- 227 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
По машині нарікань нема. Комплектація з кондиціонером та підсилювачем керма. Був замінений ремінь ГРМ ролики та помпа на 218 тис. км. Нова резина.
По машині нарікань нема. Комплектація з кондиціонером та підсилювачем керма. Був замінений ремінь ГРМ ролики та помпа на 218 тис. км. Нова резина.
Продам свіжопригнаний автомобіль Дачія Лодже.По пригону авто,поставив газ.Машина у відмінному стані.Без Підкласів,без гнилі.Стоїт задня камера,фаркоп, кондиціонер і багато іншого.Всі питання по телефону.Пробіг рідний,нічого не скручувалось.
1.4 газ-бензин. по мотору техніці ходовій все добре. по кузову десь щось є, машина не нова.
Продаю власне авто в хорошому стані,вкладень не потребує,все процює.100% оригінальний пробіг(можливо перевірити у любого діагноста).Новий акомулятор(на гарантії).Є незначний нюанс по кузову на задній правій дверці,є на фото.Перший власник в Україні, авто приїхало з Швейцарії в 2019році 76000 пробігом.Газ 4 покоління ,Італія,вписано в Т.П.Хто шукає для себе дешеве в обслуговуванні , надійне та просторе авто, буде задоволеній.
Перший власник Що зроблено по машині... Машина після 2009 р/в На 200 000 км поміняно ГРМ Замінено масла, фільтра. Затоновано вікна. Встановлений фаркоп. Встановлений газ. Вмонтоване краще освітлення салону і багажника. Зроблена ходава, помінялися задні пружини. Збережений салон. Можливий торг.... Більше інформації за viber
автомобіль в чудовому стані, обслужений, ходова і двигун відміному стані, кузов в задовільному стані, газ встановлений
Продам Dacia Logan 2008 року, 1.4 газ/бензин , газ вписаний в техпаспорт. Авто пошкоджено внаслідок вибуху поруч. Додаткові питання по телефону.
Продам авто в хорошому стані. Газ четверте покоління вписано в тех паспорт, працює що на газу що на бензині відмінно. Розхід газу 7-8літрів. Двигун працює рівно не димить. Коробка, ходова все добре. Авто йшло в такій комплектації з чорною кришою і крилами з заводу. Гідропідсилювач керма, кондиціонер, склопідіймачі електро, центральний замок. По електрці все працює. З документами все добре, я власник.
Продам Dacia Logan, в непоганому стані 2007 року, газ-бензин, газова установка 4 покоління. Передні електросклопідіймачі. Ходова частина перебрана. Нова зимова резина Комплект літньої По кузову є нюанси в вигляді подряпин, сколів і підкрасів. Торг присутній
Авто в дуже гарному стані надійне та обслужене, замінено шарові та рульові наконечники, також обслужена вся гальмівна система, авто вкладеннь не потребує, стан сів та поїхав, встановлена оригінальна магнітола Pioneer, гарна зимова гума, залишок +-70%, більше роскажу по телефону
Офіційна Dacia Logan! Один власник з авто салону! Рідний пробіг 81 тис км! Повністю ціла! Кондиціонер працює! Гідропісилювач! 1.4 газ/бензин! Газ писаний в тех паспорт! Без вкладень взагалі! Сів і поїхав! Телефонуйте!
Автомобіль у гарному стані. Вісі масла замінені у двигуні, коробці передач, гідропідсилювач, антефриз та фільтра також. Чудова магнітола та акустика. Шкіряні передні сидіння, підсвічування ніг, замку запалювання і на передніх дверях. Є також комплек зимової гуми на залізних дисках. Фаркоп. По ходівці все чудово.
Продаю надійний та доглянутий автомобіль. Машина у відмінному технічному стані, вкладень не потребує — сів і поїхав. Встановлено назовне обладнання. Страховка до 04.2027 року Витрата по місту 8, по трасі 6-7 -Рік випуску: 2013 -Двигун: 1.2 -КПП: механіка -Пробіг: 273000 -Привід: передній -Колір: червоний -Стан: відмінний, є нюанси по кузову -У ДТП не була - Два ключі -Задні, передні парктроніки -Склопідйомники -Кондиціонер Замінено масло, фільтри, колодки , повністю зроблена ходова. Чистий і акуратний салон. Можливий торг біля капота.
продам автомобіль в непоганому стані , все працює , зроблена ходова зроблена рульова, зимова резина , газ бензин 4 покоління розхід газу 7,5л . Торг
Авто у нормальному робочому стані. По кузову є нюанси. Мотор шепче. Газ 4 покоління. Кондіционер працює. Центральний замок, сігналка. Інші питання по телефону. Торг у капота. Оформлення можливе через Дію, або сервісцентр. ТО зроблене 200 км назад. Також мінявся шків генератору та ремінь.
Встановлена камера заднього
Терміново! До кінця року діє знижка! Приїхало авто з Німеччини, розмитнений, оформлення в сервісному центрі на нового власника. Всі витрати при оформленні беру на себе. В авто все працює. Газ/бензин, кондиціонер, склопідіймачі, гарна зимова резина. Торг мінімальний. Тільки переоформлення!
рідна фарба. стан сів поїхав. літо нова гума. турбіна суха машина їде. до машини лазить не будете. працює все
Гарний стан, небита, не фарбована. В Україні їздив тільки я. По техніці питання по телефону на ватсап бажано **********. На даний час потрібне авто з великим кліренсом, тому і продаю.
