- 105 тис. км
- Дубно
- Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Машина була пригнана з-за кордону, в Україні відремонтована, підфарбована, залита маслом
Машина була пригнана з-за кордону, в Україні відремонтована, підфарбована, залита маслом
Надійний автомобіль, трудяга для поїздок на кожен день. Технічно - машина в гарному стані, потребує трошки ласки в косметичному плані. Заводиться з пів обороту. Недоліки всі на фото. Телефонуйте, надам будь-яку інформацію.
Пригнана зі Швеції,знаходиться в одних руках.Економне та надійне авто,розхід пального траса 5.0 місто 5.5.Оригінальний пробіг 155тис.км,жодна деталь не фарбована авто в гарному стані.Обладнане : кондиціонер,еко режим, круїз контроль,мульти руль,передні скло підйомники,задній парктронік.А також має просторий вмісткий багажник.Машина у збереженому стані ,варта вашої уваги!
Продам свій автомобіль Dacia Logan, газ/бенз. Перший власник, автомобіль їздить кожен день. Технічно доглянутий. Перефарбовувався, оскільки поліз лак (в цих роках це їхня болячка). Можливий обмін на електроавтомобіль із моєю доплатою. Ціна на обмін 4000
Продаю автомобіль в хорошому стані, все вчасно замінювалось по регламенту, вкладень не потребує. Комплектація автомобіля максимальна. Бортовий комп?ютер . Є фаркоп. Двигун не митий, нічого не тече і не капає, працює як годинник. Ходова на 5 з 5 балів. Авто економне 7,5л/100 км - середній розхід. Два ключі в комплекті. Задня шторка є. Одним словом все віддам, що маю до неї. Більше інформації по телефону
Авто пригнане з Німеччини.Збережений стан,хороша комплектація.У ДТП не було …Технічно все добре ,все працює ,кондиціонер морозить. Ходова ,все решту -без нарікань.Двигун масла не бере,масла,фільтра,рідини замінені. Є незначні недоліки по лакофарбовому покриттю царапини,сколи …Можливий незначний торг.Відтермінування,доставка у ваше місто…
Гаражного зберігання. Потребує невеликого обслуговування.
Один власник. Куплена в березні 2009р. Оригінальний пробіг. Комплект зимніх та літніх шин. Сидіння завжди були у чохлах. Вкладень не потребує, все мінялось вчасно, пройшла ТО в Німеччині, без ДТП. 2 ключі, всі документи. Тільки з переоформленням. Торг.
Зроблено капремонт двигуна та ходової ( після капітального ремонту, ще навіть не їздила, так як купили інше авто).
Хороше, надійне авто…в принципі, все самі знаєте. Поставив хороше світло, змінив мультимедіа(змінив торпеду на сучасний варіант з функціями навігації та розваг), поставив хороший саб(в багажнику - займає трохи місця). По коробці та двигуну, все добре ( приїздіть і дивіться). Їздить дружина, тому не скажу за ходову. Кому цікаво - пишіть/дзвоніть. Готовий обміняти,з доплатою, на авто з АКПП, в схожому класі. **********
Машина в гарному стані. Замінили рульові наконечники, рульові тяги, поміняне масло і фільтр. Сів в поїхав.Стан дуже добрий.
Авто в гарному стані,на ходу.На передні дверцята встановлені електричні скло підйомники. Можливий торг біля авто.
Продам Dacia Lodgy мінівен 7 місць.Робити по авто нічого не потрібно, капіталовкладень не потребує.В авто присутні 4 подушки безпеки, система SRS,мульти кермо,led магнітола GPS,AUX,USB,голосова розмова,задній парктронік,сервісна книжка присутня.Було зроблено повне ТО,із заміною цепка ГРМ.Кузов оцинкований,великий кліренс,легко і плавно керується на дорозі.Із мінусів тріщина на лобовому склі,і пару рижиків спереду на капоті.Двигун 1.2 TCE.Стосовно пробігу можете перевірити,що він не скручений.Якщо обмін то дизельні та електро авто не розглядаю.Обмін без моєї доплати.
в хорошому стані ,ходова мотор коробка як годинка ,продаю у зв'язку з покупкою іншої
Хороший варіант для комерції або для сім'ї! 1000% рідний пробіг! Стан хороший! Свіжопригнаний з Австрії! Без пробігу по Україні! можливий обмін на Ваш автомобіль! Є система кредитування! Приходіть на огляд-домовимось!
Простий та економічний в обслуговуванні витривалий автомобіль Dacia Solenza 1.4, 2003 року випуску, придбання з салону, перший та єдиний власник. Пробіг 118 тис. км. Не бита та нефарбована. Обслуговувалась вчасно. Є технічна книжка. Кажучи маминою мовою - Румунська – Феррарі - якість перевірена роками. По механічній частині авто в доброму стані, нічого не гримить та не торохтить, замінено масло, рульова рейка та наконечники, фільтра, ступичні підшипники. Поворити блимають, світло світить, пічка гріє. Розхід пального – 7,5 - 8 по трасі, 8-9 місто. Із недоліків: рижики, підкраси, сколи, подряпинки. Дно ціле, вологи в салоні немає. Великий багажник (ліфтбек). Потребує косметичного ремонту, за останні 2 роки трохи пішла іржа, недоліки видно на фото. На передодні продажу пробило прокладку головки двигуна, бо промивали систему охолодження, але поршні не погнуло. Щеплення працює, але бажано замінити. Не працює підйомник скла передньої пасажирської двері. На ряду із радянським автопромом має ряд переваг: По перше: як не крути, але це іномарка 2003 року і, в будь-якому випадку, комфортніша за представників совка. По друге: це машина для того, щоб їздити, а не ремонтувати. По третє: це те, що даний транспортний засіб можна переоформити на себе, з документами повний порядок. Авто ОБРОБЛЕНО мовилью! У 2023 році замінено тормозні циліндри та гальмівні трубки. Масло в двигуні, фільтри мастила та повітря замінювались до 10 000 км пробігу. Ідеальний варіант для першого автомобіля. Не погано для поїздок кожен день на роботу. Супер варіант для сільської місцевості. Якщо здорово не поспішати то довезе в любу точку країни). Продаю бо друзі запропонували придбати собі інше авто. Присутній гарний торг біля машини….
