- 216 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто цілком в робочу технічно справному стані. Парктронік. Поправка. Авто 2014 року.
Авто цілком в робочу технічно справному стані. Парктронік. Поправка. Авто 2014 року.
Гарний стан. Всі питання по телефону. Петро.
Dacia Logan 2 MCV 1.2 з новим мотором D4F 0740 з ГБО STAG 4+. Мотор привезений з Італії , знятий з Renault Clio з пробігом 32000 км. Встановили цей мотор і авто стало дуже швидке , динамічне та економне по розходу газу та бензину. Замінені всі рідини, масла, фільтра, ГРМ, чотири амортизатора, два задніх тормозних барабана, дві полуосі зі шрузами в зборі, новий акумулятор, компресор кондиціонера. Зняли заводське ГБО Landi Renzo та встановили нове ГБО STAG 4+ та нові чотири газові форсунки. Нова гума та нові легко сплавні диски(Австрія) + комплект зимової гуми. Оцинкований кузов Не бита, не фарбована (тільки бампера фарбовані) Двигун працює ідеально, низький розхід газу або бензину: 6л на 100км Круїз-контроль Клімат-контроль Центральний замок Сигналізація з дистанційним заведенням двигуна та двохстороннім зв"язком - радіус дії 1,5 км Сидіння передні та задні в ЕКО-шкірі (в передніх є підігрів) Шумо- і теплоізольований салон (дах і підлога) Передні склопідйомники Передні протитуманки(в бампері) Повний бортовий компютер Електродзеркала з підігрівом Задній парктроннік Магнітола 10" Android, керування підкермовим джойстиком Телевізійний тюнер T2 з антенною, який дає відмінний сигнал навіть під час руху автомобіля GPS навігація Відеорегістратор Android - на передню та задню камеру(керування з магнітоли) Кавомашина між перед сидіннями Камера заднього ходу Інвертор напруги - 12-220 Вольт потужністю 1 кВт з правильною синусоїдою Для водія та переднього пасажира встановлені магнітні тримачі для телефонів, до яких підведені магнітні шнури з швидкою зарядкою. Для задніх пасажирів в дверях є USB розетки для швидкої зарядки 3А, розетка 220 Вольт В багажнику є розетка на 220 Вольт , розетка на 12 Вольт (для холодильника) Зроблене окреме освітлення в двері багажника та кришці капоту Додатковий монітор в салоні на стелі для задніх пасажирів Нічне освітлення салону (в усіх дверях та підлозі) Прорезинине підлогове покриття Телефонуйте. На повідомлення не відповідаю.
********** Михайло
ID 58542 Даний автомобіль можна оглянути завітавши у наш автосалон який знаходиться у м.Мукачево по вул.Автомобілістів 24а. Маєте запитання, телефонуйте та наші менеджери з радістю нададуть відповідь на всі Ваші запитання +********** Компанія BossAuto пропонує такі послуги як: - Продаж авто в кредит та лізинг! - Оплата криптовалютою! - Доставка авто з США, Канади, Європи! - Перереєстрація авто на нового власника! - Перевірка авто на СТО! - Страхування! - Обмін на авто! - Тест-Драйв! Чекаємо Вас за адресою м.Мукачево, вул.Автомобілістів 24а. Наш графік роботи: Пн-Пт – 10:00 год – 19:00 год. Суб. – 10:00 год. – 18:00 год. Нд. – 10:00 год. – 16:00 год.
Свіжопригнана, 1,6 мрі, 8-клапанний, бенз/газ, кузов без пошкоджеь, без корозії, двигун, ходова без зауважень,ремінь, роліки, помпа водяна на 130 тис в 2024році були поміняні, салон збережений, електрика та кондиціонер працюють, гума добра, розмитнена, сертифікат в наявності
ПОВНИЙ ПРИВІД!!! Рестайлінг!!! Автомобіль в хорошому стані. Вчасне обслуговування, гаражне зберігання!!!
ID 55448 Автомобіль пригнаний з Німеччини, 2 власники. В комплекті 2 ключі, встановлена всесезонна гума. ДТП не було, кузов у рідній фарбі. Технічно авто у дуже хорошому стані — ГРМ замінено на 172 тис. км, ходова частина обслужена (замінений правий наконечник), зауважень по авто немає. Салон чистий та доглянутий, автомобіль повністю готовий до експлуатації. Комплектація: шкіряний салон, підігрів передніх сидінь, електрорегулювання дзеркал, кондиціонер, мультикермо, штатна магнітола.
Продам авто 2012 року у відмінному стані (гаражне зберігання). Два комплекти гуми. Технічне обслуговування проводилось завжди вчасно. Дуже економна як по паливу, так і по запчастинах. Лакофарбове покриття: незначні сліди експлуатації (дрібні подряпини, сколи). Технічний стан - відмінний. Безпека: Сигналізація, подушки безпеки, Комфорт: кондиціонер, електропідйомники, центральні замки. Технічно та косметика - без нарікань. Ходова у відмінному стані, не димить, масло не їсть. Сів і поїхав. На всі додаткові питання відповім в телефонному режимі. Ціна обговорюється біля капота. Автомобіль знаходиться в м.Запоріжжі.
Продається Dacia Sandero Stepway 2012 року. Авто в дуже хорошому стані, повністю на ходу, вкладень не потребує. Оригінальний пробіг — 88 тис. км. Машина доглянута, використовувалась бережно. 2012 рік Пробіг 88 000 км Високий кліренс — чудово підходить для наших доріг Економне та недороге в обслуговуванні авто Просторий салон і великий багажник Комплектація: Android-магнітола Камера заднього виду Електросклопідйомники Кондиціонер Центральний замок Рейлінги на даху Комплект зимових шин на дисках. По кузову авто виглядає гарно, салон чистий та охайний. Двигун, коробка та ходова без зауважень. Авто сів і поїхав. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. ? Деталі по телефону.
Гарний стан Нові диски Нова резина Зроблена ходова
Машина 2011 року 12 місяця випуску. Купляв рік тому для дружини у товариша, якому раніше пригнали її з Євпропи. Але машина дружині не підішла із-за механіки, їздив декілька раз на рибалку і використовував я запасне авто. Авто обслужене, нещодавно повністью міняв розхідники, втулку стабілізаитора і стойку стабілізатора Перекупів прохання не турбувати
Перший власник по Україні, другий в цілому. Авто від власника. Дача лоджии, Авто свіжо пригнане з Німеччини, стан як виїхала з заводу. Стоїть заводське гбо. Є сервісна книжка. По авто все в ідеальному стані, дно оброблене, ходова в ідеальному стані. Мотор - коробка без нюансів. Кузов без жодного під красу і нюансів. Пробіг 231.000км. Зроблене Т.О. Питання на вайбер або по телефону. На авторія заходжу рідко.
Машина пригнана з Італії,купив в Харкові,поїхав на Хмельницьк і назад в Харків,ремені масло ролік фільтра поміняв,продаю бо я службовий перекидають мене кругом,і нема як нею користуватись,резина зимня-літня стан хороший,купив за 9.500 так і продам стоїть в гаражі,с.Високий,тел дружини
Машина Dacia, состояние отличное , если что то по телефону
Домашня,,,рідна цьомка,пошти як дружина,продаю і піплачу '''живу в ній''але такі часи.Живу в селі їжжу в місто часто,такшо ухожена не корито якесь,все працює,газ вписаний резина зимня,счеплення,ГРМ,поміняні цієї осені.Є дряпка на правому порозі і на задніх правих дверях і пару рижів теж найдеться малих. Що було до мене не знаю.Мотоблок тим хто купить без торгу у подарунок.На рахунок обміну можно на любу але на 11 12 ,можно без газу ала з доплатою на встановлення або ж вже з гбо.Краще така ж з склопід'ємниками і кандером.Пропонуйте любий універ аби рік кандер і скло підемники.
Авто сів і поїхав. Зроблено повний капремонт двигуна. Щеплення нові. Ходова нова.
