- 167 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Авто в рідній фарбі, з рідними склами та рідний пробіг. Другий власник. Гбо 4 покоління, готовий до експлуатації.
Авто в рідній фарбі, з рідними склами та рідний пробіг. Другий власник. Гбо 4 покоління, готовий до експлуатації.
Продам економний, надійний, дешевий в обслуговувані 7-ми місний універсал на повному бойовому ходу. По документах 7 місць, але на жаль третього ряду сидінь немаю. Газ вписаний в техпаспорт. Електросклопідйомники- зад/перед, парктронік-зад, кондиціонер, електро дзеркала з підігрівом, на останньому ТО додатково було замінено пружини- зад/перед, редуктор та форсунки ГБО. На авто уже пів року їжджу по 5км в день, тому і продаю. Якщо шукаєте для роботи не вибагливе авто яке вміє заробляти гроші набирайте відповім на всі питання! (Можливий обмін на землю у Львівській обл.)
Капот пом'ятий, лобове тріснуте, двері водійські гнилі, пороги гнилі, днище поварене, затонована, музика є, титани є, стоїть зимова резина, літня теж в комплекті, всі двері відкриваються і закриваються, кожен день заводиться і їздить, грм, помпа, ремні, ролики, масло, фільтра все замінено, з технічної сторони все ок. Торг присутній, але адекватний, прошу не витрачати мій і свій час, авто далеко не ідеальне, але вмістиме, економне, дешеве в обслуговуванні і доволі надійне.
Авто у доброму стані, є не значні пошкодження кузова. Масла ,фільтра поміняні,гума зимова.мультимедіа,кндіціонер все працює. Помилок ніяких не має. У 2021 році пригнаний з Польшї. В Україні другий власник
Продам автомобіль Dacia Duster 2010 р. пригнаний з Німеччини у хорошому стані. Газ/бензин 1.6 л., економний розхід палива, розхід за містом 12л. газу. Механічна коробка передач 6-ступка. Повний привід 4 WD, все працює! Нова зимова резина, купував в листопаді 2025р. В багажнику є красива шторка. Фаркоп. Запаска.
все необхідне замінено, без вкладень
Продам авто в гарному стані. Технічно без зауважень, салон в ідеальному стані, по кузову є вікові недоліки (сколи краски і притертості). ГБО вписане в тех.паспорт. Машина має кондиціонр, 2 ключі. Торг не великий, ціна і так адекватна. Більш детально за телефоном.
Продаю свій власний автомобіль яким користуюся майже п'ять років. Ходова в доброму стані все ремонтувалося завчасно, мотор масло не бере від заміни до заміни, оброблена антікором, резина літня Барум, два ключа, діюча страховка. Добрий акамулятор.
Продам домашній автомобіль. Гаражне зберігання. Власник батько моєї дружини. Встановлений газ вписаний в тех.паспорт. 1 власник з салону. Встановлений фаркоп. Питань по кузову немає. Без кондиціонера. Є нюанси по ходовій( необхідно міняти шарові та втулки стабілізатора.
