- 230 тис. км
- Нововолинськ
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Надійний та економни дизельок, гарний стан, доглянуте, від власника, без корозії
Надійний та економни дизельок, гарний стан, доглянуте, від власника, без корозії
Продаю свій автомобіль. В робочому стані є нюанси по кузову на фото видно. По всім питанням дзвоніть відповім.
Авто в нормальному технічному стані, є питання по лкфп, гарна комплектація, є літня/зимова резина, шторка в багажник, з початку повномасштабного вторгнення автомобіль майже неїздить, торг біля авто, перевірки за ваш кошт, авто знаходиться у Вишгороді.
Авто на повному ходу, має комплект хороших літніх шин. Дуже економне на газу. Продаж з обов'язковим переоформленням.
Всі питання по телефоні!!!
Продам свій автомобіль. Логан повністю обслужений та кожен день в ходу. Завжди мінялося усе вчасно. Технічно без зауважень, стоїть новий газ, робить на газу чітко. Автомобіль не новий, тому є нюанси по кузову, проте не гнилий Деталі за тел. можливий обмін на Логан седан чи шкоду з моєю доплатою.
це надійне та добре авто за свої кошти, економічне з розхідом 6-7літрів. По кузову уся у рідній фарбі,окрім лівого переднього крила,є не критичні моменти по кузову,вм'ятини,царапини ,їй 20 років,Вона не нова але на свої роки вона в доброму стані.По техніці без питань,ходовка чудова (нічого не гримить, нові стойки, зчеплення,рульова рейка та інше)Мотор без питань,робить тихенько.Салон в доброму стані.Сигналізація,Ц Замок, Сигналізації,Передні ел.склопідйомники, музика .По документам переоформлення на нового власника+Є страховка,Ціна на віддачу,без торгу,можливий обмін з моєю доплатою
продається авто в доглянутому стані, повна комплектація в даному сегменті. двигун простий в обслуговуванні 8 клапаний усе працює без зауважень:двигун, КПП, підвіска. з недоліків: є царапини на кузові. в комплекті шини: зимові та літні за більш детальною інф. звертайтесь за тел.
Свіжо пригнана з Німеччини своїм ходом. Відмінному стані, без будь-яких дефектів, Є всі документи які підтверджують пробіг, по він коду пробивали, є всі заїзди на СТО до 25 року!!! Автомобіль дуже економний і динамічний з 1.2 бензин ⛽️ 75 ********** По авто повністю все працює!!! Будь які перевірки на СТО Є ДОСТАВКА 🚚
Дача Логан в хорошому стані на повному ходу є страховка цікавить дзвоніть домовимся присутній торг біля капота ..
Автомобіль 2008 року випуску, придбаний у офіційному салоні, перша реєстрація травень 2009 року. Один власник, гаражне зберігання. Технічно справний. Лакофарбове покриттю рідне, є сліди експлуатації, потертості та незначні царапини (на бамперах є підфарбовування від царапин). Є вм'ятини на лівому передньому крилі та кришці багажника (велосипедом вїжджали), Задня ліва арка має шпаклювання (горе водій в'їхав в практично нову машину). Регулювання дзеркал не працює. Замінено оливу, масляний та повітряний фільтри, ремінь приводу генератора, праву кермову тягу. Залито нову охолоджуючу рідину. На 55 тис. км. змінено ремінь ГРМ Комплектується домкратом, запаскою. Також додатково додається комплект дисків із зимовими покришками. З моменту придбання салон використовувався з чохлами для сидінь та резиновими ковриками
Робоче авто. Газ. Двигун 1.6 восьми клапанний. Масла не бере. В доглянутому стані. Має царапини,сколи фарби, має незначні підкраси. Авто не бите,не фарбоване. Комплект зимової резини, + два літні колеса. Акумулятор добрий. Все світить,все моргає,пічка працює.Авто сів і поїха Юрій Вадимович
Офіційне авто куплено в салоні у Рівному 11.10.2007 року в одній сім'ї 19 років.Авто зберігалось у сухому гаражі.Кузов у чудовому стані в рідній фарбі перед продажем не готувався.Рідний пробіг ,двигун у чудовому стані без підтікань ,на масла і комплектуючі грошей не жаліли все найкращої якості.Салон в охайному стані не затертий сідушки завжди були в чохлах тому вони в судовому стані .Встановлена дорога аудіо система .По ходовій частині та гальмівній нічого робити не потрібно,все змінено ,що потребувало уваги .Авто продається у зв'язку із покупкою нового авто.Аргументований торг вітається.В комплекті хороша зимова резина на дисках
Авто в справнову стані вкладень не потребуе. 20 тисяч назад зроблено капітальний ремонт двигуна. Кожного дня в ходу . Сигналізація . центральний замок. Передні склопідіймачі. Проста та надійна машина.
Продам дачу логан з мотором 1.5 дизель.В гарному стані.Всі питання по телефону ********** Валентина
Машина в нормальному стані, як зовні так і всередині. На минулому тижні було проведено велике ТО (фото запчастин додаю) + масло. Кондиціонер – працює, газ - працює. Стоїть не штатна музика, грає дуже добре. Авто у володінні з 2015 року, обслуговувалося завжди вчасно. Із недоліків – це тріщина на лобовому склі та тріщина на задньому правому ліхтарю.
Повністю на ходу, авто на кожень день. Авто просте як 5 копійок. Як казав знайомий майстер - це авто в любому селі в любому сараї зремонтують якщо що. Запчастини найдешевші мабуть з усіх авто. Газ бензин форкоп 2 комплекти гуми НА ДИСКАХ обидва, звичайні диски на зиму та титани на літню гуму, також оригинальна запаска не використовувалася, фаркоп, магнітола соні з блютуз і мікрофоном. ГБО 4 покоління фосунки барракуда. Машина жива, є моменти по кузову, потрібно дивитися, моменти виражені на водійскій двері знизу і по кромці, також задні крила. Все працює, бак для бензина має ємність 63 літтра, для газу 42 літра (39+ по факту). Нічого не скручено, машина купувалася в Україні моїи братом після нього я другий власник. Звісно машина обїздила пів Польщі та пів України, ніколи сильно не підводила, тільки пробиття колес іноді. Зчеплення замінене на 250 тис ком на нове LUX , також робилось головка заміна випускних клапанів, все перевіренно. Літом робилась повністю ходова з заміною всіх пружин та стойок та тормозних циліндрів накладок і тд. Машина гляжена масло кожні 10тис мотюл 6100+ сінержи і т.п. ГБО (газ) вписане в техталон, є всі документи. Всі інші питання по телефону.
хорошн авто не гниле солярки мало бире
Продам автомобіль Dacia Logan. Перший власник, газ/бензин, технічно справне авто. Їздить кожен день. Автомобіль перефарбований (хто знає ці авто, то ЛФК в цих роках злазить). Можливий обмін на Dacia Logan MCV, Lodgy., ЕЛЕКТРИЧКУ. На обмін ціна 4000
авто в хорошому технічному стані вкладень не потребує на повному ходу сів і поїхав незначні пошкодження лакофарбового покриття в комплекті додаткові запчастини стоїть парктронік камера заднього виду реєстратор на три камери
