- 219 тис. км
- Дрогобич
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
СВІЖОПРИГНАНА!!! РОЗМИТНЕНА!!! СЕРТИФІКОВАНА!!! В ХОРОШОМУ СТАНІ!!! КУЗОВ РІВНИЙ, БЕЗ КОРОЗІЇ!!! САЛОН ДУЖЕ ЗБЕРЕЖЕНИЙ ТА ОХАЙНИЙ!!! ГІДРОПІДСИЛЮВАЧ!!! ЕЛЕКТРОВІКНА!!! КОНДИЦІОНЕР!!! 2 КОМПЛЕКТА КЛЮЧІВ!!! ПОВНІСТЮ ОБСЛУЖЕНА!!! ЗАМІНЕНО МАСЛА, ФІЛЬТРА, ПОМПА, РЕМНІ, РОЛИКИ, ГРМ!!! ВКЛАДЕНЬ НЕ ПОТРЕБУЄ!!!
Авто в гарному стані , встановлений газ вписаний в тех паспорт. Стоїть зимова гума. Двигун не димить та не троїть, в гарному стані. Замінений ГРМ, 6 тисячі назад робилось ТО (заміна мастил - фільтрів) регулювання клапанів Встановлений новий акум. Авто комфортне , просторий салон(не прокурений),досить вмісткий багажник.Економна машина. Автобізнесменів прохання не турбувати.Продаж можливо з переоформленням.
Авто з Франції в хорошому стані, без підкрасів і пошкоджень, нарікань на техніку авто немає повний привід двох дінова магнітола, кондиціонер працює, детальна інформація по телефону, торг при огляді. Дякую за увагу.
Авто в нормальному стані. На 412650 Ки зроблено кап.ремонт двигуна, масла і фільтра замінено, зчеплення і ГРМ також замінено, ходова і гальма зроблені. На панелі встановлено великий монітор,електро підйомники скла передніх місць, електроніка вся працює. 7 місць. Додатка. Резина- літо на дисках, зима на залізі (185/65/15). По кузову є питання. Встановлено ГБО.
Дачія логан 2007р.в. газ-бензин в хорошому стані 193000пробіг. Звертайтесь по тел:06******12
Продам Дачію Солензу 2003 року випуску з надійним 1.4 бензиновим двигуном, авто на ходу, обладнане: камерою заднього виду, світло ксенон, технічно справна всі деталі по телефону, або в повідомлення Продаж/обмін Потребує легкої косметики, торг присутній реальному покупцю за 500$ не буде
Продам в добрі руки доглянутого та надійного друга. Високий кліренс та великий бегажник. Другий власник в Україні. На 280 т. проведено повне ТО: ГРМ, помпа, ремені, тормозні колодки та диски, фільтра, ходова обслужена, замінено щеплення. Мастила не бере від слова зовсім (їзда поміркована). З 2019р. жодного разу не ломався лише планове обслуговування. Чудова мультимедійна система з повним набором функцій 2024р., працює відмінно. Кондиціонер перевірений, радіатор пічки прочищений. Салон чистий охайний не прокурений, кузов лужений, двері і пороги промовіляні. Фірмові коврики в салоні та багажнику. Хороша газова установка, працює добре, обслуговувалась вчасно. Перекупів і площадки прошу не турбувати. Майже нова зимова гума та чохли в подарунок. Хорошому покупцеві поміркований торг. Авто продається в зв'язку із придбвнням нового.
Продам Dacia Sandero Stepway, пригнана зі Швейцарії. Автомобіль повністю обслужений та не потребує жодних вкладень. Вчасно проводилося технічне обслуговування, замінені всі необхідні розхідники. Двигун, коробка передач та ходова частина працюють без зауважень. Кузов у хорошому стані, салон чистий та доглянутий. Авто економне, комфортне та чудово підходить як для міста, так і для далеких поїздок.
Автомобіль повністю справний.Двигун,коробка передач,ходова частина працюють без зауважень.Вчасно проходив технічне обслуговування,усі роз хідники замінювалися згідно з регламентом!Салон охайний та доглянутий,не прокурений.Авто комфортне,підходить як і для міста,так і для поїздок за місто Комплект зимових шин у подарунок (на дисках)
Продам надійний автомобіль Duster 4х4, пробіг 334 тис. місяць тому замінено комлект ГРМ, добре підходить для потреб ЗСУ, військових та волонтерів. На ходу, технічно справне, потребує підкраски або полірування, знаходиться у Польщі (35 км від Катовіц). Для ЗСУ скидка. VIBER, WHATSAPP +**********
Свіжий автомобіль імпортований з Швейцарії. Не вибагливий в експлуатації ,копійчані запчастини. Повна сервісна історія.Високий кліренс . Гідропідсилювач керма ,електросклопідіймачі.Авто без корозії і по днищу ,як нове.
Автомобіль на ходу. Наявні видимі дефекти по кузову (на фото). Продаж тільки з повним переоформленням. Більш детально по телефону. Якщо буду не на зв'язку, то пишіть у WhatsApp чи Viber. Якщо одразу не беру, то потім передзвоню.
Всі питання за телефоном Анатолій
Сів і поїхав, в доброму стані. Автомобіль 12 року, двигун не димить, коробка в доброму стані. З документами повний порядок. Детальніше під час зустрічі! Торг біля капота!
Машинка в нормальному технічному стані, моторчик сухий, масло від заміни до заміни. Максимально проста дешева комплектація, із комфорту центральний замок. Гуми два комплекти, літо на легкосплавних, зима на залізках. По кузову є рижики та пижики, днище та задні стакани зварені. Ходова в порядку. Два ключі, з доками проблем немає. Газу не було, але хотів ставити, бонусом віддам 4e покоління. Присутня якась музика. Прекрасна альтернатива всяким Тавріям та жигулям
Підвіска повністю відремонтована, не потребує ремонту та додаткових витрат, її можна без проблем перевірити на СТО. Останні роботи: заміна двох наконечників, права рульова тяга, сайлентблоків задньої балки (Lemf?rder). Розвал-сходження зроблено на 124 тис. Масло з фільтрами та ременями (ГРМ тощо) замінювалися на 121 тис. Масло в коробці на 123 тис. Шумо та віброізоляція дверей і кришки багажника. Музика Sony. В машину вкластися не потрібно від слова зовсім, все інше по телефону, можна на Вайбер за цим номером
