- 186 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто у гарному стані, повністю обслугована, є нюанси по кузову (дивіться фото). У ДТП не була, не фарбована. Замінено масло. Є камера заднього виду та регістратор. Я власниця, повне переоформлення.
Авто у гарному стані, повністю обслугована, є нюанси по кузову (дивіться фото). У ДТП не була, не фарбована. Замінено масло. Є камера заднього виду та регістратор. Я власниця, повне переоформлення.
Продам щойно пригнаний автомобіль з Німеччини. Авто без будь-яких зауважень, як по ходовій, так і по кузову. Салон збережений виглядає як новий. Мотор сухий працює рівно, не димить масла, не бере. Без жодного під красу, ЦАРАПИН та іржі. Дійсно гарно збережений автомобіль
Dacia Sandero 1.4 MPI Газ/Бензин, 2009 р. -Свіжопригнана! Тільки заїхала! -Повністю розмитнена та готова до постановки на облік. -Підтверджений пробіг. -Є фото та відеозвіт покупки автомобіля за кордоном. -Автомобіль у хорошому збереженому стані та на хорошій комплектації. Кузов: - Без ДТП. - Без корозії. - У рідній фарбі. Технічний стан: - Двигун працює відмінно. - Без підтікань масла. - Не димить, не сапунить. - Газове обладнання працює без зауважень. - МКПП та зчеплення у відмінному стані. - Підвіска без сторонніх стуків, додаткових вкладень не потребує. Салон: - Чистий та доглянутий. - Хімчистки не потребує. У комплекті: - Домкрат. - Балонний ключ. Автомобіль повністю готовий до експлуатації. Більш детальна інформація за телефоном.
Dacia Sandero в хорошому стані. Газ/бензин, кондиціонер заправлений, камера заднього виду, легкосплавні диски.
733035700
Продам власний автомобіль в хорошому стані. Я третій власник. Машина повністю обслужена, доглянута і технічно без зауважень — сів і поїхав. Двигун, коробка та ходова частина працюють відмінно. Готова до перевірки на будь-якому СТО. Продаж з повним переоформленням через Дію або ТСЦ. Розумний торг біля капота.
Машина в хорошому технічному стані . Все що потрібно було замінено. Літом була зроблена підвіска і іще багато чого замінено. Встановлено ГБО 4 покоління яке також недавно було обслужене.Новий акумулятор і хороша зимня резина R15 185/65.Гідропідсилювач керма.Дві подушки безпеки (водія і пасажира).Два передніх склопідіймача. Блокування КПП замком Multiloock.Захист картера двигуна. Встановлений задній парктронік.Тонування стікол в колір машини.Двухстороння сигналізація з двома ключами .Машина економна щодо палива і дешева в ремонті . Є питання по лакокрасочному.
Просте авто у всьому комплектація як для логана супер обслужене є газ невписаний всі питання по телефону торг умісний адекватний
Олександр, телефонуйте за номером
машина в полном боевом состоянии,в одних руках более четырех лет,без пробега в такси!!! все расходники заменены,новая рейка,Акум,ходовка сбитая,без потёков и соплей! Кондиционер!! звоните отдам в хорошие руки
Продам машину в хорошому стані,всі питання по телефону ********** Іван
Продам Dacia Logan від власника. Автомобіль був куплений з салону, 1 власник. У ДТП не був. Встановлений планшет, камери переднього та заднього виду, є сигналізація. Гаражне зберігання
Продам автомобіль Dacia Solenza в гарному стані. Рік випуску 2004,пробіг 200 тисяч км,центральний замок ,електросклопідйомники. Встановлено нові гальма,ремень ГРМ,помпа,термостат,натяжний ролик,ремень генератора,датчик ПДЗ,регулятор ХХ,датчик ПКВ,паливний модуль. ГБЦ з ремонту. Масло в моторі і КПП поміняне, антифриз новий. Резина зима в отлічному стані,салон охайний,кузов живий. Документи впорядку ,любий вид оформлення. ціна 2000 доларів торг у капота. територіально авто знаходиться в селі Мрин. телефони для довідок ********** або **********
Авто на повному ходу, має комплект хороших літніх шин. Дуже економне на газу. Продаж з обов'язковим переоформленням.
Авто в гарному стані. комплектація:подушки безпеки, ABS, кондиціонер, склопідіймачі, підігрів дзеркал, електрорегулювання дзеркал. 2 комплекти гуми. Хороше надійне авто. Торг
Авто у гарному стані.Замінено передні гальмівні диски з колодками,заміна комплекту гальмівної системи.Замінені передні та задні амортизатори.Заміна ре комплекту опори стійки амортизаторів.Заміна свічок запалювання.Авто в арешті за борги.
Дача Логан в хорошому стані на повному ходу є страховка цікавить дзвоніть домовимся присутній торг біля капота ..
Автомобіль 2008 року випуску, придбаний у офіційному салоні, перша реєстрація травень 2009 року. Один власник, гаражне зберігання. Технічно справний. Лакофарбове покриттю рідне, є сліди експлуатації, потертості та незначні царапини (на бамперах є підфарбовування від царапин). Є вм'ятини на лівому передньому крилі та кришці багажника (велосипедом вїжджали), Задня ліва арка має шпаклювання (горе водій в'їхав в практично нову машину). Регулювання дзеркал не працює. Замінено оливу, масляний та повітряний фільтри, ремінь приводу генератора, праву кермову тягу. Залито нову охолоджуючу рідину. На 55 тис. км. змінено ремінь ГРМ Комплектується домкратом, запаскою. Також додатково додається комплект дисків із зимовими покришками. З моменту придбання салон використовувався з чохлами для сидінь та резиновими ковриками
