- 153 тис. км
- Івано-Франківськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль так на фото технічно добре авто, переписується, того року стався інцидент зв?язку негоди
Автомобіль так на фото технічно добре авто, переписується, того року стався інцидент зв?язку негоди
сімейний автомобіль в чудовому стані, сів і поїхав, в Україні перший власник, обслужений повністю, додаткова інформація по тел, телефонуйте розповім
Вся інформація по телефону. Продаю свій власний автомобіль.В користуванні з 2013р.Пробіг 250т. не кручений.Поміняний ГРМ+ помпа, комплект зчеплення,тормозні колодки,масло+ фільтра. Реальному покупцю торг.
Авто в доброму стані, днище повністю оброблене, повністю обслужена економна машина газ бензин 1.4 по машині нічо робити непотрібно
Надійне авто в хорошому стані. Перша реєстрація. Я, власник . Якщо виникли запитання телефонуйте пишіть.
МАКСИМАЛЬНО ЗБЕРЕЖЕНИЙ АВТОМОБІЛЬ. БЕЗ Д.Т.П, В ЗАВОДСЬКОМУ ОКРАСІ. ГАРНО ВИГЛЯДАЄ, КОСМЕТИЧНИЙ СТАН ВІДМІННИЙ. ТЕХНІЧНО ВСЕ ПРАЦЮЄ ДОБРЕ. МАЛИЙ РОЗХІД ПАЛИВА, 5 л. САЛОН В СТАНІ НОВОГО. ДВА КЛЮЧІ. ОДИН ВЛАСНИК, ОДНА РЕЄСТРАЦІЯ.
Продам своє авто. Я другий власник. Машина на повному ходу, їде добре, є незначні вмятини, сколи по кузову, не гнила, дні ще ціле. Готов до любих перевірок та сто. Торг присутній. Газ вписаний в техпаспорт.
Повна комплектація. є питання по фарбуванню. затонована в коло. дзеркала з підігрівом та електро регулюванням. з документами повний порядок. машина на мені. газ вписаний в тех. паспорт. писати в viber
надійне хороше авто на впевненому ходу повністю обслужено якщо не відповідаю пишіть в повідомленнях
Продам автомобиль в хорошому стані,ходова в нор.Газ вписаний,зчеплення нове.Всі питання за тел.**********
Продам дачу логан ! 2007 року на газу витрата по місту 8-9 лит, газ вписаний в техпаспорт, ходова повністю обслужена, масла фільтри та ГРМ замінені масло не бере повністю обслужена сів і поїхав гума нова ! Є вм'ятини та потертості на їзду не впливають!
Автомобіль свій від господаря,гарний збережений стан.1.6 с газом на максимальній комплектації з надійним двигуном,все по авто працює.Чекає свого власника.
дуже економічні **********
Автомобіль технічно справний. Нові полуосі,рульова рейка, подушки двигуна, заміна усіх мастил . Автомобіль в ДТП не був. Зимова резина+ літня ********** - Ігор Можливий торг.
Авто у відмінному стані. Газ/бензин. Витрати бензину/газу мінімальні. Всі функції працюють справно. Високий кліренс. Здоровенне багажне місце. Переоформлення.
Авто повністю робоче. Новенька резина, зробляна ходова, новий акумулятор та радіатор.
Машина на кожний день , економна 7-л газу на 100-км , технічно машина в дуже хорошому стані . Мотор працює відмінно електрика вся справна . Ходова без жодного стуку . Кузов не гнилий все ціле . Комплектація з підсилювачем керма і склопідіймачами . Детальніше по телефону або в приват . З документами повний порядок авто переписується !
Дачія сандеро 2011 року, 1,2 газ/бензин, газ 4 покоління, машина в робочому стані, двигун працює добре, їде також добре, електрика працює, авто економне.
