- 137 тис. км
- Томаківка
- Бензин
- Ручна / Механіка
Обслужи не авто один власник в Німечіні ********** Костя
Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини!!! Розмитнений! сертифікація - пройдена! Не битий, Не фарбований!!! Рідна фарба 1 власник з салону в німеччині - р|к випуску - 2011 - ржавчина відсутня! - жоден болтик не крутився! - оптика вся рідна! - салон в Ідеальному стан!! - весь захист на місці! - каталізатор не вирізався! Автомобіль купувався у приватного власника. гарна комплектація : - оригінальні диски г-15 - підігріви дзеркал та заднього скла - кондиціонер - Робочий - ботровий комп*ютер - AIRBAG - ABS двигун 1.6 самий надійний в лінійці і простий в експлуатації, на який встановлюється газ! рідний пробіг технічно та візуально - стан наближений до нового авто! кузов без вмятин та царапин, коррозія відсутня!
Свіжа із Швейцарії, без пробігу по Україні. ІДЕАЛЬНИЙ стан всього автомобіля. Кузов рівний як структура, РІДНА фарба, без сколів та вмятин, без корозії . Надаю прибор для перевірки лакофарбового покриття. Двигун 1.6МРІ, бензин 104 к.с, ідеальний під ГБО. Не димить, має добру тягу, оливу не споживає, рідний пробіг ВІН код відкритий для перевірки то перевіряйте. Салон чистий не порваний, нічого не перешивали не переклеювали, собак не возили. Ходова частина, рульова рейка, щеплення все добре. Нова майже гума. Комплектація максимально LAUREATE Кондиціонер робочий Ел скло Ел дзеркала Бортовий комп'ютер Центральний замок Каталізатор не вирізався Сертифікат відповідності з роблений Запаска, домкрат, ключ, гак все є. Виникли питання телефонуйте залюбки відповім на них. Дуже достойний екземпляр то рекомендую.
Вашій увазі ,надійний ,невибагливий,практичний універсал імпортований з Швейцарії. Нова резина, простий 8ми клапанний двигун,магнітола,2ва аербеки. Охайний,просторий салон ,місткий багажник. Початок експлуатації 12міс 2011року.Проведене ТО по заміні оливи,фільтрів,свічок... Запрошую на огляд.
Продам власне авто. Перший власник в Україні. До ходової, коробки, двигуна зауважень нема.По кузову місцями появилися незначні рижики.Машина обслуговується вчасно,(ремні,ролики,масло,фільтра,міняються по регламенту)мотор не димить,масла не бере.Кондиціонер робочий, заправлений.Салон не затертий ,не прокурений.Економна,вмістима,робоча конячка.Дзвоніть,пишіть на вайбер.
Продам надійний та економний універсал Dacia Logan MCV. Авто в хорошому технічному стані, регулярно обслуговувалось і доглядалось. По техніці: двигун працює рівно, без нарікань замінені свічки накалу перебрана підвіска — нічого не стукає обслуговування проводилось вчасно По кузову: є невеликі сколи (малопомітні) в цілому виглядає гарно, як на свій рік Салон: чистий, не затертий все працює Додатково: авто на ходу кожен день економне і практичне (ідеально як для роботи, так і для сім’ї)
БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕНЬ!!! СТАН ІДЕАЛЬНИЙ!!! ОРЕГІНАЛ.... НЕ КРАШЕНА ЖОДНА ДЕТАЛЬ .!!!!Продам пригнаний автомобіль в ідеальному стані з Чехії -Авто доглянуте, збережене ЯК НОВЕ АВТО .!!! Чистий 2010 рік.12 міс . . Рідний пробіг, який підтверджується сервісом. Два ключі. Резина зима майже нова. Повнорозмірна запаска. Кондер холодить відміно . Двигун Працює як Швейцарський годиник !!!. ОБСЛУЖЕНА ДО ДРІБНИЦЬ . РЕМІНЬ ГРМ ЗАМІНЕНО РОБИТИ НІЧОГО НЕПОТРІБНО! ДВИГУН 1.6 МПІ восьми клапанний САМИЙ НАДІЙНИЙ І ПРОСТИЙ В ОБСЛУГОВУВАНІ Авто без ржавчини та корозії. Хто шукає авто для себе, то це ваш варіант!!!!!. Більш детально по телефону.
1.6 газ бензин, ходова і двигун у відмінному стані, дуже вмісткий автомобіль.
Авто в ідеальному стані. 2011/12місяць виготовлення. Тільки заїхало з Німеччини. Вкладень не потребу взагалі. Один власник в Німеччині. Салон як новий. Два ключа. Сім місць. Комплектація Лауреат. Фаркоп Релінги. Сертифікат в наявності. Залишилось тільки зареєструвати на вас. Перша реєстрація з усіма податками і платежами від 3000 до 4000 грн Зроблю супровід своєму клієнту в сервісний центр( при потребі) Якщо зацікавило авто дзвоніть. Хто хоче дійсно збережене авто, тоді вам до нас.
Перший власник в Україні, зауважень по двигуну і ходовій частині немає. 7 місць
Автомобіль від першого власника. На даний момент автомобіль розмитнений та поставлений на облік в Україні. Весь час перебуває в одних руках. По кузову, двигуну та ходовій без жодних зауважень. Своєчасно обслуговується, та проводиться ТО. Автомобіль має непогану комплектацію. Електроніка вся працює. Електродзеркала з обігрівом. Електросклопідйомники. Оригінальна магнітола. Хороша зимова гума. Вікна усі рідні, без тріщин. Професійне тонування вікон. Фаркоп. Салон має вигляд нового автомобіля. Сидіння трансформери. Двигун бензиновий, об'ємом 1,6 МРІ, самий надійний. Установлено ГБО. Автомобіль без жодних нарікань, сів і поїхав.
