- 123 тис. км
- Суми
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто свіжопригнате з Німеччини. Максимальна комплектація. В рідній фарбі, Сервісна книга.
Продам надійний та економічний універсал. автомобіль придбаний та останні 2 роки експлуатувався в німеччині. без дтп. двигун 1,2 газ-бензин. витрати пального газ 7-8 л\100км, бензин 5.5-6.5 л. об'єм багажника 570\1520 в залежності від конфігурації салону. автоматичне ввмикання фар, передні склопіднімачи, фронтальні подушки безпеки, абс, підлокотник, фаркоп, камера заднього огляду. додаткові диски для змінної гуми в комплекті. зовнішній вигляд і стан салону в доброму стані. технічно справний. автомобіль економний в експлуатації, простий і недорогий в обслуговуванні. чудовий варіант для сім'ї, роботи або щоденних поїздок.
Свіжопригнаний з Німеччини. Розмитнений та сертифікований. Гарний стан! Двигун 1.6MPI 8-клапанний простий та надійний. ГБО 4 покоління. 5-ти ступенева механічна коробка передач. 226тис. РІДНИЙ ПРОБІГ! Сервісна історія! Підтверджено проходженням ТО. По кузову в дуже гарному стані. Салон в хорошому стані, сидіння НЕ продавленні, НЕ затерті. Підлокітник. Ходова без зауважень. Передні електросклопідіймачі. AIRBAG, ABS. Два ключа. Оригінальний фаркоп. Автомобіль вартий Вашої уваги! Жодних вкладень НЕ потребує!
Пригнана з Бельгії
Dacia Logan 2009. Рідний пробіг 227 тис. км, є підтвердження. Щойно пригнана з Німеччини, розмитнена, через декілька днів буде на українських номерах. Авто в хорошому робочому стані, кожного дня на ходу. Комплектація: кондиціонер (працює), електросклопідйомники. По техніці: двигун без нарікань, працює рівно, не димить; коробка перемикається добре; ходова частина в нормі, нічого не стукає. По електриці все працює. Салон акуратний, не затертий. Машина проста, надійна і економна — підійде як для роботи, так і для щоденної їзди. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Можливий торг біля авто.
Авто щойно пригнане з Німеччини! Розмитнене, сертифіковане, та готове до постановки на облік! Чистий 2014 рік!!! Рейстайлінг! 1.6 МПІ простий під газ! Не бита! Не фарбована! 167 тис оригінального пробігу! На фото є тюфи! 2024 рік 142 тис км! Все скло по колу оригінальне разом з лобовим! 2 ключі! Кондиціонер працює! Готовий до будь яких перевірок! На будь якому сто! Два комплекти гуми! Датчики тиску в шинах! Торг!
Авто в хорошому стані 12місяць 2013р , вкладень не потребує. Було пригнане з Німеччини я перший власник на Україні . Все мінялось вчасно ,пробіг та технічний стан автомобіля перевірений на офіційному сервісі , резина в хорошому стані є зимовий і літній варіант на дисках. Хороший і економний автомобіль. Додаткова інформація та фото чи відео по телефону. Продаю в зв'язку з потребою більшого автомобіля.
Свіжопригнаний та розмитнений автомобіль у відмінному стані! - Кузов весь в рідній фарбі, без жодного підфарбування! Зовсім без корозії та без пошкоджень! - Салон цілий та чистий, усе працює, хороша комплектація! - Двигун, ходова та КПП теж у відмінному стані! - Пробіг оригінальний, підтверджений! - Обслужений! Новий ГРМ! - Вкладень не потребує! Торг біля авто!
Авто в гарному стані, кондиціонер працює, є комплект зимової резини на дисках, є 2 ключ, більш детально розповім по телефону
Продам авто,7міст,Корба передач 6 ступенева 110к.с.,Тел
Основні характеристики: Рік випуску: 2017 Привід: передній - Просторий салон та місткий багажник - Економічний двигун, оптимальний для щоденного використання - Надійна ходова частина, добре тримає дорогу Стан авто: Автомобіль у гарному технічному стані Недоліки: мінімальні сліди експлуатації, диски не фарбовані, газове обладнання встановлене, але не вписане в техпаспорт Переваги: - Відомий своєю витривалістю та простотою обслуговування - Низькі витрати на паливо та сервіс - Ідеальний варіант для тих, хто шукає доступний та надійний кросовер Авто готове до огляду та тест-драйву.
Продам надійний автомобіль.Привозився з Німеччини
Свіжопригнаний з Німеччини,комплектація Laureate, розмитнений,в рідній фарбі,в гарному кольорі,в гарній комплектації,гума M+S 2024 р.в.,ходова ідеальна,кондиціонер заправлений.Злушники нові.Є сертифікат.Двигуг 1.6МPI 16клап.105кс.Перший обік 4000грн.Торг на місці.Один власник в Німеччині.
Інформація по тел
Dacia Lodgy 2012 рік, Vin - UU1JSDCL547440492 Заїхала з Германії 14.09.2025р., стала на облік 31.10.2025р. Заміна ременів (грм Renault), роліків, повітряного фільтра двигуна, фільтра салону, мастила в коробці (NFX GL-4 75W), мастила в двигуні (5w-30), масляного фільтра, паливного фільтра, замінено тормозні колодки (задні -brembo, передні -bosh), та правий рульовий наконечник (TRW) на пробігу 209 671км. Двигун к9к, 66кВт, 90 к.с. 1.5 dci. 5 ступінчаста коробка передач, круїз, підігрів сидінь, футляр для окулярів в штатному місці, авторегулювання та підігрів зеркал, коректор фар, денні ходові вогні, кондиціонер, передні скло підйомники, парктронік, фаркоп, зимова гума на р15, не фарбувалася, не підфарбовувалася, збережений текстильний салон, Bluetooth, USB, MicroSD, Hands-Free, штатна акустика - 4 колонки, радіоключ, сигналізація. Домкрат, балонний ключ, буксирувальна петля, повнорозмірна запаска - в наявності. Авто на впевненому ходу. 80% використання - дальні поїздки.
Продам Автомобіль в повній готовності до використання. В ДТП не була. Оригінальний пробіг 187 600 тис. км. Можемо провірити на любому автосервісу. Ходова частина, все відремонтовано та готове до використання. По кузову було декілька дрібних питань які було професійно усунено. Більше інформації за телефоном, готовий до торгу по факту біля капота.
Продається власне офіційне авто, куплялась в автосалоні, перший власник. Пробіг рідний, комплект резини зима-літо, газ вписаний. Авто варте уваги, не крашена, не бита, вся в оригіналі, гарний стан автомобіля. ПОВНІСТЮ вся обслужена, вкладень не потребує, надійний бензиновий двигун 1.6 літра на газі та механічна 5-ти ступенева КПП. Подробиці за телефоном або **********.
Дустер з Німеччини в супер стані,в рідній фарбі,з рідним пробігом191тис.км(не скручений,можна перевірити по номеру кузова на євросайті"Карвектікал"),Авто у відмінному стані, збережений салон,мотор1.6 МПІ простий та надійний масла не бере ні краплі працює як годиник,передній привод,на ходу супер ні чого не стутає,кузов без іржі,майже нова літня резина,поміняно масло та фільтра,авто розмитнене та вже на обліку.(перший облік з податками це 300S).Базова комплектація.Готовий до любих перевірок з любими майстрами.Торг на переписку... .
