- 233 тис. км
- Ковель
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Щойно пригнане авто в дуже гарному стані,розмитнене,сертифіковане,готове до постановки на облік на нового власника,максимальна комплектація лауреат,самий простий надійний двигун 1.6 мрі, автомобіль не фарбований,без жодного натяку на корозію, з рідним пробігом,обслужений, надійний вмісткий комфортний помічник для сім'ї та повсякденних поїздок покупкою будете задоволені.
Продам автомобіль в хорошому стані, брався для зберігання номерів
Авто заїхало в Україну з Німеччини,в рідній фарбі,пробіг оригінальний (перевірка на любому СТО,комп'ютері), автомобіль в дуже гарному стані , надійний двигун к9к 110 кінських сил ,авто їздить кожен день...телефонуйте без торга
Капот пом'ятий, лобове тріснуте, двері водійські гнилі, пороги гнилі, днище поварене, затонована, музика є, титани є, стоїть зимова резина, літня теж в комплекті, всі двері відкриваються і закриваються, кожен день заводиться і їздить, грм, помпа, ремні, ролики, масло, фільтра все замінено, з технічної сторони все ок. Торг присутній, але адекватний, прошу не витрачати мій і свій час, авто далеко не ідеальне, але вмістиме, економне, дешеве в обслуговуванні і доволі надійне.
Розмитнений , свіжопригнаний , дизель 1.5 80 кВт 110 коней , коробка механіка 6 передач автомобіль на свої роки в ідеальному стані , як технічно так і візуально , вкладень ніяких не потребує , гума 24 рік кінець року , як нова , кузов без підкрасів , столів , царапин , все що є у авто працює розмитнена 2015 роком і буде в Україні на обліку тажок 15 , будете 1 власник в Україні . Деталі за телефоном , на повідомлення не відповідаю в наявності багато автомобілів .
авто сів і поїхав в ганому стані,дуже економна.
Авто в ідеальному стані, пригнано з Німеччини. Один власник, не потребує вкладень. Кондиціонер, гідропідсилювач керма, abs.
Авто карте уваги
Продам авто в гарному стані. Технічно без зауважень, салон в ідеальному стані, по кузову є вікові недоліки (сколи краски і притертості). ГБО вписане в тех.паспорт. Машина має кондиціонр, 2 ключі. Торг не великий, ціна і так адекватна. Більш детально за телефоном.
Гарне авто обслужене, є незначні пошкодження .
Машина в отличном состоянии, так как мой родственик автомеханик - я регулярно проверялась и обслуживала у него авто. Продаю через сложную ситуацию у нас в стране. Буду рада показать лично исправность автомобиля и все интересующиеся моменты. Звоните по номеру телефона!
потрібен кузовний ремонт, є проблеми з водійським колесом (потрібна заміна пальця)
Продам свіжопригнанного Логана у дуже гарному стані тільки пригнаний з Німеччини чистий 12 рік мотор 1.6 (8клапанів) на який легко стае газ гарна комплектація з кондиціонером підготовлені усі документи для постановки на перший облік возможно пригін Сумська та Чернігівська області за домовленістю
