- 175 тис. км
- Новомиргород
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
Машина на кожний день , економна 7-л газу на 100-км , технічно машина в дуже хорошому стані . Мотор працює відмінно електрика вся справна . Ходова без жодного стуку . Кузов не гнилий все ціле . Комплектація з підсилювачем керма і склопідіймачами . Детальніше по телефону або в приват . З документами повний порядок авто переписується !
Дачія сандеро 2011 року, 1,2 газ/бензин, газ 4 покоління, машина в робочому стані, двигун працює добре, їде також добре, електрика працює, авто економне.
Dacia logan, 2006 рік, 1.6 газ/бензин, авто в гарном стані, виглядає як на фото, нічого не приховую, їжджу на ньому кожен день. Двигун 1.6 самий надійний і безпроблемний в цій моделі, масло не їсть, від заміни до змінти масло не доливаю, не троїть не димить, працює чітко, за час користування технічно авто жодного разу не підвело. Доречі, саме перед продажею замінив ремінь ГРМ разом із помпою, бо вже прийшов час. Так по кузову теж в гарному стані, дніще і пороги живі, оброблені антикором, низи дверей також живі, арки в чудовому стані. Салон як і бачитие чистий і охайний, в машині не палили, встановлені чохли на сидіння, в комплекті два ключі, газ вписаний у техпаспорт. Загалом це робоча конячка яка ще послужить новому власнику, ніякі рідини доливати не треба, пічка працює, двигун заводиться з півоберту. Кому потрібен простий і надійний варіан на кожен день - це ваше авто! Дзвоніть розповім більш детально, авто володію більше двох років.
все працює, кожен день на ходу, подробиці по телефону только переоформеление есть ко комплект зимней резины
бойова конячка,готова до виїзду кожен день,є незначні дефекти по кузову (вм'ятини іржа)
Сергій
Авто в гарному технічному стані, сів і поїхав , не потребує вкладень, без нюансів, газ вписаний. Гаражне зберігання Кондиціонера немає Всі питання по **********
Технічно справна
Авто куплено рік назад в Німеччині. Зараз має пробіг 117 т. км. Встановлено було ГБО 4 покоління, замінена магнітола на сучасний андроїд, додана камера заднього огляду. Авто економне, витрати бензину 5,2 л/100 км, а газу 7,2 л/100 км. Авто в дтп не було, має гарно збережений кузов, салон, мотор та ходову. Справно працює кондиціонер, круїз контроль, ел. регулювання дзеркал, підйомники вікон. Гума в гарному стані на фірмових литих дисках.
Авто в нормальному стані, диски r15, треба ремонтувати пороги, та трохи двері- полізла містами ржавчина. Переоформлення через ДІЯ
Потребує кузовного ремонту.
Всі питання краще вирішувати на місці під час перегляду. Технічно в доброму стані Зовні є нюанси
Авто в доглянутому стані,перший власник в Україні,іржі і рижиків немає,1,6 газ-бензин,газ вписаний т/п,пробіг 186 тис,фаркоп,страховка,дв ключа,передні склопійомники,центральний замок,салон чистий непрокурений,всі питання за т.**********.
Продам своє авто у зв'язку з покупкою більшого автомобіля для сім'ї. Хто бажає надійне авто звертайтеся, більш детально в повідомлення або по телефону!!!Все працює, сів і поїхав!!!
Продам Dacia Logan з видимими дефектами по кузову (дивитись фото). Я господар. Володію машиною з 2020 року. Двигун 1,4 Гарна гума, але зимня, новий АКБ, гарна магнітола. Технічно в доброму станні. Двигун, кпп, гур, підвіска працюють добре. Не працює кондиціонер (потрібна заміна однієї трубки та заправка) Встановлено та працює гбо євро4 із скоросними форсунками, але в документи НЕ ВПИСАНЕ. Продаж тільки з повним переоформленням. Якщо виникнуть додаткові питання, дзвоніть або пишіть, якщо відразу не беру слухавку, то потім обов'язково передзвоню
опис відсутній
Авто універсал в руках 1власника куплене в автосалоні. Пробіг 227 тис. Без ДТП.Є трохи счесане коло правого заднього колеса ( на фото вказане). На лобовому склі є тріщина від камінчика (засвердлена).
Своє доглянуте авто. На повному ходу без нарікань. Вкладень не потребує, сів і поїхав на любу відстань. Перший власник в Україні. Пригнана з Німеччини та розмитненна в 2021р. За додатковою інформацією звертайтесь в особисті. Розумний торг присутній.
