- 210 тис. км
- Малин
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані,на ходу.На передні дверцята встановлені електричні скло підйомники. Можливий торг біля авто.
Авто в гарному стані,на ходу.На передні дверцята встановлені електричні скло підйомники. Можливий торг біля авто.
в хорошому стані ,ходова мотор коробка як годинка ,продаю у зв'язку з покупкою іншої
Простий та економічний в обслуговуванні витривалий автомобіль Dacia Solenza 1.4, 2003 року випуску, придбання з салону, перший та єдиний власник. Пробіг 118 тис. км. Не бита та нефарбована. Обслуговувалась вчасно. Є технічна книжка. Кажучи маминою мовою - Румунська – Феррарі - якість перевірена роками. По механічній частині авто в доброму стані, нічого не гримить та не торохтить, замінено масло, рульова рейка та наконечники, фільтра, ступичні підшипники. Поворити блимають, світло світить, пічка гріє. Розхід пального – 7,5 - 8 по трасі, 8-9 місто. Із недоліків: рижики, підкраси, сколи, подряпинки. Дно ціле, вологи в салоні немає. Великий багажник (ліфтбек). Потребує косметичного ремонту, за останні 2 роки трохи пішла іржа, недоліки видно на фото. На передодні продажу пробило прокладку головки двигуна, бо промивали систему охолодження, але поршні не погнуло. Щеплення працює, але бажано замінити. Не працює підйомник скла передньої пасажирської двері. На ряду із радянським автопромом має ряд переваг: По перше: як не крути, але це іномарка 2003 року і, в будь-якому випадку, комфортніша за представників совка. По друге: це машина для того, щоб їздити, а не ремонтувати. По третє: це те, що даний транспортний засіб можна переоформити на себе, з документами повний порядок. Авто ОБРОБЛЕНО мовилью! У 2023 році замінено тормозні циліндри та гальмівні трубки. Масло в двигуні, фільтри мастила та повітря замінювались до 10 000 км пробігу. Ідеальний варіант для першого автомобіля. Не погано для поїздок кожен день на роботу. Супер варіант для сільської місцевості. Якщо здорово не поспішати то довезе в любу точку країни). Продаю бо друзі запропонували придбати собі інше авто. Присутній гарний торг біля машини….
Mісяць назад була зроблена вся ходова, нічого міняти не треба все нове, по комлектації: передні склопідйомники, електро регулювання дзеркал, пічка, гідропідсилювач керма встановлював колонки, музика нормально грає салон не прокурений не зачовганий, нормальний, по кузову нема рижиків дирок стан доглянутого автомобіля. Стоїть хороше світло, леди та 2 фсо на дальнє світло Тонований в круг крім лобового скла.
Постраждав від прильоту ...авто в робочому стані ..ходова тільки оригінал..масло LIQUI MOLY..короче авто було в ідеалі без прибільшень але сталось як сталось кого цікавить дзвоніть будемо домовлятись.
Продам авто дача Логан 2006 року мотор 1.4 бензин витрата7-8 літрів газу немає і не було, продаж у зв'язку з тим що забрали служити машина на ходу кожен день, проблем немає по кузову видно сліди експлуатації. Машина 2006 року масло не їсть для роботи або покатушек піде на ура
продам надійний автомобіль ходова перебрана двигун в ідеалі коробка невибиває є нюанси по кузову поліз лак на капоті, криші та кришкі багажника фари нові всі деталі по телефону можливий обмін на ваз з вашою доплатою ????
Продам авто после ДТП. Мотор и коробка в идеальном состоянии. Водительское сиденье есть в наличии. Автомобиль пригнан из Германии. Новая ГБО установка вписана в тех паспорт. В прокате была не более двух месяцев. Один владелец на авто. Возможен торг.
повністю обслужене.добрий тех стан.є нюанси по кузову. газ вписаний але газове обладнання відсутнє
Продаж не терміновий. Технічний стан авто чудовий, заводиться в любу погоду з пів оберту, робити нічого не потрібно, колеса 13 підходять з ланоса на зимній гумі, комплектація гур,електростікло підйомники, , є аірбег та центральний замок, два комплекта ключів та сервісна книжка, чудова магнітола. Масло коробки і двигуна поміняно. Також замінені всі розхідники. Машина вкладень не потребує. Машина сів і поїхав. Запчастин до неї багато. По всіх питаннях пишіть або телефонуйте.
Продається не на ходу, мотор 1,4 знятий потрібно ремонт ,можна по деталях можна цілою,розібрана .
Авто в хорошому стані,можливий торг,додаткова інформація при огляді.Звертайтесь за телефоном Назар
Технічно справна,за бажання легка косметика
Продається моя ластівка Логан. Все працює. Ніколи не підводить. Робоча конячка.Газ -бензин. Причина продажі - купівля новішого, більш обємнішого авто. Вся інформація надається за номером телефону-.**
Автомобиль технически исправен,сел поехал,по желанию можно поменять масло(пробег после замены около 4000,но замена была в 2023).Авто как на фото,для роботы огонь.Торг уместен,но не сильно)))). Авто находиться в Ирпене, под охраной))). Газ есть ,но не вписан. Подробности по телефону,звоните на Ватсап пожалуйста
Продам автомобиль в отличном состоянии – Ваш идеальный выбор для комфортных поездок! Предлагаю на продажу Dacia Logan 2007 года. Этот автомобиль станет вашим надежным спутником на дороге благодаря своей надежности, экономичности и отличному техническому состоянию. Основные характеристики: Пробег: 297400 км Двигатель: 1,4 л Коробка передач: механическая Цвет: Серый (Мокрый асфальт) Комплектация: 1.4 MT Ambience Особенности и преимущества: Отличное техническое состояние: Полный комплект сервисной документации, недавнее техническое обслуживание. Безопасность: Подушка безопастности водителя Комфорт: Просторный и уютный салон, удобные сиденья, качественная аудиосистема. Экономичность: Отличный расход топлива, низкие затраты на обслуживание. Дополнительные детали: Вложений не требует: автомобиль полностью готов к эксплуатации. Я владелец , полное переоформление. Салон не курящий ТО делалось каждые 7 тысяч км Комплектовалась при ТО только дорогими запчастями ( в основном оригинал) Просторный багажник на 510 л В недавнее время были заменены 4 амортизатора и 4 пружины ( ходовая полностью новая) Цена: 3000 $ ( Торг уместен) По лакокрасочному покрытию есть небольшие нюансы по ним уступлю!( крайние три фото) Сейчас нахожусь не в стране связь по viber или telegram: ***************65 При договоренности могу приехать в Украину и переоформить машину! Машина на данный момент в Белгород-Днестровском ( Аккерман) , там можно её посмотреть по договоренности. При договоренности по покупке могу помочь пригнать её в Одессу.
