- 352 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
По кузову є трішки ржавчина, мотор працює рівно масло не бере, стоїть газова установка 4 покоління, як на бензині так і на газу працює добре
По кузову є трішки ржавчина, мотор працює рівно масло не бере, стоїть газова установка 4 покоління, як на бензині так і на газу працює добре
Продам свіжо пригнаний автомобіль з Німеччини.Авто в рідній фарбі.Стекла всі оригінальні, обслужений повністю, на новій літній гумі, заправлений кондеціонер працює, автомобіль шукає власника,даний автомобіль це трудяга,стан є, деталі за телефоном.
Автомобіль від першого власника. На даний момент автомобіль розмитнений та поставлений на облік в Україні. Весь час перебуває в одних руках. По кузову, двигуну та ходовій без жодних зауважень. Своєчасно обслуговується, та проводиться ТО. Автомобіль має непогану комплектацію. Електроніка вся працює. Електродзеркала з обігрівом. Електросклопідйомники. Оригінальна магнітола. Хороша зимова гума. Вікна усі рідні, без тріщин. Професійне тонування вікон. Фаркоп. Салон має вигляд нового автомобіля. Сидіння трансформери. Двигун бензиновий, об'ємом 1,6 МРІ, самий надійний. Установлено ГБО. Автомобіль без жодних нарікань, сів і поїхав.
Дачія Логан МCV, 2016 р., пробіг 144 т.км., від власника.
Продам авто Нова зимова гума Нові тормозні диски з колодками Нова рульова рейка Тонована Газ 4 покоління вписаний в тех паспорт Страховка Автівка вся в рідній фарбі Є незначні сліди використання Без дірок так видимих слідів іржі Гарна музика Дорога сигналізація По авто нічого робити не треба Торг на каву
Авто в гарному стані.Було замінено щеплення та троси перекмикання шводкостей.Масло не їсть.Авто обслугованне,не потребує витрат. Є комплект зимової гуми.
Продам власне авто по переоформленню. Машина в сім'ї з 2019 року. За ці роки наїздив трохи більше 50 тис. км. Майже рік авто не використовував, бо купив інше. Машина доглянута. Газ вписаний в техпаспорт, встановлена сигналізація. Ціна вказана з комплектом майже нової зимньої резини на дисках, багажником на даху (дуже класний, якби підходив до другої машини, не продавав би), чохлами з підігрівом, органайзером та докаткою. Кому цікаво, дзвоніть або пишіть.
Капот пом'ятий, лобове тріснуте, двері водійські гнилі, пороги гнилі, днище поварене, затонована, музика є, титани є, стоїть зимова резина, літня теж в комплекті, всі двері відкриваються і закриваються, кожен день заводиться і їздить, грм, помпа, ремні, ролики, масло, фільтра все замінено, з технічної сторони все ок. Торг присутній, але адекватний, прошу не витрачати мій і свій час, авто далеко не ідеальне, але вмістиме, економне, дешеве в обслуговуванні і доволі надійне.
Продаю свій власний автомобіль яким користуюся майже п'ять років. Ходова в доброму стані все ремонтувалося завчасно, мотор масло не бере від заміни до заміни, оброблена антікором, резина літня Барум, два ключа, діюча страховка. Добрий акамулятор.
