- 260 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в гарному стані та комплектації. Все справне та працює.
Продам авто в гарному стані та комплектації. Все справне та працює.
Авто сів і поїхав. Зроблено повний капремонт двигуна. Щеплення нові. Ходова нова.
Автомобіль від першого власника. Свіжепригнаний з Німеччини. На даний момент вже розмитнений, та готовий для реєстрації в Україні. По кузову, двигуну та ходовій без жодних зауважень. Електроніка вся працює. Автомобіль має комплектацію Laureate. Кондиціонер працює, заправлений. Електросклопідйомники. Електродзеркала з обігрівом. Хороша магнітола. Салон має вигляд нового автомобіля. Сидіння трансформери. Вікна рідні, без тріщин. Хороша гума. В Європі установлено газобалонне обладнання 4-го покаління. Документи в порядку. Автомобіль без жодних нарікань, сів і поїхав.
По авто робити нічого не потрібно , авто обслужено .за більш детальною інформацією звертайтесь за тел….
авто в хорошем техническом и косметическом состоянии,стоит ГАЗ новый форсунки Баракуда,ГУР, стеклоподъёмники,музыка, сигнализация,тонировка,резина хорошая,по подкрасам дверцы багажника по причине вокруг дворника у них это болячка,а так не красили больше ничего.Пригнали из Штутгарта Германия 10.09.2020г.(176т.км было сейчас 205) всё поменял ремни,ролики,фильтра,масла и в коробе масло, всё вовремя обслуживалось,машина использовалась для семьи!
Авто в гарному стані , встановлений газ вписаний в тех паспорт. Стоїть зимова гума. Двигун не димить та не троїть, в гарному стані. Замінений ГРМ, 6 тисячі назад робилось ТО (заміна мастил - фільтрів) регулювання клапанів Встановлений новий акум. Авто комфортне , просторий салон(не прокурений),досить вмісткий багажник.Економна машина. Автобізнесменів прохання не турбувати.Продаж можливо з переоформленням.
Авто в нормальному стані. На 412650 Ки зроблено кап.ремонт двигуна, масла і фільтра замінено, зчеплення і ГРМ також замінено, ходова і гальма зроблені. На панелі встановлено великий монітор,електро підйомники скла передніх місць, електроніка вся працює. 7 місць. Додатка. Резина- літо на дисках, зима на залізі (185/65/15). По кузову є питання. Встановлено ГБО.
Дачія логан 2007р.в. газ-бензин в хорошому стані 193000пробіг. Звертайтесь по тел:06******12
Продам в добрі руки доглянутого та надійного друга. Високий кліренс та великий бегажник. Другий власник в Україні. На 280 т. проведено повне ТО: ГРМ, помпа, ремені, тормозні колодки та диски, фільтра, ходова обслужена, замінено щеплення. Мастила не бере від слова зовсім (їзда поміркована). З 2019р. жодного разу не ломався лише планове обслуговування. Чудова мультимедійна система з повним набором функцій 2024р., працює відмінно. Кондиціонер перевірений, радіатор пічки прочищений. Салон чистий охайний не прокурений, кузов лужений, двері і пороги промовіляні. Фірмові коврики в салоні та багажнику. Хороша газова установка, працює добре, обслуговувалась вчасно. Перекупів і площадки прошу не турбувати. Майже нова зимова гума та чохли в подарунок. Хорошому покупцеві поміркований торг. Авто продається в зв'язку із придбвнням нового.
Продам надійний автомобіль Duster 4х4, пробіг 334 тис. місяць тому замінено комлект ГРМ, добре підходить для потреб ЗСУ, військових та волонтерів. На ходу, технічно справне, потребує підкраски або полірування, знаходиться у Польщі (35 км від Катовіц). Для ЗСУ скидка. VIBER, WHATSAPP +**********
Автомобіль на ходу. Наявні видимі дефекти по кузову (на фото). Продаж тільки з повним переоформленням. Більш детально по телефону. Якщо буду не на зв'язку, то пишіть у WhatsApp чи Viber. Якщо одразу не беру, то потім передзвоню.
Авто пригнане з Німеччини , перший власник в Україні, в гарному стані , робити нічого не потрібно , телефонуйте
продам Логана в універсалі, повністю зроблений двигун ( зроблений капітальний ремонт двигуна) на 252695 км. коробка обчлужкна, стартер, генератор також обслужені. Замінено всі радіатори. Повністю зроблена ходова. Стоїть сучасна мултімедія ( підтримує флешку, є блютуз, можливо підєднувати телефон, радіо, сучасний еквалайзер, видвіжний екран 9 дюймів, камера заднього виду, також можливо поставити мультфільм руль, є в комплекті( просто я собі не ставив)). Є запасний диск щеплення. по двигуну трансмісії та ходовій питань не має. По косметиці є питання на фото видно.. Двері всі оброблени мовлення, дніще барашком. стоїть нова Італійська ггазова становка 4 покоління, балон також ставився новий. Відповім на всі запитання за телефоном. Руль обшитий шкірою. Встановлен підлокітник. Фари відаолеровані та обклеїні плівкою. Можу перегнати авто за домовленістю до вашого місця. ПЕРЕКУПИВ ПРОХАННЯ НЕ ТОРБУВАТИ.
Авто в нормальному стані, в дтп не попадав. Масло і фільтра мінялися вчасно. Гбо 4 покоління. Власне авто останні 5 років для раз в тиждень поїхати на дачу) В салоні не палили.
-універсал 7місць -комплектація Laureate -нове GBO-4поколіня по авто треба підкрасити задню ліву розпашонку. продаж з переоформленням 01.2026р. повне ТО ГРМ,ролики, помпа, антіфріз,масло.
Машинка у доброму робочому стані, кузов потребує невеличкої косметики.
Авто в хорошому стані,замінений комплект зчеплення, новий акумулятор, лед фари, зроблена ходова, хороша резина,деталі за номером телефону, **********
Кондиціонер працює електро підйомники вікон підігрів дзеркал резина хороша кожного дня їздить **********
