- 198 тис. км
- Добропілля
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Машина Dacia, состояние отличное , если что то по телефону
Домашня,,,рідна цьомка,пошти як дружина,продаю і піплачу '''живу в ній''але такі часи.Живу в селі їжжу в місто часто,такшо ухожена не корито якесь,все працює,газ вписаний резина зимня,счеплення,ГРМ,поміняні цієї осені.Є дряпка на правому порозі і на задніх правих дверях і пару рижів теж найдеться малих. Що було до мене не знаю.Мотоблок тим хто купить без торгу у подарунок.На рахунок обміну можно на любу але на 11 12 ,можно без газу ала з доплатою на встановлення або ж вже з гбо.Краще така ж з склопід'ємниками і кандером.Пропонуйте любий універ аби рік кандер і скло підемники.
Продам свою ласточка. Хорошие состояние для сваох лет. Продаю нужна побольше. Есть следи прошлого хазяина.
Продам чудовий автомобіль, все працює, робити нічого не потрібно. Нова зимова гума, ГБО 4. З обліку знімається.
опис відсутній
Продам Логан , в отличном состоянии , авто с салона в одной семье , экономичный , надёжный и выносливый автомобиль с миллионным двигателем . Кондиционер , гидроуселитель , стеклоподъемники , титановые диски, ксенон. В редком цвете мокрый асфальт , не бит , не крашен . Авто вложений не требует , сел и поехал . Авто будете довольны 100%
Блок новый, голова после капиталки, прошла 50тыс. Дополнительная информация по телефону
Авто сів і поїхав. Зроблено повний капремонт двигуна. Щеплення нові. Ходова нова.
Свіжо пригнана, повністю розмитнена та зареєстрована в МРЕВ, гарний стан, без ДТП, все що в авто є усе працює. Присутня сервісна книжка з Німеччини. Пробіг оригінальний, пробивається по дилеру RENAULT, при потребі скину vin номер, техпаспорт. Додатково встановлений захист піддона. Музика USB. Надійний, просторий та економний автомобіль. Два ключі.ГАЗ не стояв.Продаж не терміновий. Обмін на кросовер або електрокар не старший 2013 р.
По авто робити нічого не потрібно , авто обслужено .за більш детальною інформацією звертайтесь за тел….
авто в хорошем техническом и косметическом состоянии,стоит ГАЗ новый форсунки Баракуда,ГУР, стеклоподъёмники,музыка, сигнализация,тонировка,резина хорошая,по подкрасам дверцы багажника по причине вокруг дворника у них это болячка,а так не красили больше ничего.Пригнали из Штутгарта Германия 10.09.2020г.(176т.км было сейчас 205) всё поменял ремни,ролики,фильтра,масла и в коробе масло, всё вовремя обслуживалось,машина использовалась для семьи!
Авто в гарному стані , встановлений газ вписаний в тех паспорт. Стоїть зимова гума. Двигун не димить та не троїть, в гарному стані. Замінений ГРМ, 6 тисячі назад робилось ТО (заміна мастил - фільтрів) регулювання клапанів Встановлений новий акум. Авто комфортне , просторий салон(не прокурений),досить вмісткий багажник.Економна машина. Автобізнесменів прохання не турбувати.Продаж можливо з переоформленням.
Дачія логан 2007р.в. газ-бензин в хорошому стані 193000пробіг. Звертайтесь по тел:06******12
автомобіль на ходу але пошкоджена права пасажирська сторона, після ДТП.
Автомобіль на ходу. Наявні видимі дефекти по кузову (на фото). Продаж тільки з повним переоформленням. Більш детально по телефону. Якщо буду не на зв'язку, то пишіть у WhatsApp чи Viber. Якщо одразу не беру, то потім передзвоню.
Підвіска повністю відремонтована, не потребує ремонту та додаткових витрат, її можна без проблем перевірити на СТО. Останні роботи: заміна двох наконечників, права рульова тяга, сайлентблоків задньої балки (Lemf?rder). Розвал-сходження зроблено на 124 тис. Масло з фільтрами та ременями (ГРМ тощо) замінювалися на 121 тис. Масло в коробці на 123 тис. Шумо та віброізоляція дверей і кришки багажника. Музика Sony. В машину вкластися не потрібно від слова зовсім, все інше по телефону, можна на Вайбер за цим номером
Продається автомобіль Дачія логан авто в гарному стані, усе працює, кондиціонер заправлений, замінений комплект ГРМ, ремні ролики, передні гальмівні диски, колодки перед зад, масло в коробці, нова резина 25 року, розхід газу по місту 10-11л. Є незначні вмятини по кузову так як авто не нове. Страхівка дійсна до січня, з дурними питаннями не телефонуйте.
