- 232 тис. км
- Рівне
- Бензин
- Не вказано
Версія на 7 місць! Гарний стан, кондиціонер, електросклопідйомники. Рідний пробіг 232 тис. км, пригнаний з Нідерландів.
Версія на 7 місць! Гарний стан, кондиціонер, електросклопідйомники. Рідний пробіг 232 тис. км, пригнаний з Нідерландів.
Продам автомобіль (після ДТП) на запчастини. Автомобіль знаходиться у м. Калуш (Івано-Франківська обл.). Тип кузова: универсал.
Продам авто на ходу заводиться і їде що на бензині що на газі є нюанси на фото видно пороги дно цілі. Детальніше по телефону Переоформлення одразу на нового власника Хороший торг коло авто Обмін не пропонувати
Продам Dacia Logan, універсал 2008р. Пробіг 216000км. Власник по техпаспорту. Гідропідсилювач керма, склопід'йомники, передні подушки безпеки. Встановлене ГБО. Машина не гнила. Все працює. Салон охайний, доглянутий. Мотор після капремонту, мінялося майже все. Ремонт робився на офіційному СТО Рено. Посилений колінвал, головка, ГРМ, поршні, клапана. По ходовій все добре. Машина робилася для себе. На запчастини грошей не шкодували. Продавати не думали, але змінилися обставини. Хто купить не пошкодує. Є невеликі пошкодження лакофарбового покриття. На фото видно. Перекупів просьба не турбувати, продаж не швидкий, час є.
Машинка а гарному стані Машина не бита по машині усі розхідники поміняні Машина сів і поїхав робити нічого не потрібно на газу на машині стоять біледи
Цікавить обмінБез торгу Машинка 5 місне легкове авто,на повному ходу,ходова норм,мотор часи коробка також ,документи порядок я власник також цікавить обмін, на обмін ціна 4200 уе дороще
Dacia Logan MCV, гума літо-зима 2 комплекти, газ нещодавно встановлений. Дзвоніть домовимось.
По кузову є трішки ржавчина, мотор працює рівно масло не бере, стоїть газова установка 4 покоління, як на бензині так і на газу працює добре
Авто в гарному стані.Було замінено щеплення та троси перекмикання шводкостей.Масло не їсть.Авто обслугованне,не потребує витрат. Є комплект зимової гуми.
Продам власне авто по переоформленню. Машина в сім'ї з 2019 року. За ці роки наїздив трохи більше 50 тис. км. Майже рік авто не використовував, бо купив інше. Машина доглянута. Газ вписаний в техпаспорт, встановлена сигналізація. Ціна вказана з комплектом майже нової зимньої резини на дисках, багажником на даху (дуже класний, якби підходив до другої машини, не продавав би), чохлами з підігрівом, органайзером та докаткою. Кому цікаво, дзвоніть або пишіть.
Продаю свій власний автомобіль яким користуюся майже п'ять років. Ходова в доброму стані все ремонтувалося завчасно, мотор масло не бере від заміни до заміни, оброблена антікором, резина літня Барум, два ключа, діюча страховка. Добрий акамулятор.
