- 209 тис. км
- Рівне
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Газ- бензин, підігрів дзеркал, двигун працює добре. Комплект літньої резини( середнього зношення) Деталі за телефоном
Газ- бензин, підігрів дзеркал, двигун працює добре. Комплект літньої резини( середнього зношення) Деталі за телефоном
Авто в робочому, ходовому стані. Для сім'ї та роботи. Машина в самій вдалій і затребуваній комплектації, надійний, простий і витривалий двигун 1.6л. Що потрібно, все перевести - без проблем. Красива ...ВСЕ на фото. Економна, тому що на газу, 4 п. Все на пульті...(газ).Торг.
Logan 2015 року . Двигун 1.2 бензин / газ,працює справно. Кузов в рідній фабі Кондиціонер заправлений.
ТЕРМІНОВО !!! Продам Dacia Logan у гарному стані | Надійний та економний автомобіль. Продається доглянутий Dacia Logan у гарному графітовому кольорі. Авто має охайний зовнішній вигляд, затемнені вікна та стильні диски — виглядає значно цікавіше за більшість Logan на ринку. ? Автомобіль у хорошому стані ? Економна витрата пального ? Надійний двигун та недороге обслуговування ? Просторий салон і місткий багажник ? Комфортний для міста та поїздок за нього ? Сів і поїхав Авто доглядалось та використовувалось бережно. Гарний варіант як для першого автомобіля, так і для щоденного користування чи роботи. Підійде для: ? міста ? роботи ? сімейних поїздок ? тих, хто шукає просте й надійне авто без зайвих витрат Машина має приємний зовнішній вигляд і привертає увагу. Не «втомлений» варіант, а живий автомобіль, який приємно експлуатувати. Присутній варіант торгу. Частково гаражне зберігання. Встановлено: Сигналізація, нова магнітола(акустика),видеорегістратор. Авто на новій літній резині. В подарунок зимова резина на дисках. ? Огляд за домовленістю ? Телефонуйте або пишіть — відповім на всі питання
Була на ходу давно стоїть Техпаспорт на мені переоформляється
Продам власний автомобіль в доброму стані газ бензин , не фарбований.
Перекупам не турбувати, на повідомлення не відповідаю, всі подробиці по телефону, реальному покупцеві торги, авто у 2020 році пригнане з France, пробіг по Україні 40000. Передні склопідйомники, електро дзеркала, підігрів дзеркал і заднього скла, регулювання керма, ліфт сидіння водія, подушки безпеки, гідропідсилювач керма, протитуманки, АБС, іммобілайзер, центральний замок, заводське ГБО,оформлення в СЦ ,+ зимняя резина в подарок
Сів,завів,поїхав.Нове зчеплення, КПП перебрана,масла,фільтра міняти не треба, ходова перебрана,робив для себе.Продаж любий,я власник.Срочно!на дверях то не іржа,то мастика.
1.6 газ бензин, ходова і двигун у відмінному стані, дуже вмісткий автомобіль.
Продам Степвей. Dacia Sandero stepway1 Газ-бензин 1,6.Кондиціонер, Високий кліренс. Авто яке проїзджає з легкістю наші ями та ухаби, кліренс саме те- й якщо за кермом є водій а не наїздник..Вся ходова нова,всі підшипники, стійки перед,замінено ,ризина 205/55/16 барум 5хм .рідини масла теж змінились,Професійним продавцям не турбувати.**********сот девяностошість.
Авто повністю справне, на ходу, переоформлюється. 1.4 газ бенз, вписаний Стан бачите на фото. Авто не гниле, є невиправлені сліди використання. Все працює. Інше по телефону
Продаю чудовий, сімейний автомобіль. Автомобіль на повному ходу. Вкладень не потребує. Два комплекти гуми на дисках. Всесезонна гума майже нова на нових металевих дисках. 2D- магнітола, сигналізація, камера заднього виду. 7 місць. Третій ряд сидінь справний, в чохлах як і весь салон. Салон чистий, не прокурений. Не гнила. Гарне світло. Можливий торг біля машини.
Авто обслужено, газ бензин. всі витратні матеріали замінені, ремені теж, Помпа нова, пічка нова. У подарунок 4 колеса. По кузову критичних зауважень немає. є пара рижиків, ЛКМ у робочому стані. Ходова перебрана. Хороша економна лошадка. Продаю тому що вона більше коштує ніж їздить. Для питань телефонуйте. обмін не цікавить. Торг біля машини.
Авто щойно пригнане з Європи, розмитнене і готове до постановки на облік. Двигун 1.6 бензин K4M дуже надійний і економний, додатково має установлене газове обладнання що робить його ще економічнішим. Двигун працює тихо, рівно, не димить. Коробка та щеплення теж в доброму стані. По ходовій ніяких питань нема, їде тихо та плавно. Кузов виглядає гарненько, без рижиків. Авто має хорошу комплектацію, а саме: - 4 електричні склопідйомика - електро дзеркала з підігрівом - кондиціонер - задній парктроніки - управління магнітолою з керма - газова установка - фаркоп - комплект гуми на металевих дисках
авто в гарно-доглянутому стані, вкладень не потребує. повністю обслужена. замінено комплект щеплення.ГБО 4-го покоління вписане в техпаспорт . розхід 9-11 л. газу на 100 км.сів і поїхав.цікавить обмін на електромобіль .
Оброблений кузов та днище автомобіля,в нормальному технічному стані,сів і поїхав,гарні чохли, подушки безпеки ,стекла всі рідні,зробили заміну сальника коленвала і щеплення,замінили радіатор,торг біля машини.
