- 220 тис. км
- Запоріжжя
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані , вкладень не потребує .
Авто в гарному стані , вкладень не потребує .
Dacia Logan MCV 2008. 1.6і МТ Газ/бензин. Продам авто у дуже доброму стані. Від господаря. Технічне обслуговування проводилось завжди вчасно. Дуже економна, і по запчастинам, і по паливу. Двигун 8- клапанний, самий простий та надійний. Кузов цілий, стекла рідні. Технічний стан - відмінний. На 164 тис. було замінено щепленя в зборі (Valeo.), паливні форсунки (Bosch.), котушка запалювання, сайлентблок задньої балки (Lemforder) , раніше було замінено передні стійки та задні амортизатори ( Моnroe.) Ходова, у відмінному стані, не димить, масло не їсть. Заміна ГРМ, ременя генератора та мастил, видно на фото двигуна. Два роки тому, авто було обезшумлене та оброблено антикорозійною мастикою (є фото робіт). Також, чохли на сидіннях, два комплекти килимків салону та два комплекти ГУМИ (з пробігом 8 - 12 тис. км.) Торг присутній.
гарне авто,хто знає чого шукає,той найде...
Оглянути це та інші авто можна на нашому автомайданчику в місті Умань. Можливо доставка по території України. Працюємо щодня. Є кредит та лізинг.
Авто в гарному стані, газ-бензин, подробиці по телефону
Автомобіль в одних руках з салону. 2 ключі, не битий, повністю нефарбований. Нове щеплення, вся ходова частина замінена. Нові тормозні диски, нові колодки. Масло в двигуні, коробці, охолоджуюча, тормозні рідини все замінено. Повністю нова зимова гума. З недоліків: тріщина на лобовому склі, та декілька малих рижиків. Авто не гниле, все ціле. Телефонуйте, домовимося.
Перший власник по Україні, другий в цілому. Авто від власника. Дача лоджии, Авто свіжо пригнане з Німеччини, стан як виїхала з заводу. Стоїть заводське гбо. Є сервісна книжка. По авто все в ідеальному стані, дно оброблене, ходова в ідеальному стані. Мотор - коробка без нюансів. Кузов без жодного під красу і нюансів. Пробіг 231.000км. Зроблене Т.О. Питання на вайбер або по телефону. На авторія заходжу рідко.
Машина пригнана з Італії,купив в Харкові,поїхав на Хмельницьк і назад в Харків,ремені масло ролік фільтра поміняв,продаю бо я службовий перекидають мене кругом,і нема як нею користуватись,резина зимня-літня стан хороший,купив за 9.500 так і продам стоїть в гаражі,с.Високий,тел дружини
Заміна олії. ГРМ. 4 амортизаторів. Передні пружини. Відбійник. Колодки задні та передні. Гази не знала.
Кондиціонер. Підігрів дзеркал • Регулювання дзеркал • Електропідйомники • Парктроніки задні. Регулювання фар. Хороша Музика 6 динаміків. Бортовий комп'ютер Гідропідсилювач • ГБО • Двигун 1.6 8 кл. найнадійніший • максимальна комплектація • Новий акумулятор. В загальному, авто постійно на ходу і не доставляє ніяких проблем. В 2021р була госпіталь. Є незначні іржі, якими ще не займалися. Машина шумоізольована та оброблена. В серпні замінені всі рідини. Масло двигун, масло ГУР, Антифриз XADO. Новий трос ручника і задні колодки теж нові. Заміна проводилася для себе після покупки, але машину знаю з 21р. Гума зимова. Машина без проблем і нарікань працює все, акуратний салон. Ходова в нормі на СТО нічого не міняли і не виявили. Можемо перевірити на будь-якому вашому СТО за вибором. Працює як на газі так і на бензині навіть не розумію як може бути по другому. Салон дозволяє перевезти все і навіть більше. Переоформлене миле і ДІЯ також. Просто для жінки виявилася дуже довга і не автомат.
Логан 2007 года 1.4 газ бензин а ДТП не была вся в родном окрасе красили только капот сигнализация переднее стеклоподемники больше информации по телефону пишыте не всегда могу ответить спасибо
Dacia logan 2005 pi Двигун: 1.4 л газ/бензин Автомобіль в нормальному стані, окрім деяких незначних пошкоджень. Пробіг справжній. ГАЗ 4го покоління, стоїть музика 4 колонки, гарна магнітола. Коробка Механіка •озход палива дуже економний до 7 літрів на 100км. Машина в робочому стані, сів і поїхав.
Домашня,,,рідна цьомка,пошти як дружина,продаю і піплачу '''живу в ній''але такі часи.Живу в селі їжжу в місто часто,такшо ухожена не корито якесь,все працює,газ вписаний резина зимня,счеплення,ГРМ,поміняні цієї осені.Є дряпка на правому порозі і на задніх правих дверях і пару рижів теж найдеться малих. Що було до мене не знаю.Мотоблок тим хто купить без торгу у подарунок.На рахунок обміну можно на любу але на 11 12 ,можно без газу ала з доплатою на встановлення або ж вже з гбо.Краще така ж з склопід'ємниками і кандером.Пропонуйте любий універ аби рік кандер і скло підемники.
Продам свою ласточка. Хорошие состояние для сваох лет. Продаю нужна побольше. Есть следи прошлого хазяина.
Продам Логан , в отличном состоянии , авто с салона в одной семье , экономичный , надёжный и выносливый автомобиль с миллионным двигателем . Кондиционер , гидроуселитель , стеклоподъемники , титановые диски, ксенон. В редком цвете мокрый асфальт , не бит , не крашен . Авто вложений не требует , сел и поехал . Авто будете довольны 100%
Автомобіль від першого власника. Свіжепригнаний з Німеччини. На даний момент вже розмитнений, та готовий для реєстрації в Україні. По кузову, двигуну та ходовій без жодних зауважень. Електроніка вся працює. Автомобіль має комплектацію Laureate. Кондиціонер працює, заправлений. Електросклопідйомники. Електродзеркала з обігрівом. Хороша магнітола. Салон має вигляд нового автомобіля. Сидіння трансформери. Вікна рідні, без тріщин. Хороша гума. В Європі установлено газобалонне обладнання 4-го покаління. Документи в порядку. Автомобіль без жодних нарікань, сів і поїхав.
По авто робити нічого не потрібно , авто обслужено .за більш детальною інформацією звертайтесь за тел….
Продам Дачію Солензу 2003 року випуску з надійним 1.4 бензиновим двигуном, авто на ходу, обладнане: камерою заднього виду, світло ксенон, технічно справна всі деталі по телефону, або в повідомлення Продаж/обмін Потребує легкої косметики, торг присутній реальному покупцю за 500$ не буде
