- 100 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу, каждый день в эксплуатации. Газ 4 -го поколения вписан в тех.паспорт. Переоформление любое, смотреть на Салтовке. Звоните, буду рад ответить на все вопросы
Авто на ходу, каждый день в эксплуатации. Газ 4 -го поколения вписан в тех.паспорт. Переоформление любое, смотреть на Салтовке. Звоните, буду рад ответить на все вопросы
Автомобіль пригнаний з Німеччини, мотор 1.6 16v, газ/бенз. Максимальна комплектація! Обслужений, доглянутий автомобіль. Замінено ремінь ГРМ, помпа, антіфріз, масло, фільтра, розхідники. До ДТП був в ідеальному стані. В ДТП чудом ніхто не постраждав. Можливий обмін на Логан чи електричкуз моєю доплатою. Деталі за тел. На обмін ціна ВИЩА
Продам авто Logan 1.4 (газ/бензин). Газ вписаний. Нове зчеплення, нові стійки з пружинами, гальмівні диски та колодки. Зроблена передня ходова, замінено ГРМ та мастило. Телефонувати з 10:00 до 18:00.
Машинка у хорошому стані. Все працює справно. Є скло підйомники, центральний замок, протитуманні фари . З мінусів потрібно пофарбувати місцями.
Продаю логан 1.4,2007 року.Комплектація база.Володію авто з 2020 року.Пробіг 333 тис км.Встановлено гбо 4 покоління і вписано в техпаспорт,балон під запаску(10 по місту)Рік тому встановлена нова гбц,відповідно були змінені ремінь ГРМ,помпа,антифріз,свічки.По мотору нарікань немає.Ходова уся в купі,не гремить.Нюанси по кузову,пороги дірки знизу,та усі низа дверей(десь більше ,десь меньше).Авто на впевненому ходу та працює без нарікань 500 км тому змінені масло та фільтра.Встановив гарні протитуманні фари.Майже нова зимова гума вже на авто.Перекупи та любителі за 1800 ,будь ласка,не витрачайте мій час.Ціна більш ніж адекватна.Продаж виключно з переоформленням(документи звісно в порядку)страховка до лютого місяця.Причина продажу-купівля авто на автоматі.Подивитись авто Полтава.05******39
Надійний, невибагливий, простий у змісті авто з великим залишковим ресурсом. Фарбування кузова та капіталка двигуна пів року тому зроблено. Маю ще авто.
Авто в гарному стані. Розходнікі всі поміняні вчасно. Ходова в кучи. Лобове нове
Автомобіль на ходу,технічно справний,була заміна двигуна, ходової.Салон в гарному стані.Потребує ремонту для усунення зовнішніх дефектів кузова.Переоформлення обов'язково.За детальною інформацією звертатися по ном.********** Юрій
2007 рік в ТП, 16 клапанний мотор, 7 МЕСТ, КОНДЕР, на полном ходу, технічно все обслужено. Безин Газ 4, універсал, маємо пару штук на вибір, з кондером і без. оновлюємо парк авто.
Машина в хорошому технічному стані, мотор коробка працюють справно, салон доглянутий. Сімейна експлуатація.
Продам Logan мотор 1.6, гідропідсилювач, передні склопідйомники, сигналізація двостороння, центральний замок, кузов днище стакани пороги цілі не гнилі, на порозі в одному місці злізла фарба потрібно підфарбувати і на задньому крилі є пошкодження на фото видно. По мотору все добре масла не бере газ бензин все працює, газ вписаний, встановлені парктронік і камера заднього виду з реєстратором.
Автомобіль у нормальному стані. Ходова поміняна, олія в кпп та двс, антифриз тільки залити.
Продам авто на ходу заводиться і їде що на бензині що на газі є нюанси на фото видно пороги дно цілі. Детальніше по телефону Переоформлення одразу на нового власника Хороший торг коло авто Обмін не пропонувати
Всі питання за номером телефону
Авто своє. Другий власник. Ходова в гарному стані, двигун відкапіталений перед моїм придбанням на 260тис., по роботі зауважень не має. 2 комплекти резини на звичайних дисках. 2 ключа з брелками сигналізації. Стан кузова на фото. Передні двері під заміну, задні можливо можна відновити, лівий поріг треба підварити, правий рихтувати. Гарний торг, але за 500 не віддам.
Авто на ходу. Потребує кузовного ремонту,а також ремонту ходової частини. 1.6 газ/бензин 2015 р.в. Обмін не цікавить. Продаж з переоформленням. Всі нюанси по телефону.
Автомобіль вкладень не потребує! Двигун, КПП без нарікань. Кузов цілий. Салон чистий та доглянутий. Документи в порядку. Можлива доставка авто до вашого міста.
Продам Dacia Logan, універсал 2008р. Пробіг 216000км. Власник по техпаспорту. Гідропідсилювач керма, склопід'йомники, передні подушки безпеки. Встановлене ГБО. Машина не гнила. Все працює. Салон охайний, доглянутий. Мотор після капремонту, мінялося майже все. Ремонт робився на офіційному СТО Рено. Посилений колінвал, головка, ГРМ, поршні, клапана. По ходовій все добре. Машина робилася для себе. На запчастини грошей не шкодували. Продавати не думали, але змінилися обставини. Хто купить не пошкодує. Є невеликі пошкодження лакофарбового покриття. На фото видно. Перекупів просьба не турбувати, продаж не швидкий, час є.
Авто пригнане з Швейцарії у 2018 році. Газ вписаний.
