- 238 тис. км
- Рівне
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
авто в гарному технічному стані, новий акумулятор
авто в гарному технічному стані, новий акумулятор
Повна комплектація. є питання по фарбуванню. затонована в коло. дзеркала з підігрівом та електро регулюванням. з документами повний порядок. машина на мені. газ вписаний в тех. паспорт. писати в viber
на ходу новий АКБ рульова
продається хороше,доглянуте,економне ще й з малим пробігом авто,телефонуйте....
продам авто Dacia Solenza 2003р. пробіг 400тис., газ-бензин, капремонт двигуна, вчасна замінна розхідників, зроблена ходова. Авто в хорошому робочому стані. Потребує зовнішнього ремонту.
? Продам Dacia Logan — надійне та економне авто Автомобіль у хорошому стані, доглянутий та повністю на ходу. Простий і дуже дешевий в обслуговуванні, ідеально підходить як для міста, так і для роботи. Комплектація: ? кондиціонер ? електросклопідйомники ? мультимедіа (музика) ? гідропідсилювач керма ? центральний замок Стан: • двигун працює добре • коробка передач без проблем • ходова частина 50/50 • салон чистий • авто щодня на ходу Дуже економний автомобіль з великим багажником. Сів і поїхав. ? Ціна: 1700 ? Деталі по телефону.
Авто на ходу - сів та поїхав, регламенті заміни мастила, фільтрів, ременів, рідин. Не фарбувалось не рихтувалось не варилось - кузов в чесному стані як є. В ДТП та таксі не була. Один власник.
Авто у хорошому стані,два роки на Україні. Двигун,ходова в ідеальному стані. ГБО заводське. Масла ГРМ поміняні. Зимова резина
Іздили пенсіонери є незначні пошкодження по кузову Не працює кондиціонер Кузов без іржі Простояла рік Двигун як годиник Переоформлення через ДіЮ
Ідеальний стан, авто обслуговувалося вчасно, власник 3 роки, вкладень не потребує. Всі запитання по телефону.
добра машинка заводимо і ідемо телефон мій
Продам Дачія логан 1.4 газ бензин, у рідній фарбі, кузов, двигун і ходова вкладень не потребує.
Торг тільки при огляді!!! Не пишіть дурниць. Надійний, простий обслужений автомобіль з маленьким оригінальним пробігом. Комплектація: ABS, гідропідсилювач керма, подушки безпеки водія та пасажира. Авто без вкладень взагалі - сів та поїхав. Свіжий акумулятор. Продаж тільки з повним переоформленням, автобізнесмени НЕ ДЗВОНІТЬ!!!
Авто в нормальному стані, диски r15, треба ремонтувати пороги, та трохи двері- полізла містами ржавчина. Переоформлення через ДІЯ
Потребує кузовного ремонту.
Продам своє авто у зв'язку з покупкою більшого автомобіля для сім'ї. Хто бажає надійне авто звертайтеся, більш детально в повідомлення або по телефону!!!Все працює, сів і поїхав!!!
авто повністю обслужене, кожен день їздить, без нарікань. масло міняв кожні 8000, ідеальна для роботи машинка. літня резина на титанках, зимня на звичайних дисках. що буде цікавити дзвоніть ********** Роман
продам авто в хорошому стані,нове сцеплення,питання за номером телефону.
опис відсутній
