- 100 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто привезене з Німеччини, розмитнене, оригінальний пробіг, всі деталі по тел!
Авто свіжо пригнане. Авто в гарному технічному стані з найкращим двигуном 1.5 D. Має сліди вжитку.Середнє використання палива 4.9 л. Замінені всі елементи ГРМ всі фільтри та олія.
Терміново продам машину. Документи всі в порядку. Переоформлення. Всі нюанси по кузову видно на фото.АКБ новий. В кінці грудня було замінено масла, фільтра, підшипники, колодки, шарові опори, рульові наконечники, вентилятор радіатор. Все на ходу. Сів та поїхав. По мотору та ходовій все гаразд . Зимова резина 70-80 % залишок. Також є літня на титанових дісках. Телефонуйте.
Продається Дачия Логан.Стан добрий,стоїть газ евро 4.Расход палива 7,8 місто,газ 10 літрів.Економна,гарна машина.Чотири скло підємника,абс,підігрів дзеркал,скла.Доглянута автівка.Пригнана 2020 році,один власник.Потужний,дінамічний двигун.Обмін на авто на автоматі,універсал,мінівєн
Продам машину в хорошому стані,всі питання по телефону ********** Іван
Продам Dacia Logan від власника. Автомобіль був куплений з салону, 1 власник. У ДТП не був. Встановлений планшет, камери переднього та заднього виду, є сигналізація. Гаражне зберігання
Продам Dacia daster 1.2 tce. Свіжо пригнана та роз ємитнена. 164 тис пробіг. Замінено новий демфер щеплення корзина вижимнй фірми люк. Встановлено додаткове світло та передній кунг. Встановлена дефа. Дві пари коліс. Зимові плюс зимові на шипах.
Продаю свій автомобіль. В робочому стані є нюанси по кузову на фото видно. По всім питанням дзвоніть відповім.
Щойно пригнаний автомобіль в гарному стані. Один власник. Дуже економна. Сервісна книжка.
Авто на повному ходу, має комплект хороших літніх шин. Дуже економне на газу. Продаж з обов'язковим переоформленням.
Авто в гарному стані. комплектація:подушки безпеки, ABS, кондиціонер, склопідіймачі, підігрів дзеркал, електрорегулювання дзеркал. 2 комплекти гуми. Хороше надійне авто. Торг
Продам авто в гарному стані ,куплена в 2023 році пригнана з Німеччини за три роки експлуатації зарекомендувала себе добре , запчастини мінялись вчасно , акумулятор 2025 р , резина комплект зімня протектор на фото , в цьому році куплена пара нових на перед , машина кожен день експлотуеться.В таксі не працювала
Продам свій автомобіль. Логан повністю обслужений та кожен день в ходу. Завжди мінялося усе вчасно. Технічно без зауважень, стоїть новий газ, робить на газу чітко. Автомобіль не новий, тому є нюанси по кузову, проте не гнилий Деталі за тел. можливий обмін на Логан седан чи шкоду з моєю доплатою.
Авто у гарному стані.Замінено передні гальмівні диски з колодками,заміна комплекту гальмівної системи.Замінені передні та задні амортизатори.Заміна ре комплекту опори стійки амортизаторів.Заміна свічок запалювання.Авто в арешті за борги.
Авто було пригнане з німеччини з вдареним тільки лівим крилом , є не значне пошкодження багажника [попхала газелька], двигун працює добре масла не бере
Автомобіль в доброму стані, торг, всі питання по телефону.
Робоче авто. Газ. Двигун 1.6 восьми клапанний. Масла не бере. В доглянутому стані. Має царапини,сколи фарби, має незначні підкраси. Авто не бите,не фарбоване. Комплект зимової резини, + два літні колеса. Акумулятор добрий. Все світить,все моргає,пічка працює.Авто сів і поїха Юрій Вадимович
7 місць, кондиціонер, гідропідсилювач керма,електросклопіднімачі,електро регулювання дзеркал,фаркоп,ГБО,
