- 223 тис. км
- Кременець
- Бензин
- Ручна / Механіка
Авто в рідній фарбі всі питання за телефоном! ********** Анатолій
Авто в рідній фарбі всі питання за телефоном! ********** Анатолій
Авто пригнане з Німеччини в серпні 2021 року. Повністю обслужено, замінено ремінь ГРМ, мастило та всі фільтри 3 тис. км тому. Не потребує додаткових витрат. Два комплекти коліс. Є не значні підкраси ще від німця та невеликі подряпини, також від нього) Деталі по телефону.
Один власник в Україні куплене в 2021 році, авто повністю робоче
Автомобіль в гарному стані,технічно взагалі без зауважень.Мотор,кпп,ходова частина в ідеальному стані.Грм з помпою замінено 34 тисячі тому,масло 6тисяч тому.Простий та надійний автомобіль,встановлено ГБО.Чекає свого власника
Авто в доброму стані, днище повністю оброблене, повністю обслужена економна машина газ бензин 1.4 по машині нічо робити непотрібно
тільки приїхала з европи, кузов весь в рідній фарбі, двигун, коробка, салон все чудово. гарна комплектація:кондиционер,підігрів дзеркал,двигуна,сіденій, блютуз,бортовий комп'ютер. скло все рідне,2 ключи,сервісна книжка. сертифікат вже зроблено. готова для постановки на облік
Надійне авто в хорошому стані. Перша реєстрація. Я, власник . Якщо виникли запитання телефонуйте пишіть.
1-й власник в Україні технічно обслуговане пройдено ТО економне продаж із переоформленням
МАКСИМАЛЬНО ЗБЕРЕЖЕНИЙ АВТОМОБІЛЬ. БЕЗ Д.Т.П, В ЗАВОДСЬКОМУ ОКРАСІ. ГАРНО ВИГЛЯДАЄ, КОСМЕТИЧНИЙ СТАН ВІДМІННИЙ. ТЕХНІЧНО ВСЕ ПРАЦЮЄ ДОБРЕ. МАЛИЙ РОЗХІД ПАЛИВА, 5 л. САЛОН В СТАНІ НОВОГО. ДВА КЛЮЧІ. ОДИН ВЛАСНИК, ОДНА РЕЄСТРАЦІЯ.
адекватное авто за адекватные деньги.рад к большому диалогу. хозяин в помощи не нуждаюсь
Продам своє авто. Я другий власник. Машина на повному ходу, їде добре, є незначні вмятини, сколи по кузову, не гнила, дні ще ціле. Готов до любих перевірок та сто. Торг присутній. Газ вписаний в техпаспорт.
авто в гарному технічному стані, новий акумулятор
Повна комплектація. є питання по фарбуванню. затонована в коло. дзеркала з підігрівом та електро регулюванням. з документами повний порядок. машина на мені. газ вписаний в тех. паспорт. писати в viber
надійне хороше авто на впевненому ходу повністю обслужено якщо не відповідаю пишіть в повідомленнях
по машині, зроблена ходова, поміняний грм .хороша резина.по кузову потребує косметики ,+ пороги.переоформлення
Автомобіль повністю справний, на ходу, проблемне питання, це тільки косметика кузову, не гнила, рижики є, як не як автомобілю 19 років. Є гідропідсилювач, ел склопідйомники, центральний замок, сигналізація, лобове ціле, тонована, салон охайний, вся електрика працює, двигун обслужений, ходова не гримить, стоїть дуже гарне лінзоване світло. Готова під покрас, матеріали є, (фарба, лак) Питання по телефону
на ходу новий АКБ рульова
продається хороше,доглянуте,економне ще й з малим пробігом авто,телефонуйте....
