- 304 тис. км
- Кам'янець-Подільський
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Машина в гарному стані сів поїхав. Заміна масла фільтрів на 303т,заміна трубок на газову систему 302т
Машина в гарному стані сів поїхав. Заміна масла фільтрів на 303т,заміна трубок на газову систему 302т
я власник авто,є гідро підсилювач керма,передні скло підйомники,авто економне 5літрів по городу,матор простий 8клапаний,об'єм 1,4бензин,авто тепле,компактне зручне приємно їхати,передній привід,варити,красити не потрібно,кого цікавить писати на вайбер,коробка 5 ступка
Продам надійне обслужене авто 2006 р.в., 1,6 з реальним пробігом. Гаражне зберігання. Всі агрегати повністю в робочому стані (+всі фільтри й масло для чергового ТО). Є деякі нюанси по кузову. За більш детальною інформацією можна звертатися (чат, viber/telegram)
Надійний і простий в обслуговуванні автомобіль. Відмінно підходить як для щоденної їзди, так і для роботи. Автомобіль економічний, витрата палива в середньому 7-9 л на 100 км. Двигун працює рівно, коробка перемикається нормально. Машина проста і недорога в обслуговуванні. Нещодавно обслуговувався: замінені витратні матеріали, ГРМ з помпою, свічки, олива в двигуні та фільтра, коробка повністю була перебрана та замінена зчеплення (в зборі), Ходова частина в робочому стані. Машина на впевненому ходу, можна їздити щодня. Салон акуратний. Гарний варіант для тих, хто шукає недорогий і надійний автомобіль. Із нюансов це кузов як на свої роки, на фото видно що з ним якщо треба ще кину.
Продаю власне авто. Дефекти видно на фото, вони стосуються тільки трохи зовнішнього вигляду. А так , як не банально, сів і поїхав. 2 роки тому робився капітальний ремонт двигуна, заміна щеплення, задніх амортизаторів та пружин і ще багато чого. Заміна масла та фільтра проводились регулярно, це не ті авто, які приганяють з Німеччини та проїхавши 300 тис туди ніхто не заглядав.))) Я продаю по зовнішньому вигляді таку ж як і брав, губи їй не малював, з балончика не красив. Але я знаю, що тепер з вкладеними силами та фінансами ця машина доведе вас з Києва до Одеси і ви будете тільки заправляти її. Розхідтоплива радує , 5,5 - 6,6 л. дивлячись як їхати. Газу на машині не було і навіть не планував ставити так як розхід бензину невеликий сенсу його ставити не бачив. Їздили сім'єю з Києва у село,назад та по місту небагато по справах. Таксі вона не бачила та й робота в мене зовсім інша.)))) Продаємо бо для нас вона стала замалою. Хто купить не пожалкує, будете міняти масла та фільтра тільки по плановому ТО. Перекупів прохання не турбувати. Я цю машину готовий віддати тільки нормальному покупцю, повторюсь, що вкладено в неї багато сил та коштів. Торгуватися не буду. Ви бачите на фото всі дефекти які в неї є і вони тільки трохи по кузову, під капотом все живе. Телефонувати з 10:00 до 21:00.
**********
Продам хороше авто,все працює,кого цікавить звоніть за номером +**********
Продам власний автомобіль у дуже хорошому стані. Машина повністю обслужена, вкладень не потребує — сів і поїхав. Рідний пробіг — 206 тис. км Без ДТП Я — власник Технічно все відмінно: Двигун працює рівно, масла не бере КПП без зауважень Повністю перебрана ходова Економія пального: Встановлено ГБО (вписане в техпаспорт) Комфорт та додаткові плюси: Передні сидіння від Renault Laguna — значно зручніші Легкосплавні диски 2 комплекти гуми Якісне тонування Кузов: Без гнилі Замінені пороги Авто не працювало в таксі Надійний, простий і недорогий в обслуговуванні автомобіль — ідеально для міста або як перше авто. Можливий обмін на бус з моєю доплатою
Дачия Logan 2006р., Дв 1.4i 75л.с, Кондиціонер, електросклопідйомники, центральний замок і т.д.. По кузову авто без ДТП, всі стекла фари рідні. Є сколи фарби де подекуди поліз лак, мінімальна корозія. Салон акуратний, двигун працює відмінно, коробка, зчеплення, ходова без питань, машину обслуговували. Взагалі дуже економний і практичний авто. Витрата 6.4л місто, 4.8 траса. Досить жвавий і тихий. Два ключі в комплекті. Продаємо з переоформленням у Сервісному Центрі.
Продам дачіа логан в доброму стані щойно замінено комплект сцепленя, ремінь ГРМ, масло і фільтра, всі дет за тел. Хороший торг біля авто.
Капот пом'ятий, лобове тріснуте, двері водійські гнилі, пороги гнилі, днище поварене, затонована, музика є, титани є, стоїть зимова резина, літня теж в комплекті, всі двері відкриваються і закриваються, кожен день заводиться і їздить, грм, помпа, ремні, ролики, масло, фільтра все замінено, з технічної сторони все ок. Торг присутній, але адекватний, прошу не витрачати мій і свій час, авто далеко не ідеальне, але вмістиме, економне, дешеве в обслуговуванні і доволі надійне.
Продам надійне економне авто! Замінено недавно щеплення ГРМ помпа масло фільтра
все по телефону
Газ -бензин. 1.6 объем. Есть второй комплект дисков ( железо). Торг у капота.
автомобіль в технічно доброму стані на повному ходу, встановлене гбо і вписане в документи. стоїть новий мотор ціна договірна
Продам Dacia 2003р. Авто постійно на ходу. По кузову критичного нічого. Доки в порядку.
Автомобіль на ходу ,заміна рольової рейки ремонт генератора 2місяці торг. Любе переоформлення.Газ вписаний в тех. паспорт але не стоїть то звертайтесь за номером
