- 333 тис. км
- Галич
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто технічно в ідеальному стані нічого робити не потрібно мотор сухенький ходова перебрана встановлено дорогі лед лінзи світить як більй день авто семи місне газ бензин
Авто технічно в ідеальному стані нічого робити не потрібно мотор сухенький ходова перебрана встановлено дорогі лед лінзи світить як більй день авто семи місне газ бензин
Авто в нормальному стані, двигун , коробка та щеплення працюють добре , ходова не гримить, комплектація без кондиціонера , але з гідропідсилювачем, двома склопідіймачами та магнітолою, по кузову присутні незначні недоліки , газ є але не вписаний,з документами все добре , перегляд борщагівка, є відео авто, можлива доставка по місту та області за додаткову плату
Колеса титанові, зимові і літні. Входять у ціну
сіми місний + літня гума
Автомобіль привезений зі Швейцарії! Авто повністю в рідній фарбі, жоден елемент не фарбований. В наявності вся сервісна історія, 100% рідний пробіг. Автомобіль вартує уваги!!! Всі деталі розповім по телефону!
Я другий власник машини. Брав у березні 2025 року для себе, як першу для навчання. У першого власника з 2008 року була в гаражному зберіганні, він також мав і іншу машину, тому цю використовував не кожен день. Я машиною користуюсь майже кожен день. Машина у чудовому технічному стані. Останнє ТО пройшла без зауважень. Є деякі питання по кузову (на останніх фото). Без кондиціонеру. Встановлені електричні передні склопідіймачі, Bluetooth магнітола, також є комплект зимньої резини, на штампованих дисках з ковпаками. Більше уточнень в Viber чи Telegram за номером
Авто в хорошому технічному стані, всі рідини і запчастини вчасно мінялись. Є незначні подряпини на кузові і бампері. Є нова зимова ґума. Авто обладнане сигналізацією. На приборній панелі світиться лампочка подушки безпеки через те, що відійшов контакт, авто в дтп не було. Можливий торг Усі деталі – по телефону, у viber, telegram
Продам хорошу надійну автівку DACIA LOGAN LAUREAT. В Україні лише один власник, технічно авто повністю обслужане, 20 тис. тому замінений комплект ГРМ, помпа, 5 тис. тому замінені олива, фільтра, гальмівні накладки та диски. Повністю перебрана ходова, комплект зчеплення, авто завжди вчасно обслуговувалося, та виключно якісними автозапчастинами так, як власник автомеханік. Встановлення якісне ГБО 4 покоління. По комплектації: - Передні склопідіймачі - Кондиціонер - Протитуманні фари Комплектація LAUREAT Авто за тоноване окрім лобового. По недоліках, моменти по кузову, так як авто не нове. По документах авто 7 МІСЦЬ За більш детальною інформацією пишіть/дзвоніть
Двигун після капремонту. Ходова в зразковому стані. Потребує роботи по кузову.
Терміново
Продаю автомобіль у хорошому стані. Машина доглянута, вчасно обслуговувалась, вкладень не потребує.Авто комфортне, економне та повністю готове до експлуатації.
Домашній сисемісний автомобіль з невеликим пробігом. Всі питання по телефону
сандеро степвей1.6
Продам Dacia Dokker step way Пасажир оригінал Деталі за номером **********
Dacia Sandero 1.4 MPI | 2009 рік Свіжопригнаний автомобіль — щойно заїхав в Україну! Авто у дуже хорошому, збереженому стані, максимально наближене до нового як на свої роки. Технічний стан: Двигун працює рівно, тихо, не димить, не сапунить, без підтікань. Коробка передач та щеплення — без зауважень. Ходова частина без сторонніх звуків, вкладень не потребує. Комфорт та оснащення: Кондиціонер заправлений та працює. Вся електрика справна Салон чистий, доглянутий, у збереженому стані. Кузов: В рідній фарбі Без корозії Фарбувати нічого не потрібно! Додатково: Встановлена нова гума! Повний комплект: домкрат, запасне колесо, ключ, кручок. Останнє ТО на 114 тис. км Пробіг оригінальний, підтверджений. Прозора історія авто: Є фото та відео з Німеччини Надаю повний звіт по автомобілю Автомобіль вартий уваги — сів і поїхав без жодних вкладень! Детальніше — телефонуйте!
Продам логан. У машині замінив усе що можна так і не скористався. Наберіть за номером телефону все розповім. Дуже довго писати. Мотор 1.6 бензин газ. Машина повністю пошкоджена. Масло фільтри замінив 3000 км тому. Встановлена музика. Замінені колодки з гальмівними дисками. Замінені приводи в зборі. Замінені котушка запалювання з проводами та свічками запалювання. Машина затонирована мною. Зимова гума нова. Замінені всі датчики на моторі термостат та антифриз. Комплект літньої гуми мишлен на дисках. Салон авто одягнений у чохли. Під чохлами теж усе окей. Довго писати що я замінив на цьому авто. Простіше сказати що я там не замінив. Зі старого на цьому авто тільки напевно пил. Кому дорого не пишіть і не дзвоніть. Я продаю таке авто яке не потребує вкладень зовсім. Сів і поїхав. ГБО обслужено.
