трос ручника і задні колодки теж нові. Заміна проводилася для себе після покупки, але машину знаю з 21р. Гума зимова. Машина без проблем і нарікань працює все, акуратний салон. Ходова в нормі на СТО нічого не міняли і не виявили. Можемо перевірити на будь-якому вашому СТО за вибором. Працює як на газі так і на бензині навіть не розумію як може бути по другому. Салон дозволяє перевезти все і навіть більше. Переоформлене миле і ДІЯ також. Просто для жінки виявилася дуже довга і не автомат.
Логан 2007 года 1.4 газ бензин а ДТП не была вся в родном окрасе красили только капот сигнализация переднее стеклоподемники больше информации по телефону пишыте не всегда могу ответить спасибо
Dacia logan 2005 pi Двигун: 1.4 л газ/бензин Автомобіль в нормальному стані, окрім деяких незначних пошкоджень. Пробіг справжній. ГАЗ 4го покоління, стоїть музика 4 колонки, гарна магнітола. Коробка Механіка •озход палива дуже економний до 7 літрів на 100км. Машина в робочому стані, сів і поїхав.
