- 139 тис. км
- Нові Санжари
- Бензин
- Ручна / Механіка
Автомобіль у робочому стані. Завдяки йому виїхали до Європи з початком бойових дій. Легкий в керуванні, жодного ремонту за 2.5 роки використання. Економічний, підходить для користування у місті. Зараз автомобіль знаходиться у Польщі. З усіх питань звертатись за телефоном: (Viber)
Авто в гарному стані дуже економне кожен день на ходу резина літо R16
Продається власне авто на повному бойовому ходу.Обслужена ,нічого нестукає і не грюкає масла фільтра поміняні.Максимальна комплектація як для цього авто і все працює повністью всі опції все в робосому стані!!!!
Продаю власне авто. Дефекти видно на фото, вони стосуються тільки трохи зовнішнього вигляду. А так , як не банально, сів і поїхав. 2 роки тому робився капітальний ремонт двигуна, заміна щеплення, задніх амортизаторів та пружин і ще багато чого. Заміна масла та фільтра проводились регулярно, це не ті авто, які приганяють з Німеччини та проїхавши 300 тис туди ніхто не заглядав.))) Я продаю по зовнішньому вигляді таку ж як і брав, губи їй не малював, з балончика не красив. Але я знаю, що тепер з вкладеними силами та фінансами ця машина доведе вас з Києва до Одеси і ви будете тільки заправляти її. Розхідтоплива радує , 5,5 - 6,6 л. дивлячись як їхати. Газу на машині не було і навіть не планував ставити так як розхід бензину невеликий сенсу його ставити не бачив. Їздили сім'єю з Києва у село,назад та по місту небагато по справах. Таксі вона не бачила та й робота в мене зовсім інша.)))) Продаємо бо для нас вона стала замалою. Хто купить не пожалкує, будете міняти масла та фільтра тільки по плановому ТО. Перекупів прохання не турбувати. Я цю машину готовий віддати тільки нормальному покупцю, повторюсь, що вкладено в неї багато сил та коштів. Торгуватися не буду. Ви бачите на фото всі дефекти які в неї є і вони тільки трохи по кузову, під капотом все живе. Телефонувати з 10:00 до 21:00.
Автомобіль в ідеальному стані!!! Максимальна комплектація Laureate! Нова зимова (все сезонна) гума,2 ключі,авто від одного власника з-за кордону, чистий і доглянутий салон! Дуже приємистий двигун і економічний!
В продажу надійний та економічний міні-кроссовер в дуже гарному червоному кольорі - Dacia Sandero 1.4 бензин. Автомобіль в гарному технічному стані, обслужений. Мотор та КПП працюють добре. Ходова без зайвих стуків. Високий кліренс, що є актуальним на бездоріжжі!!! Салон в гарному стані, доглянутий. Встановлена камера ЗВ. Телефонуйте та приходьте на огляд. З документами порядок, переоформлення в МРЕО. Детальніше на всі додаткові питання відповість менеджер Кирило. Чекаємо Вас на огляд та тест-драйв у нас в автосалоні SVIT AUTO за адресою вул. Кузнецька (Скороходова) 200/7 (біля шинного центру Vianor). Додаткові послуги салону: - Викуп Вашого авто; - Прийом авто на комісію; - Обмін (Trade-in); - Кредитування (кредит/лізинг).
Авто в гарному стані. Вкладень ніяких не потребує. Повністю обслужене. Замінено масла, ремінь, фільтра, ролики. Затонована дорогою, якісною американською плівкою. Всі стекла рідні включаючи лобове. Рідний пробіг 136 тыс.км. Потужний та економний двигун 1.6 16v 105к.с. MPI (можливий під газ). Максимальна комплектація, електросклопідйомники,бортовий комп'ютер, розетка 12v, електропривід дзеркал, кондиціонер.Також на машині було замінено всі коврики включаючи багажник на якісні німецькі з товстої і якісної прогумованої ризини. Ще було встановлено якісні бризговики. В багажнику присутня запаска.
- Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини! - Ідеальний технічний та косметичний стан! - Коробка та ходова частина без зауважень! - Двигун без підтікань, запотівань тд і тп! - По кузову є один незначний підкрас! - Кондиціонер холодить добре! - Салон чистий та не затертий! - Оригінальний пробіг 100%! -Авто розмитнене та чекає постановки на облік на нового власника! -За більш детальною інформацією пишіть або дзвоніть!
Продам власний автомобіль в гарному стані, з кондиціонером, склопідйомниками, тонованими вікнами, гідропідсилювачем керма. Авто після повної хімчистки , в комплекті додаю чохли на всі сидіння, літня/зимова гума. Тех обслуговування приводилось вчасно.
Продам машину
Перший власник в Україні. Авто не бите, не фарбоване. Перебрана підвіска, новий радіатор. Заміна тільки оливи та фільтри. В комплекті літня й зимня гума з дисками. Детальніше за телефоном. Торг біля капота.
Всім доброго дня. Продам свіжопригнаний автомобіль з Голландії. Підвіска не тарабанить,поставлено нове щеплення, мотор працює рівно, коробка перемикає добре. Сандеро в комплектації Laereate має передні склопійомники та працюючий кондиціонер.Екологія на місці.Резина ще сезон поїздить.Сертифікат в наявності. В загальному по мишині зауважень не має. Кого цікавить машина дзвоніть все розповім.Можлива доставка на Київ.
До вашої уваги Дація Дастер, надійне та економне авто , витрати палива 5 літрів на 100 км. Присутній хороший кліренс, коробка та двигун працюють чудово, ходова частина авто у відмінному стані!
Дачия Logan 2006р., Дв 1.4i 75л.с, Кондиціонер, електросклопідйомники, центральний замок і т.д.. По кузову авто без ДТП, всі стекла фари рідні. Є сколи фарби де подекуди поліз лак, мінімальна корозія. Салон акуратний, двигун працює відмінно, коробка, зчеплення, ходова без питань, машину обслуговували. Взагалі дуже економний і практичний авто. Витрата 6.4л місто, 4.8 траса. Досить жвавий і тихий. Два ключі в комплекті. Продаємо з переоформленням у Сервісному Центрі.
