- 179 тис. км
- Рівне
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Технічно доглянуте авто, все обслуговувалося вчасно. на авто встановлена нова літня гума. Додатково додається комплект зимової.
Технічно доглянуте авто, все обслуговувалося вчасно. на авто встановлена нова літня гума. Додатково додається комплект зимової.
авто в хорошому стані. **********
Є нюанси по кузові ,мотор коробка норм.ходова норм.росходні матеріали мінялись в часно нормальна економічна робоча машина
все в ідеальному стані, вкладень не потребує.
всі деталі по телефону
Dacia Logan MCV 2007 1.6 16v (102кінських сили) гідропідсилювач керма, подушки безпеки, ABS, центральний замок,електричні передні склопід'йомники, електрорегулювання та підігрів дзеркал. машина в хорошому стані, на повному ходу, нещодавно замінено комплект щеплення з вижимним , комплект грм з помпою,сальники розпредвалів, колінвалу, зробленно кап ремонт коробки, загалом вкладено 700 доларів на ремонт. підвіска теж в хорошому стані, декілька тисяч тому замінено передні ричаги взборі, рульові наконечники та подушку двигуна, також декілька тисяч км тому замінено лямбда зонд, свічки запалювання, почищено паливні форсунки. Звісно машина не нова і має недоліки, а саме корозія по низу дверей, різні дрібні подряпини та декілька вм'ятин, центральний замок відкриває не всі двері. Салон загалом в хорошому стані, два комплекти резини. Можливий продаж через застосунок "Дія". Якщо вас зацікавив даний автомобіль напишіть мені повідомлення (на телефонні дзвінки не завжди є можливість)
Свіжорозмитнене авто Готове до постановки на облік В чудовому стані як технічно так і механічно Має Сертифікат Чистий 2014 рік Газова установка 2 ключі Все працює Багата комплектація Сервісна книжка Більше інформації за телефоном Телефонуйте в будь який час
машинка в гарному стані , нічого робити не треба.
Продам власний автомобіль. 1.6 105 к.с 4х4 газ/бензин,газ вписаний у техпаспорт. Двигун не димить, масло не бере. Коробка не гудить, не вибиває. Кузов не гнилий і не ржавий.До ходової питань не має.Два ключі,літня гума на титанах. Повний привід працює відмінно.Салон не прокурений,в машині не палили.Дуже зручне авто.Стан відмінний.Стекла рідні.Авто в рідній фарбі,нема жодного фарбованого елементу.Вкладень не потребує, сів поїхав!Кр аще телефонувати,на повідомлення не відповідаю.
Без вкладень
Автомобіль привезений з Франції, в хорошому стані. Повністю замінені ролики, ремні та водяна помпа. Замінене масло. Сів та поїхав, вкладень не потребує
Продам машину в хорошому стані, все працює ідеально. Замінено ланцюг ГРМ на 230000 тыс км. Масло фільтра міняю вчасно. Якщо у вас виникли питання, телефонуйте у Viber або Telegram.
Автомобіль у хорошому стані, по фарбі є проблеми нє критично ! Звертайтесь за телефоном :
авто у відмінному стані коплект літньої гуми
Продається Dacia Sandero StepWay 2012 р. дизель, пригнана з Німеччини, в гарному стані. Жоден болтик в даній машині не крутився, ходова в ідеальному стані, від заміни до заміни двигун масла не бере, дуже економна: по місту в корках бере 6 л, по трасі 4 л.. Автомобіль з високим кліренсом, дуже комфортна по бездоріжжю. Варта уваги
